Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vreti aceasta imbunatatire?

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Left110%Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Right11 0% 
[ 0 ]
Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Left11100%Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Right11 100% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 4
 
 
Sondaj inchis

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Empty Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate

Mesaj Scris de Madutzza Mar Apr 27, 2010 8:01 pm

Am vazut pe ForumGratuit la "Membri" ca au peste 6.500 de membri , dar doar "jumatate" din ei sunt activi. Nu ar fi mai bine daca membrii ce nu viziteaza maxim o luna forumul sa fie exclusi?
Ma rog, nu am stat mult sa ma gandesc la aceasta idee si poate o sa revin cu un edit.
avatar

Madutzza
Membru Forumgratuit

Mesaje : 233
Data înscrierii : 05/04/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://forumgratuit.ro
Madutzza a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Empty Re: Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate

Mesaj Scris de Adhemar Mar Apr 27, 2010 8:20 pm

Mie mi se pare o prostie propunerea ta, nu vreau sa provoc certuri, dar nu-i vad rostul sincer...poate is plecat 2 luni in strainatate si revin in tara, am forum, dar sunt exclus de aici, dar eu vizitez Forumgratuit, si atunci nu mi s-ar parea drept. E un exemplu doar. Votez NU
Adhemar

Adhemar
Membru Forumgratuit

Mesaje : 27
Varsta : 33
Localizare : Arad
Data înscrierii : 17/04/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://lazioforever.4rumer.com
Adhemar a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Empty Re: Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate

Mesaj Scris de Edyson Mar Apr 27, 2010 8:57 pm

Ar fi absurd sa fie aplicata aceasta propunere,deoarece multe site-uri etc iti sterg contul daca nu ai activitate cel putin 6 luni...cum este in prezent si in FG,din cate stiu...Am votat NU!
Edyson

Edyson
Membru Forumgratuit

Mesaje : 60
Varsta : 29
Localizare : Dr Tr Severin
Data înscrierii : 08/04/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

Edyson a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Empty Re: Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate

Mesaj Scris de Madutzza Mar Apr 27, 2010 9:45 pm

A , pai da ! V-am spus ca o sa revin cu un edit la aceasta propunere sau o sa fac un alt topic.
avatar

Madutzza
Membru Forumgratuit

Mesaje : 233
Data înscrierii : 05/04/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://forumgratuit.ro
Madutzza a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate Empty Re: Membrii exclusi dupa o perioada de inactivitate

Mesaj Scris de Luky Mar Apr 27, 2010 11:44 pm

Aceast lucru nu ar avea rost deoarece numarul de membrii care il are acest forum nu conteaza. Acesta este un forum de suport si prin urmare scopul sau principal este acela de a oferi suport. Numaurl de membrii care sunt inregistrati pe forum nu conetaza. Dupa cum au spus si ceilalti inaintea mea, daca unii dintre membrii vor lipsi o luna, doua sau mai mult dar dupa aceea ar vrea sa revina ar fi nevoiti sa isi faca un cont nou.

Nu vad care ar fi imbunatatirea daca am face ceea ce ati sugerat dumneavoastra.

Sugestie respinsa => Trimisa in Arhiva
Luky

Luky
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3467
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 27/12/2007
Mulțumiri : 25
Internet Explorer phpBB3

Luky a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum