Imi puteti da codul de la tema care o puneti in topicul in care spuneti rezolvarea revizuirii cuiva?Va rog mult!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Imi puteti da codul de la tema care o puneti in topicul in care spuneti rezolvarea revizuirii cuiva?Va rog mult!

Mesaj Scris de robertfuredi la data de Lun 29 Aug - 20:34

Cand puneti notele la revizuirea unui forum,acele note le bagati intr-un fel de "tema",la fel ca si aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .Imi puteti da va rog mult de tot codul de la "tema" aceea?Multumesc!

robertfuredi
Membru Forumgratuit

Data de inscriere : 20/06/2011
Multumiri : 0
Niciun avertisment

Sus In jos

Rezolvat Re: Imi puteti da codul de la tema care o puneti in topicul in care spuneti rezolvarea revizuirii cuiva?Va rog mult!

Mesaj Scris de Gassy la data de Lun 29 Aug - 20:36

Nu! S-a mai vorbit despre asta! Aceea ce ceri tu este legat de drepturile de autor si stima fata de autor...

Gassy
Membru activ

masculin

Varsta : 21
Localizare : Forumgratuit!
Data de inscriere : 11/08/2011
Membru exclus

Sus In jos

Rezolvat Re: Imi puteti da codul de la tema care o puneti in topicul in care spuneti rezolvarea revizuirii cuiva?Va rog mult!

Mesaj Scris de Zack. la data de Lun 29 Aug - 20:42

Cod:
[table cellspacing=0 style="border: 1px solid #007295; table-layout:fixed; width: 100%;"][tr][td width=152 height=100 style="background-image: url('link imagine'); background-repeat: no-repeat;"][/td][td style="background: url('link imagine'); padding-bottom: 15px;"][center][size=25][color=#1675BC][b]Text[/b][/color][/size][/center][/td][td style="background-image: url('link imagine'); background-repeat: no-repeat;" width="84"][/td][/tr][/table][table cellspacing=0 style="border-left: 1px solid #007295; border-right: 1px solid #007295; border-bottom: 1px solid #007295; table-layout:fixed; width: 100%;"][tr][td style="padding: 5px; background-color: #F7F7F7;"]

CONTINUT

[/td][/tr][/table]

Trebuie doar sa adaugi imaginile tale. Sunt 3. Cu putine cunostiinte css il poti modifica dupa bunul plac sau il poti lasa asa

Gassy, vă rog să nu mai induceti in eroare alti utilizatori!
Mulțumesc pentru înțelegere!

Ultima editare efectuata de catre DarkStar in Lun 29 Aug - 20:55, editata de 1 ori

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 24/06/2010
Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de iAngel la data de Lun 29 Aug - 20:52

Robert,acele lucruri se creaza de membri!trebe sa iti creezi propriul lucru!

iAngel
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 26
Data de inscriere : 13/07/2011
Multumiri : 1
1 avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de robertfuredi la data de Lun 29 Aug - 21:05

Multumesc mult DarkStar! Fericit Puteti inchide topicul A face cu ochiul

robertfuredi
Membru Forumgratuit

Data de inscriere : 20/06/2011
Niciun avertisment

Sus In jos

Mesaj Scris de Zack. la data de Lun 29 Aug - 21:06

Cu placere

topic rezolvat

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Data de inscriere : 24/06/2010
Niciun avertisment

Sus In jos