Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ce crezi ca o sa fie in 2013 sau 2015?

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Left1115%Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Right11 15% 
[ 11 ]
Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Left1115%Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Right11 15% 
[ 11 ]
Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Left1170%Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Right11 70% 
[ 53 ]
 
Total voturi : 75
 
 

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Cucciolo006 Sam Mar 05, 2011 5:03 pm

Rezumarea primului mesaj :

Astrologii au anunţat că, câteva saptamani înainte a fost o explozie solară. Ei mai spun şi că în 2013 sau 2015 va fii sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială.


Ultima editare efectuata de catre Cucciolo006 in Sam Mar 05, 2011 5:12 pm, editata de 1 ori
Cucciolo006

Cucciolo006
Membru Forumgratuit

Mesaje : 261
Varsta : 28
Localizare : Italy :)
Data înscrierii : 22/11/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://graphic-art.hitforum.ro/
Cucciolo006 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de HappyFighter Dum Mar 06, 2011 2:33 pm

Am votat 2 (Pană de curent mondială) deoarece asa merge vorba!
HappyFighter

HappyFighter
Membru Forumgratuit

Mesaje : 272
Localizare : aici..
Data înscrierii : 21/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://support.forumgratuit.ro/
HappyFighter a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de GeForce Sam Mar 12, 2011 11:08 pm

NU se va intampla absolut nimic. Toti cred in ceva ce nu au cum sa demonstreze. Ei spun aceste lucruri pentru a li se face publicitate si pentru a avea de lucru.
GeForce

GeForce
Membru Forumgratuit

Mesaje : 15
Varsta : 30
Localizare : Pitesti
Data înscrierii : 06/11/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://only-stars.forumz.ro/forum.htm
GeForce a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de k1ll.Zorr Dum Mar 13, 2011 12:27 am

se va intampla ceva in 2013!!!
voi termina facultatea:))
deci eu nu prea cred cu maiasi cu calendare etc....
sfarsitul lumi va veni cand in celelalte tari din lume vor ajunge ca romania!deabea atunci va fi haos!
asa cred..
k1ll.Zorr

k1ll.Zorr
Membru Forumgratuit

Mesaje : 129
Varsta : 29
Localizare : Paris
Data înscrierii : 23/12/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://citygames.topicboard.net
k1ll.Zorr a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de tinkkker Joi Mar 24, 2011 10:22 pm

si marmota...
avatar

tinkkker
Membru Forumgratuit

Mesaje : 74
Data înscrierii : 30/08/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer Invision

http://www.fifa-legends.wikiforum.ro
tinkkker a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de djalehina Mar Aug 23, 2011 2:12 pm

Se exagereaza cu sfarsitul lumii. Dar daca tot vine sa privim partea plina a paharului:Nu mai trebuie sa ne chinuim si elevii nu mai trebuie sa se chinuie cu examene si suparari,dar oricum tot expiram odata si odata. Dar sa nu ne temem,ca sfarsitul lumii va veni din doi in doi ani si siiiiiiiiigur nu il va rata nimeni,ca daca nu-l prind pe asta din 2012,sigur il prind pe ala din 2014,numai sa nu dorm si atunci. Daca ar veni cu adevaratar fi naspa ca nu am ajuns sa schimb un scuipat si o vorba la un la un pahar de Cico cu Basescu.
avatar

djalehina
Membru Forumgratuit

Mesaje : 24
Varsta : 25
Localizare : In fata calculatorului. :d
Data înscrierii : 19/06/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://koreaworld.forumgratuit.ro
djalehina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Gassy Mar Aug 23, 2011 2:29 pm

Sunt sigur ca nu va fi asta! Am votat nu va fi nimic, sa asteptam pana pe data de 24 decembrie 2012 si vom vedea Foarte fericit
Vom ajunge si in 2013 sunt sigur A face cu ochiul
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 29
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de djalehina Mar Aug 23, 2011 9:45 pm

Maaaaaai sa fie!Credeam ca e pe intai Ianuarie 2012! Of,cred ca de craciun o ratez ca sunt plecata cu colindul. Asta e,ma uit la urmatoarea.
avatar

djalehina
Membru Forumgratuit

Mesaje : 24
Varsta : 25
Localizare : In fata calculatorului. :d
Data înscrierii : 19/06/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://koreaworld.forumgratuit.ro
djalehina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Gassy Mar Aug 23, 2011 9:52 pm

"Ce crezi ca o sa fie in 2013 sau 2015?"
Cuma adica? Mergea vorba ca va fi in 2012! Shocked
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 29
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Whisper Mar Aug 23, 2011 10:03 pm

Asa sa facut mereu gassy ... si pe 1 may parca au zis ca o sa vine Iisus pe pamant si dumnezeu o sa ne distruga si iata suntem in August
Whisper

Whisper
Membru Forumgratuit

Mesaje : 290
Data înscrierii : 04/05/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://qualityskins.forum.st
Whisper a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Gassy Mar Aug 23, 2011 10:08 pm

Doamne ce iluzii, da-le oamenilor minte Foarte fericit
Sa spuna si ei mai putine minciuni...
Deci, e o minciuna alcatuita de oameni...
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 29
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Zack. Mier Aug 24, 2011 9:07 am

Gassy a scris:"Ce crezi ca o sa fie in 2013 sau 2015?"
Cuma adica? Mergea vorba ca va fi in 2012! Shocked

Asta am zis si eu
Zack.

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4830
Localizare : Sibiu
Data înscrierii : 24/06/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

Zack. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială? - Pagina 2 Empty Re: Exploziile solare au început ! Sfarşitul lumii sau doar o pană de curent mondială?

Mesaj Scris de Alexander. Mier Aug 24, 2011 9:15 am

Sunt doar nişte porcării,dar eu cred în ceva.
Am văzut că o femeie a descoperit într-un tablou a lui Leonardo DaVinci,Cina cea de Taină,ca şi cum sfârşitul lumii ar fi în 4098,şi Leonardo nu a spus nimc şi a ascuns în tablou pentru că dacă ar fi spus l-ar fi omorât..
Alexander.

Alexander.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 187
Localizare : Bucureşti
Data înscrierii : 24/07/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.propedia.forumz.ro
Alexander. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum