Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum v-ati ales numele forumului?

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de șop Lun Mar 21, 2011 10:32 am

Rezumarea primului mesaj :

Intrebarea e simpla: cum v-ati ales numele forumului?
Ati avut o categorie in minte, o tema de discutat in minte, un design ce sa reprezinte numele, sau pur si simplu v-ati gandit la un nume si dupa ati continuat cu design, si tema de discutie ? De exemplu daca forumul e www.x.forumgratuit.ro, de ce tocmai x si nu y? ( NU va spuneti aici numele forumului, ziceti doar cum v-ati gandit la el si de ce tocmai el, draga Vizitator )
Anonymous

șop
Vizitator


șop a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Vizitato Dum Apr 10, 2011 9:31 am

Nu sunteti asa populari pe cat credeti, am folosit codul
Cod:
{USERNAME}
care afiseaza numele cui se uita, de exemplu eu imi vad numele meu.O sa continui prin mesagerie privata sa va zic cat de .... ati putut fi la faza : cat de popular sunt.Aici nu e loc de laude.
//Cum v-ati ales LIKEGFX? Vreti sa pricepeti ca intreb CUM nu cand sau DE CE sau ce faceti cu el??
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Motanica Mier Apr 13, 2011 2:58 pm

Pai,eu am ales AdaTutorials pentru ca Ada e numele meu si pe forum vor fi tutoriale!
Motanica

Motanica
Membru Forumgratuit

Mesaje : 128
Data înscrierii : 05/03/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

https://help.forumgratuit.ro/
Motanica a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de ~papy~ Mar Apr 26, 2011 6:52 pm

NU va spuneti aici numele forumului, ziceti doar cum v-ati gandit la el si de ce tocmai el, draga Vizitator


Pai eu am ales farmerama fiindca forumul este chiar despre cunoscutul joc Farmerama Râset


Ultima editare efectuata de catre ~papy~ in Vin Mai 06, 2011 6:30 pm, editata de 2 ori
~papy~

~papy~
Membru Forumgratuit

Mesaje : 199
Localizare : Undeva in Romania
Data înscrierii : 10/04/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://farmerama.forum-gratuit.ro/
~papy~ a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de PacoPerusul Dum Mai 01, 2011 4:23 pm

In primul rand.
Care este faza cu mine?
PacoPerusul

PacoPerusul
Membru Forumgratuit

Mesaje : 32
Data înscrierii : 01/05/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://www.TotulDesprePerusi.Forumgratuit.ro
PacoPerusul a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Muflă Dum Mai 01, 2011 4:45 pm

A fost pur şi simplu primul cuvânt care mi-a venit în minte...
Muflă

Muflă
Membru nou

Mesaje : 9
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Data înscrierii : 01/05/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://puleti.forumgratuit.ro/
Muflă a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Muflă Dum Mai 01, 2011 6:49 pm

Scuze dragă, m-am grăbit. Ce să-mi faci dacă-s n00b.
Muflă

Muflă
Membru nou

Mesaje : 9
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Data înscrierii : 01/05/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://puleti.forumgratuit.ro/
Muflă a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Vizitato Lun Mai 02, 2011 10:09 am

Bai copilasi, sunteti niste nimicuri pe forumgratuit(scuzati-mi limbajul)NU SUNTETI POPULARI! AM folosit o variabila care va arata numele, nu v-am folosit pe voi, ca pentru mine nu contati absolut deloc astia care zic: ce populari suntem.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Muflă Lun Mai 02, 2011 8:33 pm

Bambi a scris:Bai copilasi, sunteti niste nimicuri pe forumgratuit(scuzati-mi limbajul)NU SUNTETI POPULARI! AM folosit o variabila care va arata numele, nu v-am folosit pe voi, ca pentru mine nu contati absolut deloc astia care zic: ce populari suntem.
Miros scandal *se trânteşte pe canapea cu punga de popcorn în braţe*
Muflă

Muflă
Membru nou

Mesaje : 9
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Data înscrierii : 01/05/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://puleti.forumgratuit.ro/
Muflă a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Zack. Lun Mai 02, 2011 9:27 pm

Oau, ce popular sunt, nu-mi vine sa cred ca m-ati invitat la discutie si nu v-am raspuns...scuze, nu m-am putut abtine Rău

Cum mi-am ales numele forumului? Pai, a fost destul de greu, mi-au venit o groaza de idei in minte (au fost peste 30 de nume), dar din pacate majoritatea erau luate, gasisem foarte multe nume care imi placeau, dar din pacate nu le-am putut lua. Apoi, dupa multe incercari, m-am gandit la un forum global si asa l-am botezat Global4um (sper sa nu se considere reclama). A fost destul de greu sa il aleg, mi-a luat ceva timp, mai ales ca inainte de a avea domeniu, avem alt nume pe care nu l-am putut cumpara ca era deja luat Foarte trist


Ultima editare efectuata de catre DarkStar in Joi Mai 05, 2011 11:33 am, editata de 1 ori
Zack.

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4830
Localizare : Sibiu
Data înscrierii : 24/06/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

Zack. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Muflă Lun Mai 02, 2011 9:50 pm

DarkStar a scris:Oau, ce popular sunt, nu-mi vine sa cred ca m-ati invitat la discutie si nu v-am raspuns...
I'll love you forever for saying that, dude.
Muflă

Muflă
Membru nou

Mesaje : 9
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Data înscrierii : 01/05/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://puleti.forumgratuit.ro/
Muflă a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Edge Lun Mai 02, 2011 9:59 pm

Bai copilasi, sunteti niste nimicuri pe forumgratuit(scuzati-mi limbajul)NU SUNTETI POPULARI! AM folosit o variabila care va arata numele, nu v-am folosit pe voi, ca pentru mine nu contati absolut deloc astia care zic: ce populari suntem.
Eeee,de aici se isca scandalurile.Mai bine sa nu ne enervam,sa nu facem scandal pe formul de suport.
PS:A vazut un administrator ce a scris ala? Rău
( NU va spuneti aici numele forumului, ziceti doar cum v-ati gandit la el si de ce tocmai el, draga Edge )
Eu nu inteleg ce ai cu mine,nici macar nu te-am mai vazut pe forum.Pana sa imi spui mie ca incalc regulile te uiti la bara mea warn si la a ta,si apoi iti permiti sa scri tu asa aberatii.Daca mi-am scris numele forumului intr-un topic,te invit sa-mi dai PM cu el sau sa-l pui aici sa-l vada toti.Acuzi asa pe nedrept?
Atunci si numai atunci cand incalc vreo regula care se vede in bara mea warn ,atunci sa comentezi.Eu de aici nu mai postez,nu vreau sa activez pe subiecte deschise de......
Oricum voi vorbi cu un admin,probabil Luky ..poate Ina sa vad si eu cand mi-am scris numele de la forum intr-un topic.(ca il am in profil,la adresa forumului dvs asta e alta.)
Edge

Edge
Membru Forumgratuit

Mesaje : 161
Varsta : 33
Data înscrierii : 15/04/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://n3xt-generation.omgforum.net/
Edge a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Cum v-ati ales numele forumului? - Pagina 2 Empty Re: Cum v-ati ales numele forumului?

Mesaj Scris de Vizitato Mar Mai 03, 2011 10:20 am

Scuze, este codul:

Cod:
{USERNAME}
care-ti afiseaza numele!
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum