Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis Empty Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis

Mesaj Scris de Alethia Mier Iun 07, 2023 10:30 am

Doresc că Forum gratuit să emită o ordonanță, o regulă, sau un decret astfel încât Angajații Staffului platformei, să intervină în forumurile de pe platforma pentru a asigura respectarea regulamentelor forumurilor in mod egal și nediscriminatoriu. Astfel încât să nu mai existe discriminari pe baza de prietenii cu stafful. Ceea ce mi s-a întâmplat recent a fost că am fost Banat pe unstopable pe motiv de identitate falsa deoarece îmi făcusem cont multiplu deși ceilalți aveau și eu aveam, asta cu acordul adminei fondatoare. Însă fusesem Banat la cererea unui alt user bazar pe o regulă care el că moderator o inventase (motivul fiind că nu anunțasem stafful și îmi arogasem o identitate falsa când făcusem încă un cont). Acum după ce respectivul user a recunoscut că a făcut și el asta și avea nu unul ci 4 conturi cu 4 identități false arogate și nu anunțase stafful și toată lumea credea că sunt 4 persoane diferite, respectivul user nu numai că nu a fost Banat ci e și ridicat în slăvi. Deja mi s-a acrit.
avatar

Alethia
Membru Forumgratuit

Mesaje : 132
Data înscrierii : 13/10/2010
Mulțumiri : 4
Internet Explorer

http://anime-stars.forumagic.net/
Alethia a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis Empty Re: Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis

Mesaj Scris de Mihai Vin Iun 09, 2023 12:51 am

Alethia a scris:Doresc că Forum gratuit să emită o ordonanță, o regulă, sau un decret astfel încât Angajații Staffului platformei, să intervină în forumurile de pe platforma pentru a asigura respectarea regulamentelor forumurilor in mod egal și nediscriminatoriu. Astfel încât să nu mai existe discriminari pe baza de prietenii cu stafful. Ceea ce mi s-a întâmplat recent a fost că am fost Banat pe unstopable pe motiv de identitate falsa deoarece îmi făcusem cont multiplu deși ceilalți aveau și eu aveam, asta cu acordul adminei fondatoare. Însă fusesem Banat la cererea unui alt user bazar pe o regulă care el că moderator o inventase (motivul fiind că nu anunțasem stafful și îmi arogasem o identitate falsa când făcusem încă un cont). Acum după ce respectivul user a recunoscut că a făcut și el asta și avea nu unul ci 4 conturi cu 4 identități false arogate și nu anunțase stafful și toată lumea credea că sunt 4 persoane diferite, respectivul user nu numai că nu a fost Banat ci e și ridicat în slăvi. Deja mi s-a acrit.

Bună [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link],

System-ul de ban nu se va schimba niciodată doar fiindcă dvs. sunteți banată pe unstopabble mind, știți cum e vorba aia: ai un forum al tău faci ce vrei cu el, însă dacă dvs. ați fost banată pe cont-ul principal și v-ați făcut din nou cont și ați fost banată secundar, forumgratuit nu se poate ocupa cu eliminarea ban-urilor... numai staff-ul de acolo decide dacă meritați unban și vă va ierta pentru ce ați făcut în trecut Nesigur

P.S: Recomand să schimbați titlul subiectului într-unul mai scurt, deoarece nu încape tot textu și așa va găsi și utilizatorii/vizitatorii subiectul creeat de dvs.
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1551
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome phpBB3

http://fgsuport.forumgratuit.ro
Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis Empty Re: Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis

Mesaj Scris de Alethia Mier Iun 14, 2023 2:40 pm

Mihai dar ce parere ai despre Animeloverss unde userul meu Alethia Spitz a fost banat efectiv pe degeaba fara sa fi facut absolut nimic. Se poate verifica. Ideea nu e ca am fost eu banat. Ideea e ca SA NU SE MAI PERMITA ABUZURI ALE STAFURILOR FORUMURILOR. SA NU MAI FIE ALTII BANATI PE DEGEABA DOAR CA ASA VREA MUSCHIULETUL LUI X sau Y (prieten al staffului)
avatar

Alethia
Membru Forumgratuit

Mesaje : 132
Data înscrierii : 13/10/2010
Mulțumiri : 4
Internet Explorer

http://anime-stars.forumagic.net/
Alethia a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis Empty Re: Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis

Mesaj Scris de Mihai Vin Iun 16, 2023 12:52 am

Alethia a scris:Mihai dar ce parere ai despre Animeloverss unde userul meu Alethia Spitz a fost banat efectiv pe degeaba fara sa fi facut absolut nimic. Se poate verifica. Ideea nu e ca am fost eu banat. Ideea e ca SA NU SE MAI PERMITA ABUZURI ALE STAFURILOR FORUMURILOR. SA NU MAI FIE ALTII BANATI PE DEGEABA DOAR CA ASA VREA MUSCHIULETUL LUI X sau Y (prieten al staffului)
În cazul unui ban făcut pe nedrept trebuie să vorbiți cu administratorul forumului, să vă scoată acel ban... normal ar fii așa: o decizie dacă se merită scos acel ban, în cazul în care s-a decis să nu se scoată banul, nu prea aveți ce face...

P.S: ca să îți dau un sfat încearcă să folosești datele mobile pe telefon, sau pe Calculator/Laptop programe de tip VPN pentru a îți ascunde indentitatea...

Altă soluție ar fii să descarci acest program, pentru a îți ascunde adevărat-ul IP și să îți dea alt ip cu locație de United States (Statele unite): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (inițial și un alt nume necunoscut, of course)
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1551
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome phpBB3

http://fgsuport.forumgratuit.ro
Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis Empty Re: Înțeleg că fiecare admin are dreptul să își facă propriul regulament dar nu înțeleg faptul că au voie sa aplice regulamentul dis

Mesaj Scris de Mihai Mier Iul 12, 2023 1:26 am

Trimis in cos
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1551
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome phpBB3

http://fgsuport.forumgratuit.ro
Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum