Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Marirea echipei de designeri

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sa se mareasca echipei de designeri ?

Marirea echipei de designeri - Pagina 4 Left1189%Marirea echipei de designeri - Pagina 4 Right11 89% 
[ 24 ]
Marirea echipei de designeri - Pagina 4 Left1111%Marirea echipei de designeri - Pagina 4 Right11 11% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 27
 
 
Sondaj inchis

Rezolvat Marirea echipei de designeri

Mesaj Scris de Vizitato Joi Sept 24, 2009 11:59 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ati prins ideea presupun
V-ati axat mai mult pe partea de moderare pe acest forum, avand mai multi moderatori si administratori decat designeri, defapt, daca nu ma insel, grupa de designeri are un singur membru, ezlidor..
Stiu ca aici nu-i ca la forumul englez sau francez care au un catralion de useri, dar totusi poate daca faceti o mica vizita in aceasta sectiune, v-ati da seama de ce unde sunt mai multi puterea creste:
https://help.forumgratuit.ro/cereri-de-imagini-si-teme-f35/
(fara supraveghere, regulamentul din aceea sectiune, nu isi are rostul..)
Da, stiu, designerii nu sunt roboti, defapt aici intervine expresia, nu sunt roboti, au unii viata lor sociala, si nu se pot ocupa singurei de toata sectiunea, avand pe de o parte si alte lucruri de facut in lista lor de facut lucruri (to do list).

Eu propun, sa se axeze acuma mai mult pe gasirea a mai multor designeri (bineinteles, designeri calificati, nu la intamplare A face cu ochiul), deoarece nu cred ca ar mai fi nevoie de mai multi moderatori, avand un numar acceptabil (pe moment).
__________
Pareri/Critici

PS: Sa nu lu-ati asta ca o cerere de a intra in staff, nici de cum.. e doar o sugestie!!
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Marirea echipei de designeri

Mesaj Scris de rAdOO Mier Oct 21, 2009 3:54 pm

on:pai am 12 ani si nu le stiu chiar pe toate da in cele mai multe ma descurc avand in vedere ca ma bazez pe principiul "BUTONEAZA CA NU SE-NTAMPLA NIMIK SI EVENTUAL POTI SA FACI LA LOC" si va dau un sfat: Puneti osul la butonat !!! Foarte fericit off: Daca aveti nevoie de designeri sunt disponibil si nu caut cum se utilizeaza programul respectiv ci ce pot obtine din el si restul tine din incheietura(butonat) Foarte fericit
rAdOO

rAdOO
Membru Forumgratuit

Mesaje : 67
Data înscrierii : 04/07/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.psmasters.forumz.ro/
rAdOO a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Marirea echipei de designeri

Mesaj Scris de RunY Joi Oct 22, 2009 12:02 am

rAdOO cred că nu ai înţeles nimic din ce se discută în acest loc , nu?
În principal , aici se votează dacă e bine ce spune nenea acela din primul post pe care l-ai citit din acest topic (dacă l-ai citit) , nu facem predica zilei. Fericit

Repet răspunsul meu la acest sondaj , chiar mi-ar părea bine să-i ofere cineva puţin (mai mult) ajutorul domnului Ezlidor pentru că din câte observ nu a mai vizitat de mult forumul de suport.

Sper să se rezolve totul într-un final!


Cu prietenie , RunY
RunY

RunY
Membru Forumgratuit

Mesaje : 234
Varsta : 38
Localizare : For extremelybright minds.
Data înscrierii : 25/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

RunY a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Marirea echipei de designeri

Mesaj Scris de Vizitato Mar Feb 16, 2010 6:48 pm

Va rog ca pe viitor decizia de a adauga membrii in staff sa o lasati staff-ului forum-canada.comnd incercam sa gasim un membru care sa fei capabil pentru aceasta functie, ne consultam intre noi si apoi il invitam in staff.
V-ati gandit ca poate nu gasim un membru care sa corespunda cerintelor noastre, desi il cautam?
Ei bine, acum am luat un designer nou in echipa, ii urez succes si speram cu totii sa faca o treaba cat mai buna Noroc
Sugestie arhivata.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum