Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Micsoararea numarului de caractere la adresa forumului

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Left1144%Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Right11 44% 
[ 7 ]
Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Left1156%Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Right11 56% 
[ 9 ]
 
Total voturi : 16
 
 
Sondaj inchis

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de PWG Mar Sept 02, 2008 9:16 pm

Titlul spune tot.
As vrea sa se micsoreze numarul de caractere la adresa forumului din 4 in minim 3 deoarece multi oameni isi fac forumuri isi aleg un nume care este prea lung pentur o adresa web si isi pune initialele deobicei initialele sunt formate din 3 caractere,utilizatorul este obligat ca pe langa initiale sa mai aduge ceva.Este destul de mare adresa incat trebuie sa pui ceva dupa nume (Exemplu:forumgrtuit.ro forum.com etc.)si facem o ditamai adresa.
PWG

PWG
Membru activ

Mesaje : 478
Varsta : 29
Data înscrierii : 14/02/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://pwg-cs.in-goo.com
PWG a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de Necros Mar Sept 02, 2008 9:23 pm

Am votat DA, dar totusi sunt:
PRO --- E adevarat ca se formeaza un adevarat "carnat" de caractere la adresa unui forum.
CONTRA --- Aceasta optiune foloseste doar putinor utilizatori
Necros

Necros
Membru activ

Mesaje : 458
Varsta : 32
Data înscrierii : 19/06/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.duelmasters.forumz.ro
Necros a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de PWG Mar Sept 02, 2008 9:31 pm

xindi a scris:Am votat DA, dar totusi sunt:
CONTRA --- Aceasta optiune foloseste doar putinor utilizatori

ai dreptate dar majoritatea forumului de pe forumgratuit.ro sunt facute de pusti (ca mine) de 12,13,14,15 ani care isi fac forumuri de Counter-Strike si nu o sa vezi prea multe forumuri care sa aibe la adresa un nume o sa aibe initiale,iar initialele sunt folosite de mai multi nu numai de cei care isi fac forumuri de cs unii au nume chiar foarte lungi iar atunci folosesc intilae,nu cer mult vreau ca sa fie minim 3 caractere nu 4 deoarece pe langa aceste patru caractere mai adugam inca vreo 14 facem o adresa de 18 caractere este cam mult dupa mine.

CEI CARE VOTATI JUSTIFICATI DECIZIA.
PWG

PWG
Membru activ

Mesaje : 478
Varsta : 29
Data înscrierii : 14/02/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://pwg-cs.in-goo.com
PWG a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de kuddo Mar Sept 02, 2008 9:41 pm

Am votat NU deoarece nu consider ca fiind primordială această opţiune, fiind de altfel multe lucruri mult mai importante si nu consider că acest aspect va aduce un mare beneficiu forumurilor noastre. Am aproximativ 550 de utilizatori pe un forum care are un nume din , cum spuneti voi, 50 000 de caractere...deci se poate.
Am tot respectul pentru sugestia ta, dar eu cel putin nu o consider o prioritate.
Puteti sa va convingeti de statisticile forumului meu direct la forumgratuit.ro
Detinem locul 1 la numarul de subiecte, locul 2 la numarul de mesaje, locul 1 la numarul de utilizatori, locul 2 la numarul de puncte. La fel mai e si forumul acela cu privire la campionatul de Whist.
In concluzie nu exista scuza pentru lungimea numelui.

Stiu ca aceasta este o rubrica de sugestii..dar nu cred ca ar trebui sa facem un vot in care sa intrebam "Sunteti de acord cu introducerea culorii turcoaz in culorile textului din posturi?" si sa vedem dupa aia raspunsuri gen "DA sunt total de acord...pentru ca se asorteaza cu culoarea forumului meu". Sa fim seriosi...


Ultima editare efectuata de catre kuddo in Mar Sept 02, 2008 10:23 pm, editata de 2 ori
kuddo

kuddo
Membru Forumgratuit

Mesaje : 40
Varsta : 36
Data înscrierii : 13/07/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer Invision

http://berceni.4rumer.com
kuddo a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de Necros Mar Sept 02, 2008 10:13 pm

PWG a scris:ai dreptate dar majoritatea forumului de pe forumgratuit.ro sunt facute de pusti (ca mine) de 12,13,14,15 ani care isi fac forumuri de Counter-Strike
Pai adica pentru 10-15 oameni ( hai maxim 50 ) sa se faca aceasta optiune?
Imi pare rau, dar din cate stiu o sugestie ar trebuie sa fie benefica tuturor, sau macar majoritatii.
Necros

Necros
Membru activ

Mesaje : 458
Varsta : 32
Data înscrierii : 19/06/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.duelmasters.forumz.ro
Necros a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 02, 2008 10:15 pm

Am votat NU.Dupa cum spune si xindi, aceasta sugestie va este benefica doar la cativa, o sugestie buna trebuie sa includa pe toata lumea.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 02, 2008 10:18 pm

kuddo :
tot respectul pentru ce ai spus mai sus.

am votat nu.
sa spunem, pentru ceva asemanator cu ce a scris kuddo.

ca sa mai imi atrag dusmania cuiva, spun scurt - moft Fericit
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de Mariko21 Mier Sept 03, 2008 12:26 am

Nu... si-asa sunt prea multe forumuri de cs si ma calca pe nervi... in plus, un nume trebuie sa fie usor de retinut, nu 3 consoane, langa forumgratuit.com. ce nume mai e ala?

Cine vrea nume scurt poate sa isi ia nume de domeniu daca intr-adevar conteaza marimea
Mariko21

Mariko21
Membru activ

Mesaje : 599
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 08/04/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://zoozez.com
Mariko21 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului Empty Re: Micsorarea numarului de caractere la adresa forumului

Mesaj Scris de ezlidor Mier Sept 03, 2008 1:43 am

*** Votul meu este NU ... s-a spus ce era de spus ....

lexa, rog inchiderea acestui topic ... asa ceva se stabileste doar de catre administratori ...

~ Ezlidor ~
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum