Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Razboiul FORUMURILOR

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Razboiul FORUMURILOR

Mesaj Scris de dannythareboss Mier Dec 01, 2010 4:48 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ma-m gandit la un concurs...
Ce ziceti?
Acest concurs se rezuma la un concurs de forumuri... care face cele mai bune forumuri [care au fost facute pe baza forumz.ro ; wikiforum.ro ; forumgratuit.ro etc...]
sa castige un domeniu pt forumul lui...
Pt o anumita perioada de timp sa dureze concursul...
Si voi puneti pe ce sa se bazeze forumul care il vor face userii...
Ce ziceti?
avatar

dannythareboss
Membru Forumgratuit

Mesaje : 11
Data înscrierii : 29/11/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.7life.forumz.ro
dannythareboss a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Razboiul FORUMURILOR

Mesaj Scris de Vizitato Joi Dec 02, 2010 9:46 pm

Eu sunt calm , faptul ca am zis asta cred ca va deranjeaza. Eu nu am nimica cu nimeni . Dar este adevarat sau nu ? Oricum eu stiu ca este dar sa vada si ceilalti useri Râset
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Razboiul FORUMURILOR

Mesaj Scris de Ina Joi Dec 02, 2010 10:14 pm

dannythareboss, cind aveti o propunere de facut, va rog sa adaugati si un sondaj cu doua optiuni - Da si Nu.
Sugestii de concursuri au fost facute de nenumarate ori, si pentru ca probabil nu ati avut rabdare sa cautati in arhiva, o sa va pun eu la curent din nou: forumul nostru de suport in acest moment nu are un administrator angajat al Forumgratuit, din acest motiv nu se pot organiza concursuri in mod regulat, pentru ca nu are cine sa stabileasca premii si sa distribuie creditele. Concursurile nu sint ceva de la sine inteles, insa atita timp cit nu se organizeaza pe forumul nostru, nu va retine nimeni sa participati la ele acolo unde se organizeaza. De altfel, apar si situatii exceptionale, si daca aveti citeva secunde libere sa cititi anuntul defilant, veti vedea ca exact in acest moment se organizeaza un concurs cu ocazia Craciunului.
Concursul propus de dumneavoastra nu poate fi realizat, ce inseamna "cel mai bun forum"? Forumurile sint diferite functie de subiectul abordat, si nu cred ca avem vreun termen de comparatie atit de general incit sa cream o ierarhie care sa le includa pe toate.
Off topic pentru cei interesati: Acest forum are in eclusivitate rolul de a acorda suport gratuit tuturor administratorilor de forumuri din platforma Forumgratuit, vorbitori de limba romana. Membrii staff-ului nu sint angajati ai forumgratuit ci voluntari. Daca aveti probleme in intelegerea termenului "voluntar" va rog sa consultati DEX-ul, aveti un link in semnatura mea.

Sugetie respinsa. Inchis si trimis in arhiva.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Razboiul FORUMURILOR

Mesaj Scris de Ina Sam Ian 26, 2013 3:04 pm

A fost introdus intre timp concursul Forumul lunii, insa nu se ofera credite ci doar publicitate gratuita, ceea ce este de fapt muuuult mai scump Foarte fericit

Sugestia poate fi considerata implementata.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum