Desi am mesaje intr-o categorie, imi spune ca nu sunt mesaje

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Desi am mesaje intr-o categorie, imi spune ca nu sunt mesaje

Mesaj Scris de Vizitator la data de Joi 3 Sept - 16:55

Am gasit o problema foarte ciudata pe forumul meu. Intr-o categorie am 2 subiecte, dar pe prima pagina imi arata o subiecte, 0 mesaje, iar la ultimele mesaje nu apare nimic. Toate celelalte categorii sunt afisate normal. Versiunea forumului meu este punBB, iar linkul este board.realmsn.com.

Ultima editare efectuata de catre Andrei34 in Joi 3 Sept - 17:16, editata de 1 ori
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Rezolvat Re: Desi am mesaje intr-o categorie, imi spune ca nu sunt mesaje

Mesaj Scris de Zeus la data de Joi 3 Sept - 17:10

Buna ziua, La revedere

Acest lucru se intampla deseori cand mutati subiecte dintr-o sectiune in alta, intr-o astfel de situatie aveti doua modalitati de a remedia acest lucru:

1. O prima solutie ar fi sa dati resincronizare a forumului dumneavoastra, iar toate mesajele din cadrul categoriilor si forumurilor vor fi recontorizate, acest lucru se poate executa din: Panou => General => Forum => Configurare => Optiuni Diverse ale Forumului* => Bifati "A se bifa pentru sincronizare" si apasati pe inregistrare.

2. O alta solutie consta in resincronizarea individuala, care se poate efectua la una sau mai multe categorii si forumuri, in functie de propriile preferinte. Pentru a face acest lucru este suficient sa intrati in: Panou => General => Forumuri => Categorii si forumuri => Alegeti categoria dorita si bifati in dreptul acesteia butonul .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Zeus
Administrator
Administrator

masculin

Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 19/02/2012
Multumiri : 616
Niciun avertisment

http://help.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitator la data de Joi 3 Sept - 17:14

Multumesc, am reusit sa rezolv problema folosind prima solutie. Multumesc, Zeus. Puteti da T/C. Fericit
Vizitator
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Zachary la data de Joi 3 Sept - 17:22

topic rezolvat
Zachary
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Varsta : 37
Localizare : România