Statusul serverelor

Pagina 3 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Statusul serverelor

Mesaj Scris de Luky la data de Joi 8 Oct - 12:45

Rezumarea primului mesaj :

Statusul serverelor

Dragi utilizatori,

Ne cerem scuze pentru incetinirile pe care le-ati intalnit in ultimele zile pe forumurile dumneavoastra.
Speram ca problema sa se rezolve maine.

Va voi tine la curent cu mai multe informatii atunci cand voi afla mai multe,
Va multumim pentru rabdarea pe care o aveti

Numai bine,
Echipa Forumgratuit

Nota: Pentru membrii care au forumuri la care le apare o pagina goala, alba si pot edita template-urile pot face urmatorul lucru:

Intrati pe adresa http://adresaforumuluidvs.ro/admin apoi in Afisare=>Template-uri si navigati in fiecare categorie in care aveti template-urile modificate FARA a le modifica in vreun fel iar problema va fi rezolvata.

Pentru ceilalti utilizatori care au optiunea de a edita template-urile, le pot modifica din nou dupa cum doresc.

Ultima editare efectuata de catre Luky in Mar 20 Oct - 23:20, editata de 9 ori

Luky
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Varsta : 27
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/12/2007
Multumiri : 20
Niciun avertisment

Sus In jos

Re: Statusul serverelor

Mesaj Scris de GodKiller la data de Lun 12 Oct - 18:52

Isi bat joc de noi asta e tot..
Procesul de mentenanta s-a terminat.
terminat
Ce inseamna pentru voi terminat?
Inca ceva:
Totul ar trebuii sa fie inapoi la normal acum.
Da,s-a terminat si totul ar trebui sa fie inapoi la normal acum..
Dar despre imbunatatiri?
Ce sa intelgem noi din aceasta fraza?
Ca nu s-a adaugat nimic si ca au fost simple mentenante?
Iar eu am fost ocupat cu forumul de suport spaniol din cauza mentenantei
Daca esti moderator aici ce treaba ai tu pe forumul lor?
Care este mai impotrant pentru tine?
Daca simti sau crezi ca nu poti face fata,atunci paraseste de tot aceasta comunitate..
Ca sa fie bine si pentru noi ceilalti..
Cand ai devenit moderatori aici,te-ai vazut cu colacii in coda,ce-ti mai trebuia altceva?

Dat dovada de respect si macar spuneti ceva...Nu ne suparam..
Bine ca macar ati recunoscut..
Spuneti ca nu s-a implementat nimic si ca au fost simple mentenante..
Oricum din punctul meu de vedere asta s-a intamplat..
Poate ca nu este asa,dar duceti lipsa de respect si ai dovedit ca nu va pasa de noi,ci doar de voi insasi.
"Ce mult se ocupa de forum aceasta echipa" Râset

GodKiller
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 28
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 11/10/2009
Multumiri : 0
1 avertisment

http://romaniatut.the-up.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de DuHuLeTz la data de Lun 12 Oct - 19:22

@GodKiller a scris:Isi bat joc de noi asta e tot..
terminat
Ce inseamna pentru voi terminat?
Inca ceva:
Totul ar trebuii sa fie inapoi la normal acum.
Da,s-a terminat si totul ar trebui sa fie inapoi la normal acum..
Dar despre imbunatatiri?
Ce sa intelgem noi din aceasta fraza?
Ca nu s-a adaugat nimic si ca au fost simple mentenante?
Iar eu am fost ocupat cu forumul de suport spaniol din cauza mentenantei
Daca esti moderator aici ce treaba ai tu pe forumul lor?
Care este mai impotrant pentru tine?
Daca simti sau crezi ca nu poti face fata,atunci paraseste de tot aceasta comunitate..
Ca sa fie bine si pentru noi ceilalti..
Cand ai devenit moderatori aici,te-ai vazut cu colacii in coda,ce-ti mai trebuia altceva?

Dat dovada de respect si macar spuneti ceva...Nu ne suparam..
Bine ca macar ati recunoscut..
Spuneti ca nu s-a implementat nimic si ca au fost simple mentenante..
Oricum din punctul meu de vedere asta s-a intamplat..
Poate ca nu este asa,dar duceti lipsa de respect si ai dovedit ca nu va pasa de noi,ci doar de voi insasi.
"Ce mult se ocupa de forum aceasta echipa" Râset

Uni oameni sunt chiar nesimtit pentru ca se iau de Moderatorii forumului , GodKiler de ce vb asa poate Lizzard avea o Datorie la ei de ce vorbesti inainte?

DuHuLeTz
Membru Forumgratuit

masculin

Data de inscriere : 05/08/2009
Niciun avertisment

http://www.algozone.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de GodKiller la data de Lun 12 Oct - 19:27

Pai tocmai asta am zis,daca are treaba sau il intereseaza mai mult acea comunitate,sa se mute acolo,nu sa incerce sa faca un lucru ce nu il poate face si sa ne afecteze pe noi toti ceilalti..
Nu se descurca,sa aleaga una din doua..
Nu cred ca odata ce si-a obtinut acest post s-a gandit si la responsabilitatile acestuia..
Sincer pe mine ma dezamagesc nu doar unul,ci toata echipa ForumGratuit..
In afar de drakspectre toti sunt cum am zis mai sus.

GodKiller
Membru Forumgratuit

masculin

1 avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de leonardogabrielo la data de Lun 12 Oct - 19:55

deja deviati de la subiect..!

leonardogabrielo
Membru Forumgratuit

Data de inscriere : 02/08/2009
Membru exclus

http://www.DivineGaming.Info

Sus In jos

Mesaj Scris de upTime la data de Lun 12 Oct - 21:45

Mentenantele nu s au sfarsit inca....

upTime
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 21
Data de inscriere : 01/03/2009
Niciun avertisment

http://www.inca-nu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de GodKiller la data de Lun 12 Oct - 22:02

BeTa a scris:Mentenantele nu s au sfarsit inca....
Atunci de ce au mai potat aceasta minciuna?

GodKiller
Membru Forumgratuit

masculin

1 avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de ragazzo la data de Lun 12 Oct - 22:28

voi nu vedeti ca va certati intre voi , sau mai bine zis , va certati singuri Fericit
lasati-l pe luky , o sa vina el aici si o sa posteze noutati....ca daca faceti +20 postari , tot nu rezolvati nimic Fericit

ragazzo
Membru Forumgratuit

masculin

Localizare : Romania
Data de inscriere : 29/05/2009
1 avertisment

http://lumeata.com/profile.forum?mode=register

Sus In jos

Mesaj Scris de GodKiller la data de Lun 12 Oct - 22:37

Postari,dar postari cu rost care sa le atraga atentia acestor oameni ca gresesc in ceea ce fac...
O intrebare:
CAND o sa vina?Asteptam de prea mult timp asta..
Ne-am saturat sa tot fim mintiti,mintiti si tot asa..
Daca nu erau complete mentenantele atunci nu se mai posta..
Ia spune Luky,ce fel de eroare va aparea de data asta?
Sau ce problema..
Eu m-am saturat si cred ca si voi la fel,doar ca nu aveti curajul sa le-o spuneti in fata..Se cred niste zei ai nostri care ne pot controla pe aceste forumuri..
Eu cel putin vreau sa spun direct ca nu e asa si ca vreau sa se ajunga la capatcu aceasta discutie,dar sa fim si noi lamuriti.

GodKiller
Membru Forumgratuit

masculin

1 avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de Luky la data de Lun 12 Oct - 23:09

Mentenanta a luat sfarsit dar cei de la IBM (de la care au fost cumparate serverele) evident nu s-au tinut de promisiune si nu au oferit ceea ce a cumparat firma...

Va inteleg frustrarea pentru ca si eu am acelasi probleme care le aveti si voi si nici eu, cat si nici un alt membru din staff nu are nici un castig de pe urma acestui forum sau de pe urma serviciului pentru ca toti suntem voluntari

Asa ca degeaba ma intrebati pe mine ce eroare va aparea pentru ca nu am de unde sa stiu. Eu va spun informatiile care le primesc si eu de pe forumul englez... Nu le modific in niciun fel si nici nu am ce sa fac pentru a rezovla problemele pentru ca daca as putea credeti-ma ca le-as rezovla cat de repede pot.

Luky
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de MaNkY™ la data de Mar 13 Oct - 6:46

oameni buni trebuie sa ii intelegem si noi , pana la urma nu au niciun castig , ei altfel isi castiga existenta , au problemele lor , familia , necazurile ( poate si copii ) plus ca nici unul nu lucreaza direct la forumgratuit iar ce vedeti voi pe aici sunt informatii luate de pe celelalte forumuri de suport , credeti-ma ca anunturile facute de luky sunt traduse cuvant cu cuvant de pe forumurile straine ! Desi eu sunt nemultumit de ceea ce se intampla nu am ce face si sper intr-o rezolvare cat mai rapida a problemeleor ..... si noile functionalitati Râset

MaNkY™
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 31
Localizare : Intr-o Romanie distrusa => undeva prin sinaia
Data de inscriere : 12/09/2009
Membru exclus

http://www.mamici-unite.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de DuHuLeTz la data de Mar 13 Oct - 10:01

Luky a ramas singurul administrator , credeti ca poate sa faca singur totul? dupa ce lexa a parasit serviciul nu putem sa il punem pe Luky la treaba poate are si el o treaba nu alt ceva , Manky cu toti asteptam cu toti , dar na un Smplu Membru se leaga de staff-ul forumului Neutru

DuHuLeTz
Membru Forumgratuit

masculin

Data de inscriere : 05/08/2009
Niciun avertisment

http://www.algozone.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de GodKiller la data de Mar 13 Oct - 13:15

@Luky a scris:Mentenanta a luat sfarsit dar cei de la IBM (de la care au fost cumparate serverele) evident nu s-au tinut de promisiune si nu au oferit ceea ce a cumparat firma...

Va inteleg frustrarea pentru ca si eu am acelasi probleme care le aveti si voi si nici eu, cat si nici un alt membru din staff nu are nici un castig de pe urma acestui forum sau de pe urma serviciului pentru ca toti suntem voluntari

Asa ca degeaba ma intrebati pe mine ce eroare va aparea pentru ca nu am de unde sa stiu. Eu va spun informatiile care le primesc si eu de pe forumul englez... Nu le modific in niciun fel si nici nu am ce sa fac pentru a rezovla problemele pentru ca daca as putea credeti-ma ca le-as rezovla cat de repede pot.
Ia spune Luky,ce fel de eroare va aparea de data asta?
Sau ce problema..
Multumim de raspuns..
V-ati dat de gol singuri..
Credeti ca suntem prosti?
Sincer eu m-am saturat de toata aceasta "caterinca".

GodKiller
Membru Forumgratuit

masculin

1 avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de micanarcisa la data de Mar 13 Oct - 14:49

@micanarcisa a scris:dintr-o data se vede asa...continutul forumului imi apare ingramadit in coloana widget din stanga...s-au terminat au ba testele/mentenanta/actualizarile/orice ? ...sincer userii mei s-au cam saturat de imposibilitatea de a intra pe forum o zi intreaga sau de imagini stalcite sau aruncate te miri pe unde sau postari de 2-3 ori pana in sfarsit apare mesajul etc...mi-e teama sa nu pierd useri ...deci:cam cat mai trebuie sa suportam aceste nefunctionalitati?

si ce sa fac eu cu forumul in aceasta forma?...cum il fac inapoi?
aici e partea de sus...pagina goala:

iar aici apare continutul tot...

ce e de facut?

si totusi eu ce trebuie sa fac sa mearga forumul si cu IE? ...de ieri persista problema...nu s-a rezolvat pana acum..deci?

micanarcisa
Membru Forumgratuit

Data de inscriere : 21/09/2008
Niciun avertisment

http://forumulroz.com

Sus In jos

Mesaj Scris de MaNkY™ la data de Mar 13 Oct - 16:22

micanarcisa ai probleme doar pe IE ? eu unul la forumul meu am probleme cu IE nu afiseaza corect continutul , dar in rest merge foarte bine pe alte browshere incearca opera firefox google chrome flock safari etc , IE este destul de demodat !

MaNkY™
Membru Forumgratuit

masculin

Membru exclus

Sus In jos

Mesaj Scris de micanarcisa la data de Mier 14 Oct - 8:19

pe IE sunt problemele da...demodat nedemodat sunt useri care numai asta folosesc si solutia nu ar fi sa-i pierd...

deci imi spune si mie cineva ce sa fac sa-mi revina forumul la forma initiala?

micanarcisa
Membru Forumgratuit

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de RunY la data de Mier 14 Oct - 8:35

Aceasta este singura soluție...

@MaNkY™ a scris:Încearca opera , firefox , google chrome , flock , safari etc , IE este destul de demodat !
Același lucru îți propun și eu să faci + când a spus „IE este destul de demodat” a vrut să se refere că nu este în top cu multe părți ale forumurilor ForumGratuit care este un serviciu "destul de nou"!

RunY
Membru Forumgratuit

masculin

Localizare : For extremelybright minds.
Data de inscriere : 25/09/2009
Membru exclus

Sus In jos

Mesaj Scris de misako la data de Mier 14 Oct - 18:16

Ma scuzati ca vin iar cu problema . Ce se intampla cu mentenanta asta . Acum 5 minute am incercat sa ma conectez pe forumul meu si iar mi-a aparut pagina cu mentenanta . Sunt iarasi probleme ? Va multumesc anticipat .

misako
Membru Forumgratuit

feminin

Localizare : Japonia
Data de inscriere : 09/10/2009
Niciun avertisment

http://japonia-2009.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de NiKe la data de Mier 14 Oct - 19:25

Ma scuzati ca vin iar cu problema . Ce se intampla cu mentenanta asta . Acum 5 minute am incercat sa ma conectez pe forumul meu si iar mi-a aparut pagina cu mentenanta . Sunt iarasi probleme ? Va multumesc anticipat .

Are dreptate vedem ca a revenit mentenanta si nimeni nu pote lucra pe forumul lor.

NiKe
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 19
Data de inscriere : 30/05/2008
2 avertismente

http://codinggfx.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier 14 Oct - 19:41

Salutare,

Oameni buni, intelegeti si voi ca se lucreaza. Toti sariti pe staful Forum Gratuit, dar pana la urma, ei sunt simpli voluntarii ce putem sa fim si noi. Nu au o functie anume decat un simplu ADMINISTRATOR.
Domnuk Luky a spus mai sus ce si cum, nici el nu stie mai multe, cum nu stim nici noi.
Sa o luam logic, nu cred ca stie ANGAJATU ce stie DIRECTORUL.
Si eu am forum, stiu cum este sa dau REFRESH si sa apara pagina cu MENTENANTA, dar stau si ma gandesc, eu nu ii platesc (nici voi), de ce sa cer mai mult decat ce mi se ofera? Sunt multumit cu ce am.
Rabdare, ca altceva nu avem de facut, chiar daca postati aici nu o sa primiti decat un raspuns de la domnul Luky.

Cu prietenie, RomTimisoara.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de rechinu07 la data de Mier 14 Oct - 21:54

"domnul Luky"... Fericit))) Mai "pupacios" de-atat nu puteai fi... In alta ordine de idei, "domnule" romtimisoara, eu cred ca fiecare e responsabil de ce-i iese din tastatura, nu crezi?! Si daca aia din Anglia il mint si-l amana pe Luky, el ar trebui sa-si puna un pic de ordine in relatiile cu ei... Ca se-apuca sa vorbeasca, apoi se face de mirul lumii... De aproape o luna, forumul imi da erori... De cele mai multe ori apare pagina cu "mentenanta in curs"... Si desi nu am un numar extraodinar de mare de utilizatori, sunt foarte activi... Si ma-ntreaba pe mine si nu stiu ce sa le zic si se enerveaza ca nu pot folosi forumul respectiv... Si peste doua luni cand or sa catadicseasca cei din staff sa rezolve problemele, multi useri (posesori de forumuri gratuite) vor fi mandrii posesori ai unor forumuri moarte, deoarece userii lor vor pleca probabil pe forumuri functionale, fara probleme din acestea...

Iar la faza cu voluntariatul lasati-o mai moale... Eu inca nu am intalnit oameni care sa faca ceva efectiv degeaba, fara nici un fel de castig... Din pacate, toate costa si ma indoiesc ca cei din staff-ul forumgratuit, isi pierd zilnic vremea pe-aici, doar de amorul artei... E parerea mea si mi-o mentin. Pe cale de consecinta, rog pe cineva in masura, sa dea un raspuns concret, prompt si sigur... Nu cu probabil, poate si sa vedem... Seara buna s-aveti!!!

rechinu07
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 34
Data de inscriere : 27/07/2009
Niciun avertisment

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de MaNkY™ la data de Mier 14 Oct - 22:04

@rechinu07 a scris:

Iar la faza cu voluntariatul lasati-o mai moale... Eu inca nu am intalnit oameni care sa faca ceva efectiv degeaba, fara nici un fel de castig... Din pacate, toate costa si ma indoiesc ca cei din staff-ul forumgratuit, isi pierd zilnic vremea pe-aici, doar de amorul artei... E parerea mea si mi-o mentin. Pe cale de consecinta, rog pe cineva in masura, sa dea un raspuns concret, prompt si sigur... Nu cu probabil, poate si sa vedem... Seara buna s-aveti!!!

ai impresia ca mai bantuie vreo fantoma a moderatorilor pe aici ? poate unu asa cand bate vantul sa inchida un topic doua si cam atata , offfffffff cum am uitat mai e cate unul care intreaba :"ati rezolvat problema ? " ....... ce ? nu sunteti de acord cu mine , cred ca restul sugestiilor sunt date in mare parte de slg kegan si inca vreo 2 restul , ati rezolvat problema , rezolvat => topic inchis ! am ajuns din rau in si mai rau , nu imi pasa daca sunt banat pentru asta insa aceasta este realitatea si nu cred ca cineva imi poate spune ca nu este adevarat ce spun ! Cat despre ce se intampla sunt chinuit in fiecare zi de aceste mentenante iar in curand o sa imi fac un forum numit mentenanta , nu o sa fie nevoie sa-i mai fac design plus continut o sa vina singur => aici am intrecut masura eu sper sa se rezolve problemele si cred ca se vor rezolva , iar despre ce se intampla pe acest forum , trebuie facuta o analiza si apoi trebuiesc luate niste masuri .....

Cu stima , MaNkY™ !

MaNkY™
Membru Forumgratuit

masculin

Membru exclus

Sus In jos

Mesaj Scris de rechinu07 la data de Mier 14 Oct - 22:18

Nu le monitorizez eu activitatea Manky, dar daca-i asa cu atat mai rau... Am incercat de cateva ori sa intreb ceva si au aparut cu nereguli (din partea mea)... Ba sa scriu topicul cu un titlu corespunzator, ba ca formularile nu-s explicite (eu zic ca stiu destul de bine limba romana, cat sa dau lectii de exprimare oricui), ba ca nu am cautat ce ma intereseaza in forum, in resul subiectelor pe aceeasi tema (lucru pe care l-as fi facut daca informatiile erau structurate corespunzator), drept pentru care m-am lasat pagubas si in linii mari le-am deslusit singur, desi sunt (zic eu) unul din cei mai afoni posesori de forumuri de aici, in materie de structurare, design si altele... Dar am preferat sa le rezolv singur, decat sa capat raspunsuri plictisite si-n doi peri... P.S.- Nu cred ca te poti gandi ca ai avea de ce sa-ti iei bann... Ar fi o mare tampenie din partea lor, si-ar arata limitele in felul asta si in plus, nu ar avea absolut nici un motiv, drept pentru care ar pica destul de nasol in ochii celorlalti... Fericit Sa speram ca se vor rezolva cat mai repede si nu vor mai aparea alte probleme...

rechinu07
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 34
Data de inscriere : 27/07/2009
Niciun avertisment

http://www.anti-stres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de NiKe la data de Mier 14 Oct - 22:30

Salutare,

Oameni buni, intelegeti si voi ca se lucreaza. Toti sariti pe staful Forum Gratuit, dar pana la urma, ei sunt simpli voluntarii ce putem sa fim si noi. Nu au o functie anume decat un simplu ADMINISTRATOR.
Domnuk Luky a spus mai sus ce si cum, nici el nu stie mai multe, cum nu stim nici noi.
Sa o luam logic, nu cred ca stie ANGAJATU ce stie DIRECTORUL.
Si eu am forum, stiu cum este sa dau REFRESH si sa apara pagina cu MENTENANTA, dar stau si ma gandesc, eu nu ii platesc (nici voi), de ce sa cer mai mult decat ce mi se ofera? Sunt multumit cu ce am.
Rabdare, ca altceva nu avem de facut, chiar daca postati aici nu o sa primiti decat un raspuns de la domnul Luky.

Cu prietenie, RomTimisoara.

Hey nu am spus ca am sarit pe stafful Forum Gratuit...sunt de accord cu tine ca trebiue sa avem rabdare shy alti sun disperati shy dau masuri ca de ce nu merg forumurile asa ca nu avem alta solutie decat sa asteptam pana se termina metenanta, Alti nu se plang asa ar trebui sa facem shy noi la fel

NiKe
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 19
Data de inscriere : 30/05/2008
2 avertismente

http://codinggfx.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Luky la data de Mier 14 Oct - 23:07

Cei da la IBM vor fi dati in judecata de firma pentru ceea ce au facut cu aceste servere...

Maine se va incercarea mutarea pe vechile servere pentru a rezolva aceasta situatie si pentru a reveni totul la normal.

Luky
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi 15 Oct - 1:20

Stiu ca suna cam aiurea intrebarea..
Dar de ce ati cumparat servere de la alta firma ?
De ce nu a-ti cumparat de la aceeasi firma care vindea serverele vechi ?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de MaNkY™ la data de Joi 15 Oct - 6:46

@Luky a scris:Cei da la IBM vor fi dati in judecata de firma pentru ceea ce au facut cu aceste servere...

Maine se va incercarea mutarea pe vechile servere pentru a rezolva aceasta situatie si pentru a reveni totul la normal.

ma bucur sa aud astfel de mesaje , iar vinovatii trebui sa plateasca pentru aceasta bataie de joc asupra forumgratuit si a noastra a administratorilor , deci sa inteleg ca se va reveni la vechile servere si vor ramane tot acelea sau mai incolo vor cumpara altele si le vor muta din nou ?

MaNkY™
Membru Forumgratuit

masculin

Membru exclus

Sus In jos

Mesaj Scris de upTime la data de Joi 15 Oct - 7:15

interesante noile update uri

upTime
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 21
Data de inscriere : 01/03/2009
Niciun avertisment

http://www.inca-nu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de misako la data de Joi 15 Oct - 9:49

Ma bucur tare sa aud ca se muta iar pe serverele vechi , dar asta presupune o alta mentenanta de 2 zile ? Este cazul sa anunt membrii forumului meu? Va multumesc frumos .

misako
Membru Forumgratuit

feminin

Localizare : Japonia
Data de inscriere : 09/10/2009
Niciun avertisment

http://japonia-2009.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Luky la data de Joi 15 Oct - 23:07

Deocamdata nu stiu nici eu alte informatii noi....
Presupun ca noile servere au fost cumparate de la IBM datorita faptului ca este o firma atat de cunoscuta si renumita in acest domeniu dar evident nu au oferit ceea ce a cerut firma Supărat

In momentul de fata insa, se pare ca cel mai probabil vor trece pe serverele vechi. Nu stiu daca va mai fi o mentenanta si pentru acest lucru, este posibil sa fie decat una "fulger" si apoi gata sa fie trecute forumurile pe serverele vechi.

O sa va spun mai multe atunci cand voi sti si eu mai multe informatii....

Luky
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de micanarcisa la data de Vin 16 Oct - 14:10

si cu ocazia asta va reveni forumul meu la forma initiala?...sau tot asa se va vedea continutul tot in coloana din stanga?...

deja am pierdut useri si nu imi convine

si lasati-ma fratilor cu:"foloseste browserul x..." ...TREBUIE sa mearga corect pe toate browserele

deci?

micanarcisa
Membru Forumgratuit

Niciun avertisment

Sus In jos

Pagina 3 din 4 Inapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum