Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Pagina 5 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Matei. Mar Noi 09, 2010 10:58 pm

Rezumarea primului mesaj :

, de ce ai ales sa iti creezi un forum de pe platforma www.forumgratuit.ro ?

E o intrebare simpla, de pe urma acestei intrebari se pot discuta multe chestii necesare pentru cei care nu au aflat inca de acest serviciu.


Ultima editare efectuata de catre Matei. in Joi Dec 23, 2010 11:17 pm, editata de 1 ori
Matei.

Matei.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2326
Varsta : 32
Localizare : Deva - Nu ofer suport prin mesagerie!
Data înscrierii : 13/11/2009
Mulțumiri : 2
Internet Explorer phpBB3

Matei. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Marionette Sam Ian 01, 2011 4:45 pm

Pe langa alte tipuri de forume aici gasim raspunsurile la probleme, ne ajutam intre noi si este in romana pe lamga altele Râset
Marionette

Marionette
Membru activ

Mesaje : 440
Varsta : 26
Data înscrierii : 25/12/2010
Mulțumiri : 3
Internet Explorer phpBB2

Marionette a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de PFL Lun Ian 03, 2011 5:51 pm

este foarte user de folosit si nu exita bug-uri.
avatar

PFL
Membru nou

Mesaje : 7
Localizare : Romania
Data înscrierii : 22/12/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://profifaleagues.forumz.ro/forum
PFL a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de ecstazy1 Sam Ian 08, 2011 1:14 pm

In primul rand am ales forumgratuit pentru ca forumul este in limba romana,nu vreau sa spun ca nu stiu alte limbi..Neutru
Este usor de utilizat,administrat,are functii simple sau avansate,inveti usor sa configurezi,modifici.Eu sunt multumit de ForumGratuit Râset , si sper ca va veti tine de treaba si in viitor pentru ca o faceti bine felicitari!
ecstazy1

ecstazy1
Membru Forumgratuit

Mesaje : 35
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data înscrierii : 29/12/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.mediarelax.forumz.ro
ecstazy1 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Just_diablo Dum Ian 09, 2011 12:17 pm

pai 1.ca este usor de folosit
2.am invatat prea multe sa ma las de el
3.chiar nu im pasa toti im spun cand vreau sa fac parteneriat im spun ca e forum gratiut dar chiar nu im pasa
4.parerea altora
5.sunt multe teme
6.poti sa folosesti la orce acest forum metin 4story cs nfs..... sau pt hacking sau pt aia cu clickuri
nu o sa ma las niciodata
avatar

Just_diablo
Membru Forumgratuit

Mesaje : 11
Data înscrierii : 09/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://www.Kill-Arena.4umer.com
Just_diablo a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Matei. Dum Ian 09, 2011 1:10 pm

Just_diablo, nu poti folosi la "orce" forumul creat de pe forumgratuit.ro, mai multe detalii aici. Te-as sfatui sa le respecti A face cu ochiul.
Matei.

Matei.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2326
Varsta : 32
Localizare : Deva - Nu ofer suport prin mesagerie!
Data înscrierii : 13/11/2009
Mulțumiri : 2
Internet Explorer phpBB3

Matei. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de PhotoshopWorld Vin Ian 14, 2011 11:21 am

Am ales forumgratuit , deoarece tot vedea forumuri la statusuri si m-am gandit sa fac si eu unul dar e foarte greu sa-l populezi si chestii de genul asta ca acum administrez forumuri care n-mi sunt proprii .
PhotoshopWorld

PhotoshopWorld
Membru Forumgratuit

Mesaje : 57
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti
Data înscrierii : 30/11/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://italk.forumhit.ro
PhotoshopWorld a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Distroay Vin Ian 14, 2011 12:10 pm

Am ales forumgratuit dupa multe alte selecatii de situri care ofera suport pentru a creea un forum
Am ales forumgratuit pentru complexitatea panoului de administrare
Panoul a fost cread in cel mai mic detaliu, cei ce au creat acest forum de suport sau gandit la toate dorintele noastre si ce este cel mai important ca nu iti trebui foarte multe cunostinte
O sa dau si un exemplu mergi in panou si gasesti General este logi ca acolo se afla lucrurile elementare pentru a incepe sa creezi forumul
Si cel mai important ca prin simplitatea panoului poti sa iti creezi un forum profesional si cunoscut
Dar cel mai mult imi plac Regulile stricte pe care le ofera forumgratuit

Si sincer propun forumgratuit de ori cate ori aud ca cineva vrea sa isi faca un forum


Ultima editare efectuata de catre Distroay in Vin Ian 14, 2011 12:47 pm, editata de 1 ori
Distroay

Distroay
Membru Forumgratuit

Mesaje : 60
Varsta : 29
Localizare : In inima fetelor
Data înscrierii : 11/12/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://alliance-community.forumz.ro
Distroay a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Vizitato Vin Ian 14, 2011 12:46 pm

Nu stiu cum am omis acest subiect care are o intrbare adresata mie
Intrebarea nu iti era adresta tie, daca citeai si celelalte mesaje, vedeai ca Matei a folosit o variabila. Fiecare utilizator isi vede numele aici.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de maddu Vin Ian 28, 2011 7:24 pm

Eu am ales ForumGratuit ptr. ca este o comunitate ordonata,generoasa.Forumul de suport este foarte usor de utilizat nu ca celelalte cu multe widget-uri ce incetinesc pagina . Membrii staff-ului sunt extraordinari! Tot timpul raspund la intrebarile noastre si au rabdare cu noi. Aceasta comunitate ofera sute de domenii gratis cand celelalte sunt doar cateva,cateodata doar unul ( numele site-ului ) . Despre panoul de administrare,pot sa zic ca se foloseste foarte usor !! Este si in limba romana,caci sincer eu nu am gasit comunitate ca asta : populara,atragatoare. Intr-un cuvant : perfecta. Mai sunt unii membrii care comenteaza degeaba de prea multe ori si strica momentul,dar Cool imi place mult comunitatea. Bafta in continuare si sper ca voi ramane muult,muult timp pe langa voi.
avatar

maddu
Membru Forumgratuit

Mesaje : 56
Data înscrierii : 28/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://videoclipuri-online.forumotion.com
maddu a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de Zack. Vin Ian 28, 2011 7:36 pm

maddu a scris:Aceasta comunitate ofera sute de domenii gratis cand celelalte sunt doar cateva,cateodata doar unul ( numele site-ului )
se numesc subdomenii Rău , domenii nu iti ofera nimeni pe gratis A face cu ochiul
Zack.

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4830
Localizare : Sibiu
Data înscrierii : 24/06/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

Zack. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de maddu Vin Ian 28, 2011 7:53 pm

Imi pare rau,greseala mea. Fericit Da,stiu cum se numesc,probabil ca am scris repede si mult nu mi-am dat seama :-??
avatar

maddu
Membru Forumgratuit

Mesaje : 56
Data înscrierii : 28/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://videoclipuri-online.forumotion.com
maddu a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De ce ati ales forumgratuit.ro ? - Pagina 5 Empty Re: De ce ati ales forumgratuit.ro ?

Mesaj Scris de ezlidor Vin Ian 28, 2011 8:34 pm

Multumim maddu!
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 5 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum