Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sunteti de acord cu introducerea accesului la baza de date creeata pe forumgratuit.ro pentru transferul ei pe alt server ?

Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere Left1125%Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere Right11 25% 
[ 1 ]
Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere Left1175%Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere Right11 75% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 4
 
 
Sondaj inchis

In cos Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere

Mesaj Scris de StefanTolos Mier Apr 30, 2014 8:48 pm

Buna ziua,

nu pot sa cred ca atata timp ce am platit pentru un domeniu, sa nu pot avea acces la baza de date creeata pe forumul propriu, adica daca eu imi creez un forum din propria initiative si mai apoi vreau sa il transfer pe un alt server, fie el personal sau de orice alta natura, nu mi se permite, este de bun simt sa mi se permita, sa am acces la munca mea si sa fac ce vreau cu ea, atata timp cat am investit financiar in serverul forumgratuit.ro.

Astept un rezultat pozitiv pentru acest aspect, pentru normalitatea fireasca a lucrurilor, care imi apartin, ca si conceptie de pe forumul meu sau oricare alt forum gazduit pe forumgratuit.ro.

Votati, va rog frumos si argumentati votul.

Multumesc si va doresc o zi buna.
StefanTolos

StefanTolos
Membru Forumgratuit

Mesaje : 144
Varsta : 50
Localizare : Arges
Data înscrierii : 05/12/2009
Mulțumiri : 0
Mozilla Firefox punBB

http://www.opelarges.com/
StefanTolos a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere

Mesaj Scris de Demonikuss Mier Apr 30, 2014 9:00 pm

Contra
Demonikuss

Demonikuss
Membru Forumgratuit

Mesaje : 315
Varsta : 24
Data înscrierii : 31/01/2014
Mulțumiri : 20
Internet Explorer phpBB3

http://support-tutorials.online-talk.net/
Demonikuss a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere

Mesaj Scris de Alexader Mier Apr 30, 2014 9:01 pm

StefanTolos a scris:atata timp cat am investit financiar in serverul forumgratuit.ro.
Buna seara,

Dvs. nu ati investit nimic in serverele forumgratuit. Forumgratuit pune la dispozitie domenii pentru forumurile sale, la fel cum un magazin vinde pungi unui client care doreste rosii, ca sa dau un exemplu. FG va ofera servere si un host pentru 0 lei. Deci nu vad ce este atat de anormal. Pe restul platformelor, trebuie sa ai serverul tau, hostul tau si baza ta de date. Deeeci...eu votez "nu". Cine a ales F.G, ramane pe F.G. (daca este multumit de servicii)
Alexader

Alexader
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4622
Varsta : 26
Localizare : România
Data înscrierii : 27/06/2012
Mulțumiri : 91
Google Chrome phpBB3

https://help.forumgratuit.ro
Alexader a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Acceptarea transferului bazei de date de pe forumgratuit.ro pe alte servere

Mesaj Scris de Louk Mier Apr 30, 2014 9:03 pm

Buna seara,

Sugestia propusa de dvs. a mai fost propusa si in trecut si respinsa avand la baza conditiile generale de utilizare ale serviciului. Respectiva sugestie poate fi consultata aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Numai bine!
 Trimis in cos 
Louk

Louk
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 9392
Localizare : România - o ţară din ce în ce mai ocupată.
Data înscrierii : 25/04/2009
Mulțumiri : 172
Mozilla Firefox phpBB3

https://help.forumgratuit.ro/
Louk a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum