Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inscriere in Staff

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Inscriere in Staff

Mesaj Scris de G0D Mier Mar 23, 2011 7:29 pm

Rezumarea primului mesaj :

Buna am si eu o mica intrebare:am vazut pe unele forumuri ,cand m-am inregistrat in "Profilul meu " se afla o sectiune "Grupuri " unde puteai selectra in ce grup sa intrati ,iar la Administrator sa trimita o cere pentru a intra in grup("Grupurile de utilizatori permit administratorilor să administreze mai uşor utilizatorii. Veţi fi introdus într-un grup de utilizatori încă de la înregistrare, acesta este grupul dumneavoastră prestabilit. Acest grup defineşte cum apăreţi celorlalţi utilizatori, de exemplu culoarea numelui de utilizator, avatarul, rangul, etc. În funcţie de ceea ce administratorul permite, puteţi să vă schimbaţi grupul prestabilit. Puteţi de asemenea să fiţi aşezat în alte grupuri sau să vă fie permis să vă alăturaţi altor grupuri. Unele grupuri vă pot oferi permisiuni suplimentare de vizualizare a conţinutului sau creştere a captacităţilor în alte zone".)va pun o imagine de pe un forum pentru a ma ajuta cat cu putinta:
Inscriere in Staff - Pagina 2 11hexw5
As dori sa stiu si eu cum pot sa pun aceasta sectiune si pe forumul meu.Va multumesc si astept raspuns!

Toate cele bune,
G0D


Ultima editare efectuata de catre nick in Lun Apr 04, 2011 8:11 am, editata de 1 ori (Motiv : Eliminare bold si culori-nick)
G0D

G0D
Membru Forumgratuit

Mesaje : 89
Localizare : Baia Mare
Data înscrierii : 23/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://grafix.forumer.ro/
G0D a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Inscriere in Staff

Mesaj Scris de MNiko Dum Apr 10, 2011 10:27 pm

Topic rezolvat=>inchis
MNiko

MNiko
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2226
Data înscrierii : 03/07/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://mamicreativ.com
MNiko a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum