Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Mesaj Scris de fifticent la data de Mar 23 Iun - 19:24

Cum as putea sami pun si mie intru Widget sau pe pagina de start aceasta chesti ca si la voi? Eu vreau broasca aia sau ce o fi ea.Adica broasca + cele doua baloane pe care scrie Creaza un vorum gratuit Creaza un blog gratuit.O chestie deaia vreau si eu.Adica sami dati un script sau ceva.Dar in loc de Creaza un blog Creaza un forum eu sa pot scrie altceva.Spunetimi si mie acel script.Imi pare rau ca nu am pus o poza dar cred ca stiti la ce ma refer.Daca nu stiti o sa fac o poza.Multumesc frumos.

Ultima editare efectuata de catre fifticent in Mar 23 Iun - 19:38, editata de 1 ori

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 26
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 14/06/2009
Multumiri : 0
Niciun avertisment

Sus In jos

Rezolvat Re: Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Mesaj Scris de Ina la data de Mar 23 Iun - 19:33

Deoarece titlul dumneavoastră nu este explicit și de aceea nu ajută la găsirea subiectului folosind opțiunea de "Căutare" nu voi răspunde (și nici un alt membru) până când nu vă schimbați titlul subiectului într-unul mai explicit, legat de problema dumneavoastră
Mulțumesc pentru înțelegere!

Ina
Membru activ

feminin

Varsta : 44
Data de inscriere : 05/03/2009
Multumiri : 79
Niciun avertisment

http://www.goblenul.com

Sus In jos

Rezolvat Re: Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Mesaj Scris de fifticent la data de Mier 24 Iun - 10:49

Va rog ajutatima!!!Am schimbat titlul dar mai explicit de atat nu-l pot face,Eu vreau un script sau ceva pentru chestia aia care e broasca sau ceva.Pun o imagine ca sa vedeti la ce ma refer.Dar vreau si cele doua baloane de langa.Si pe cele doua baloane sa pot scrie altceva.Uite imaginea aici. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Imaginea nu se vede toata.Dati click-dreapta pe ea si datii Viev image-Vezi imaginea.Si ceea ce este incercuit cu rosu vreau si eu,dar sa fie script sau HTML,sau ceva.Sa-l pot pune ori in generalitati ori intr-un widget.Si in cele doua balonase colorate sa pot sa scriu eu altceva.

Multumesc si va rog ajutatima caci nu pot pune un titlu mai explicit.

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de playmax la data de Mier 24 Iun - 11:03

fifticent aceia nu este o broasca si este mascota forumgratuit!
in privinta cum e facuta sunt luate 3 imagini mascota,creeaza un forum si creeaza un blog gratuit si la baza este un script! A face cu ochiul

playmax
Membru activ

masculin

Varsta : 25
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2009
Membru exclus

http://www.csdaniel.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de fifticent la data de Mier 24 Iun - 11:15

Pai asta cer si eu.Vreau acel script.Atat cer.Ii chiar asa de complicat?Scriptul il vreau.

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de Ina la data de Mier 24 Iun - 15:27

Dar nu e permis sa folosesti mascota forumgratuit, pentru a nu crea confuzie intre forumul tau si forumul de suport. Imaginea este protejata prin copyright si forumul tau va fi sters fara preaviz daca o folosesti.

Ina
Membru activ

feminin

Varsta : 44
Data de inscriere : 05/03/2009
Multumiri : 79
Niciun avertisment

http://www.goblenul.com

Sus In jos

Mesaj Scris de fifticent la data de Mier 24 Iun - 16:05

Nu ati inteles.Eu vreau doar scriptul.Si mascota voastra o sa o schimb.La mine o sa pun o stea acolo.Nu vrea mascota.Vreau doar scriptul.

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de fifticent la data de Vin 26 Iun - 17:56

Va rog raspunedetimi.Eu tot astept raspuns.Eu vreau scriptul pentru acea mascota.Dar in loc de mascota voastra eu o sa pun o stea.Vreau scriptul ca sami pot face si mie.Raspundetimi va rog!!!

Multumesc

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de ezlidor la data de Vin 26 Iun - 18:05

Foloseste [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cod ...

La continut pui imaginea, iar cu div plasezi locul unde sa se afle A face cu ochiul

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Varsta : 27
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/02/2008
Multumiri : 8
Niciun avertisment

http://help.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de fifticent la data de Vin 26 Iun - 18:57

Imi pare rau dar nu inteleg acest script.

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin 26 Iun - 20:18

In tutorialul dat de ezlidor aveti toate datele necesare.Inlocuiti in script cu datele dumneavoastra.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de fifticent la data de Sam 27 Iun - 10:08

Oooo.Bine,va multumesc atunci.Acum am sesizat cum trebuie sa-l fac.

Multumesc.Puteti da Topic Closed

fifticent
Membru Forumgratuit

masculin

Niciun avertisment

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare