Recuperarea parolei pentru forum si unelte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Important Recuperarea parolei pentru forum si unelte

Mesaj Scris de Admin la data de Lun 18 Feb - 12:38

Recuperarea parolei pentru forum și unelte

Sunteți un fondator și nu puteți să vă mai conectați la forum sau la Unelte, deoarece nu vă mai amintiți parola ? Cereți una nouă! Vă rugăm să citiți întregul mesaj!

Contactați prin mesaj privat pe  Zeus, Zachary.

ATENȚIE! : Aveți nevoie de un număr minim de 1 mesaj postat pe acest forum pentru a trimite un Mesaj Privat (MP).

Folositi modelul urmator pentru a contacta unul dintre responsabili:
Cod:
Adresa forum: (exemplu: help.forumgratuit.ro)
Adresa de e-mail fondatoare: (exemplu: webmaster@forumgratuit.ro)
Am / nu am acces la adresa de e-mail fondatoare: (exemplu: Nu am acces la adresa de e-mail fondatoare)
Am / nu am acces la forum si/sau unelte: (exemplu: Nu am acces nici la forum si nici la unelte)  

Dacă aveți dubii asupra adresei de e-mail folosite, faceți o listă cu toate adresele de e-mail pe care le dețineți.
Dacă aveți un domeniu personalizat, vă rugăm să ne trimiteți și vechea adresă pe care ați avut-o ( Exemplu : http://forumul-dvs.domeniu-Forumgratuit.ro).

Câteva puncte importante pentru securitatea forumului dumneavoastră :
~> NU trimiteți cereri de parole mai multor persoane, deoarece parola vă va fi schimbată de mai multe ori.
~> NU scrieți în forum aceste două informații (Link-ul forumului dumneavoastră și e-mail-ul de creație).
~> Vă rugăm să respectați acest model de cerere atunci când trimiteți PM cu problemele întâmpinate, uneia dintre persoanele menționate mai sus. În acest mod vom știi exact ce trebuie făcut și veți primi un răspuns la cererea dumneavoastră într-un mod rapid și eficient.

Vă mulțumim! Floare

Ultima actualizare efectuată de catre Zachary la data de 07.06.2017
Admin
Administrator
Administrator

masculin

Data înscrierii : 14/12/2007
Multumiri : 15
Niciun avertisment

http://help.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus