Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Admin Mar Sept 01, 2009 11:38 am

Rezumarea primului mesaj :

Buna tuturor,

Cu ocazia reinceperii anului scolar, Forumgratuit va ofera un nume de domeniu gratis! Fericit

Pentru a-l obtine trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii:

* Sa creati un forum nou al carei teme sa fie scoala, educatia, tot ce este legat de invatamant (exemplu: forumul unei clase, un forum dedicat unei materii sau unui curs, despre o asociatie scolara, etc) - atentie, forumul trebuie sa fie nou creat, acum in septembrie, nu se iau in considerare forumurile deja existente de ceva vreme.

* Sa aveti mai mult de 15 membri unici inscrisi in forum.

* Sa ne trimiteti adresa forumului inainte de 30 septembrie la miezul noptii.

Daca credeti ca forumul dvs. indeplineste aceste conditii, va rugam sa scrieti un mesaj dupa modelul descris in Topicul unic special creat, si va va fi oferit un nume de domeniu gratuit.

Pe curand.
Echipa Forumgratuit;)


Ultima editare efectuata de catre lexa in Mier Sept 02, 2009 3:31 pm, editata de 2 ori
Admin

Admin
Administrator
Administrator

Mesaje : 886
Data înscrierii : 14/12/2007
Mulțumiri : 18
Google Chrome phpBB3

https://help.forumgratuit.ro
Admin a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de taZyk Joi Sept 03, 2009 10:42 pm

Sunt mai multe domenii care vor fi oferite sau e doar unul si se face o preselectie a forumurilor inscrise?
taZyk

taZyk
Membru activ

Mesaje : 707
Varsta : 32
Data înscrierii : 15/01/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

taZyk a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Necros Vin Sept 04, 2009 7:22 pm

Domeniul va fi oferit mai mult ca sigur pentru forumul despre scoala, si nu pentru alt forum, ca asa toti ne putem face un forum unde sa punem 15 utilizatori din burta, ca facem de pe 15 adrese de email si avem domeniu pentru forumuri de CS si altele... Asa ca degeaba dezbateti voi aici si va faceti planuri de domenii gratuite pentru forumuri de CS si altele, ca nu asa se va proceda.
Necros

Necros
Membru activ

Mesaje : 458
Varsta : 32
Data înscrierii : 19/06/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.duelmasters.forumz.ro
Necros a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de ciprian97 Vin Sept 04, 2009 7:23 pm

Necros, nu poti sa ne impui noua parerea ta A face cu ochiul
ciprian97

ciprian97
Membru Forumgratuit

Mesaje : 107
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti (Mihai Bravu):Bucuresti (Dristor)
Data înscrierii : 05/07/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.tramclub.forumz.ro
ciprian97 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Necros Vin Sept 04, 2009 7:26 pm

Eu nu impun nici o parere. Doar zic adevarul.
Necros

Necros
Membru activ

Mesaje : 458
Varsta : 32
Data înscrierii : 19/06/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.duelmasters.forumz.ro
Necros a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de ciprian97 Vin Sept 04, 2009 7:27 pm

Crezi ce vrei..
ciprian97

ciprian97
Membru Forumgratuit

Mesaje : 107
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti (Mihai Bravu):Bucuresti (Dristor)
Data înscrierii : 05/07/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.tramclub.forumz.ro
ciprian97 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Ina Vin Sept 04, 2009 7:45 pm

Este evident ca domeniul este pentru forumurile care au o tema scolara, si ca va fi pierdut daca il veti transforma in altceva dupa ce primiti numele de domeniu.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Vizitato Dum Sept 06, 2009 10:20 am

ciprian97 , ina a fost foarte explicita ....... si cel mai bine ar fi daca cineva este prins ca face aceste lucruri si vrea sa insele pe cei de la forumgratuit sa li se stearga si forumul nu numai sa li se ia domniul ...... voi nu stiti de unde sa mai copiati si cum sa mai inselati daca intru pe un forum de cs dasta de-al vostru numia pop-uri publicitate ......... dalea cu votatine ursuletul etc ....... vorba lui 1960 nu mai sunt multe forumuri de calitate ( si nu zic ca al meu e de calitate asa ca nu sariti ca ia uite la ala are el forum de calitate ) si uite asa se umple netul numai de forumuri care arata diferit dar acelasi continut .......... peste tot numai cs photoshop furati unul de la altul si va certati aici ca vi s-a furat forumul cand voi luati la greu din alta parte ......... eu daca iau ceva de undeva iau cu acordul acelui admin in scris si pun sursa la articol ...... dar e problema voastra nu a mea !
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de ciprian97 Dum Sept 06, 2009 12:30 pm

De ce te referi la adresa mea? Intra putin pe forumul meu si daca vezi urma de photoshop sau cs imi tai limba :p . Nebun
ciprian97

ciprian97
Membru Forumgratuit

Mesaje : 107
Varsta : 26
Localizare : Ploiesti (Mihai Bravu):Bucuresti (Dristor)
Data înscrierii : 05/07/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.tramclub.forumz.ro
ciprian97 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 09, 2009 1:43 pm

ciprian97 a scris:De ce te referi la adresa mea? Intra putin pe forumul meu si daca vezi urma de photoshop sau cs imi tai limba :p . Nebun
in primul rand nu ma refer la adresa ta cand ma refer de aceste forumuri numai de photoshop etc .... cand ti-am raspuns tie ti-am spus ca domniile acelea sunt doar pentru forumuri cu tematica scolara nu cum afirmasei tu mai sus pentru orice forum doresti ....... sper ca acum m-ai inteles Foarte fericit
ciprian97 a scris:Nu, domeniul este pentru ce forum vrei tu A face cu ochiul
uite si dovada sa nu zici ca vorbesc aberatii !
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de do_ra40 Dum Sept 20, 2009 10:18 pm

Am facut si eu un forum, lucrez la o gradinita si chiar aveam nevoie de un forum, dar nu stiu unde sa trimit, dati-mi , va rog, adresa
avatar

do_ra40
Membru Forumgratuit

Mesaje : 20
Data înscrierii : 27/07/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://woman2009.forumgratuit.ro
do_ra40 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de AnA-Maria Joi Oct 01, 2009 1:36 pm

La mine nu merge cand fac cerere imi apare cu rosu
Nu aveti destule credite pentru a rezerva acest nume de domeniu. Pentru a obtine puncte, click aici
De ce? la voi merge?
la mine arata 0 credite Supărat deci nu am primit?
avatar

AnA-Maria
Membru Forumgratuit

Mesaje : 13
Data înscrierii : 09/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://clasa8.forumz.ro/index.htm
AnA-Maria a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis - Pagina 2 Empty Re: La inceput de an scolar, Forumgratuit va consoleaza cu un nume de domeniu gratis

Mesaj Scris de Louk Joi Oct 01, 2009 3:49 pm

Dacă numărul de credite indică cifra 0, atunci e clar faptul că nu s-au virat încă acele credite. Posibil să se mai întârzie acest "demers". Vă veţi da seama că s-au virat în momentul în care numărul creditelor va fi schimbat.
Louk

Louk
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 9392
Localizare : România - o ţară din ce în ce mai ocupată.
Data înscrierii : 25/04/2009
Mulțumiri : 172
Mozilla Firefox phpBB3

https://help.forumgratuit.ro/
Louk a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum