Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rang pentru utilizatorii activi

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rang pentru utilizatorii activi

Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Left1143%Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Right11 43% 
[ 6 ]
Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Left1157%Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Right11 57% 
[ 8 ]
 
Total voturi : 14
 
 
Sondaj inchis

Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Empty Rang pentru utilizatorii activi

Mesaj Scris de Kevin Dum Mai 27, 2012 3:53 pm

Rezumarea primului mesaj :

Buna ziua, am creat un sondaj pe baza caruia vreau sa vad daca sunteti de acord cu propunerea mea.
Propunerea mea este urmatoarea: Sa fie creat un rang cu numele Activ sau Utilizatori activi care sa primeasca rangul activ doar membrilor care activeaza in sectiunea de suport si doar membrilor acelora care merita sa primeasca acest rang. Acesta este rangul: Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Membru10. Astept raspunsurile dumneavoastra.
Kevin

Kevin
Membru activ

Mesaje : 1451
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Data înscrierii : 20/05/2012
Mulțumiri : 1
Internet Explorer phpBB3

http://inedit-gfx.wikiforum.net/
Kevin a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Empty Re: Rang pentru utilizatorii activi

Mesaj Scris de Alexader Mier Aug 01, 2012 2:41 am

Exista un rank asemanator...deci nu are rost. Plus ca, nu avem nevoie de inca un rank la care utilizatorii sa pofteasca. Si spun asta pentru ca, asa cum stim romanul' el doreste tot timplul ce are si vecinu'. Mai explicit: X are acest rank, Y vede si se apuca sa faca mesaje, spam, orice numai pentru a dobandi acel rank...
Alexader

Alexader
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4622
Varsta : 27
Localizare : România
Data înscrierii : 27/06/2012
Mulțumiri : 91
Google Chrome phpBB3

https://help.forumgratuit.ro
Alexader a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Empty Re: Rang pentru utilizatorii activi

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 10, 2012 4:45 pm

Exista deja un rang pentru utilizatorii activi si momentan acesta va ramane singurul=>Sugestie arhivata.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rang pentru utilizatorii activi - Pagina 2 Empty Re: Rang pentru utilizatorii activi

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Continut sponsorizat a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum