Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Doriti acest lucru?

Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Left1167%Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Right11 67% 
[ 6 ]
Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Left1133%Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Right11 33% 
[ 3 ]
Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Left110%Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Right11 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 9
 
 
Sondaj inchis

Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Empty Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori.

Mesaj Scris de Quick Silver Dum Mai 31, 2009 11:41 am

Rezumarea primului mesaj :

Am deschis acest topic in speranta caci voi avea sustinatori in legatura cu optiunea membrilor unui forum de a-si ascunde prezenta in retea.Mie nu imi convine ca un membru sa imi intre pe forum tot timpul pe invizibil.Scopul acestui topic este de a seta aceasta optiune doar pentru administratori.Nimeni in afara de administratori sa nu aiba acces la aceasta optiune.
Quick Silver

Quick Silver
Membru Forumgratuit

Mesaje : 223
Varsta : 32
Localizare : Brasov
Data înscrierii : 28/01/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://tuned-cars.all-up.com
Quick Silver a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori. - Pagina 2 Empty Re: Folosirea optiunii "Ascunde-mi prezenta in retea" numai de catre administratori.

Mesaj Scris de ezlidor Lun Iun 22, 2009 10:52 pm

*** Trimis in arhiva
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum