Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De unde luati imaginile/temele pentru forumuri?

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

De unde provin imaginile/temele forumului vostru?

De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Left1122%De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Right11 22% 
[ 18 ]
De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Left1129%De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Right11 29% 
[ 24 ]
De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Left116%De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Right11 6% 
[ 5 ]
De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Left1123%De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Right11 23% 
[ 19 ]
De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Left1120%De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Right11 20% 
[ 16 ]
 
Total voturi : 82
 
 

De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Empty De unde luati imaginile/temele pentru forumuri?

Mesaj Scris de Ina Joi Mar 08, 2012 4:05 am

Rezumarea primului mesaj :

M-am gindit ca ar fi interesant de vazut ce metoda e cea mai populara, mai ales ca in ultimul timp cea mai activa sectiune este cea de grafic design.
Am lasat variante multiple la sondaj, probabil ca putini folosesc o singura sursa.

In ce ma priveste, am inceput cu Hitskin, am primit ajutor si de la designerii de aici, insa intre timp am inceput sa-mi fac in totalitate imaginile proprii pentru ca nu gasesc nimic potrivit cu subiectul forumului meu.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Empty Re: De unde luati imaginile/temele pentru forumuri?

Mesaj Scris de Duncan Mier Mai 15, 2013 7:37 am

Pai..majoritatea le iau de pe internet, dar folosesc si Hitskin.com. A face cu ochiul
Duncan

Duncan
Membru activ

Mesaje : 611
Varsta : 26
Localizare : Prahova, Romania
Data înscrierii : 14/11/2012
Mulțumiri : 3
Internet Explorer phpBB3

http://www.extrem-support.forumgratuit.ro
Duncan a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

De unde luati imaginile/temele pentru forumuri? - Pagina 4 Empty Re: De unde luati imaginile/temele pentru forumuri?

Mesaj Scris de Zachary Sam Mai 25, 2013 5:38 pm

Bună seara,

Păi ce să zic, mai multe imagini le găsesc pe site-ul nostru de teme Hitskin, deşi nu îmi găsesc toate imaginile necesare doar de acolo, aş opta pentru 3 variante dar din păcate aleg doar una, aş opta una si pentru creaţii personale, a doua pentru cele luate de pe internet, dar în proporţie de 60 % le iau de pe Hitskin.
Zachary

Zachary
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2394
Localizare : România
Data înscrierii : 08/05/2013
Mulțumiri : 196
Google Chrome phpBB3

https://www.forumgratuit.ro
Zachary a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum