Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Doriti Butonul WARN?

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Left1175%Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Right11 75% 
[ 122 ]
Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Left1125%Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Right11 25% 
[ 40 ]
 
Total voturi : 162
 
 
Sondaj inchis

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de loolzor Mar Iul 07, 2009 11:44 pm

Rezumarea primului mesaj :

Doriti adaugarea butonului [Warn] la fiecare post al unui user , pe care cand il apasam ii va da warn utilizatorului,si i se va seta automat bara de warn


Eu cred ca ar fii un lucru foarte bun deoarece la profilul userilor au acces doar administratorii,iar moderatorii nu pot da warn din acest motiv !
Astept pareri


Edit @ : De exemplu , daca avem 3000 de utilizatori, si dabia in acest moment am adaugat bara warn, este foarte greu sa setam la fiecare in profil , asa pur si simplu dam warn si i se seteaza automat !


Edit 2 @ :
sLg a scris:loolzor, asa ceva nu am mai vazut, utilizatorii ar face pe moderatorii in sensul ca le acorda warn ! Ca sa nu mai zic de cei care au conflicte intre ei si isi dau warn-uri intre ei doar din motive de razburane
eu nu sunt deacord cu aceasta optiune
Votez Nu.

Nu fi sigur de asta, pentru ca doar moderatorii si administratorii vor avea acces la acel buton !


edit 3 @ :
Kegan a scris:
Votez NU pentru ca nu imi cade mana sa dau un warn, bifand o imagine din profil. Am vazut ca ai adaugat la sondaj ambele variante pentru vot. Nu se face asa. Ori e da, ori e ba. Neutru

Kegan nu iti este usor odata ce ai 3000 de utilizatori, sa stai sa le pui la toti .. Neutru iti este foarte greu ,dati si tu seama.


app kegan, eu sunt administrator si iti dau warn din profil, iar apoi tu iti dai edit in profil si iti setezi warnul =))


Ultima editare efectuata de catre loolzor in Mier Iul 08, 2009 6:15 pm, editata de 4 ori
avatar

loolzor
Membru Forumgratuit

Mesaje : 62
Data înscrierii : 18/02/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer Invision

http://screamcity.forumhit.ro
loolzor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de Matei. Sam Aug 13, 2011 12:25 am

Pot spune ca acest sondaj e creat din lipsa de ocupatie si imaginatie fara a se gandi la un rezultat pozitiv. Fara suparare, dar acest lucru mi se pare moft si dorit doar asa sa fie altceva mai nou, dar in acelasi timp e tot acelasi lucru. Votez nu!
Matei.

Matei.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2326
Varsta : 32
Localizare : Deva - Nu ofer suport prin mesagerie!
Data înscrierii : 13/11/2009
Mulțumiri : 2
Internet Explorer phpBB3

Matei. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de Gassy Sam Aug 13, 2011 6:56 pm

E mult mai frumos sa creezi singur campul "warn" decat sa ai un buton din simplu motiv ca acel camp poate fi personalizat cum doresti, ce imagini doresti, sau cifre...
Vot nu!
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 29
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 05, 2011 3:50 pm

Sistemul actual de warn ce are? Eu cred ca sistemul actual poate fi inteles de incepatori care nu au auzit de aceasta platforma.
Votez NU. (Nu cred ca ar necesita schimbari.)
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de iAngel Lun Sept 05, 2011 5:47 pm

Votez NU,mie imi place sa ma duc pana la profil si sa ii scad din bara,ar fi prea plictisitor sa apas pe un buton si dintr-o daca sa se dea warn autommat...
avatar

iAngel
Membru Forumgratuit

Mesaje : 186
Varsta : 33
Localizare : Sibiu
Data înscrierii : 13/07/2011
Mulțumiri : 1
Internet Explorer phpBB3

iAngel a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de ruLzz Joi Sept 08, 2011 12:55 pm

DA
avatar

ruLzz
Membru Forumgratuit

Mesaje : 98
Data înscrierii : 18/02/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://www.rulzz.forumer.ro
ruLzz a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de Mr.DesignART Joi Sept 08, 2011 1:32 pm

Eu votez NU! Râs 1) Chiar nu te doare mana sa dai cateva click-uri
2)Mai e si placerea de a da warn Râs
Mr.DesignART

Mr.DesignART
Membru Forumgratuit

Mesaje : 45
Varsta : 27
Data înscrierii : 06/09/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://designart.forumhit.ro/
Mr.DesignART a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Doriti adaugarea butonului "Warn?"? - Pagina 6 Empty Re: Doriti adaugarea butonului "Warn?"?

Mesaj Scris de Ina Joi Ian 12, 2012 1:05 am

Cimpul Warn este un cimp personalizat. Puteti sa il denumiti cum doriti dumneavoastra, sau sa nu il creati deloc. Dumneavoastra doriti un buton, care trebuie legat cu o rubrica implicita din PA.
Optiune nerealizabila -> inchis si trimis in arhiva.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum