Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Luky Mier Aug 26, 2009 1:50 am

Rezumarea primului mesaj :

Buna tuturor,

Forumgratuit are placerea de a va anunta ca faza de dezvoltare a testelor Beta pentru urmatoarea actualizare a luat sfarsit.

Actualizarea este deci iminenta! Ideea centrala este simpla ins afoarte importanta: imbunatatirea traficului pentru forumurile voastre gratie tehnologiilor inovante.
Forumgratuit are deci placerea sa va dezvaluie cateva functionalitati minore care vor fi implementate:

  • O noua categorie in panou, intitulata "promovarea forumului", ce face posibila invitarea prietenilor prin serviciile de mesagerie, email si retele sociale.

  • Alegerea paginei de sosire pe forum: pagina index, portalul sau o pagina html.

  • Adeziune automata a membrilor la un grup: posibilitatea de a fi inclus automat intr-un grup daca postezi un anume numar de mesaje pe forum, limita stabilita de admin.

  • Visualizarea descrierii subiectelor: permite publicarea descrierii unui subiect

  • Posibilitatea de a pune codul Google analytics in panoul de administrare fara a interveni in template-uri.

  • ...etc.


Pentru mai multe detalii si mai multe functionalitati, va dam intalnire in curand pe forum;)

Numai bine si pe curand

king
Luky

Luky
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3467
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 27/12/2007
Mulțumiri : 25
Internet Explorer phpBB3

Luky a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Sam Sept 19, 2009 8:15 am

RomTimisoara a scris:

Daca citeati cu toti ce am scris era ceva. Oare ce inseamna "nu sunt sigur 100%" ? Cititi corect...apoi ziceti ceva.

Cit adevar in cele scrise de tine.
Eu am citit, poate si altii, multi/putini, ma intreb insa, si tu ai citit ce actualizari s-au efectuat pina acum, cind ai afirmat ca nu esti sigur sută la sută de ce scrii?
Foarte bine, procentul tau de "sigurantă" ar fi putut sa fie cuprins intre 1% si 99%.
E bine sa citesti ce actualizari s-au facut, ca sa nu mai induci in eroare ( 1% , sau 100% alti useri).
Corect ?
Daca am incepe fiecare sa aruncam presupuneri, ce ar fi acest loc?
Discutam pe lucruri concrete, nu presupuneri, ori lucruri deja realizate, pe care noi nu le-am aflat, din cauza ca nu dam importanta unor sectiuni foarte importante, cum sunt cele de aici , si pe care ar trebui sa le cititi de la primul pina la ultimul cuvint, absolut toate topicurile prezente acolo.


Propun sa nu mai aruncam informatii de acest gen, si sa asteptam informatiile oficiale, pina atunci, putem spera fiecare ca va fi o optiune dorita de fiecare dintre noi, si , daca ne permite scoala, sa multumim, anticipat pentru munca depusa de cei pe care nimeni
( ca sa te citez - "nu sunt sigur 100%" ) de aici nu ii stie, si de care multi habar nu au ca stau in spatele acestor dese actualizari.



1960
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de d3xter Sam Sept 19, 2009 12:09 pm

Pe ce data se va face acest lucru?
avatar

d3xter
Membru Forumgratuit

Mesaje : 284
Varsta : 28
Localizare : ANONIM
Data înscrierii : 03/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.cstrike-zone.2forum.biz
d3xter a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Sam Sept 19, 2009 2:32 pm

d3xter a scris:Pe ce data se va face acest lucru?

sLg a scris:Daca sunt pe cale sa actualizeze 17 (care este un numar destul de maricel) functionalitati noi in PA, s-ar putea sa dureze o saptamana sau mai mult..

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Icon_rolleyes
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de DuHuLeTz Sam Sept 19, 2009 2:52 pm

Ce bine dabea astep noile functionari sper sa fie ceva frumos din partea ForumGratuit
DuHuLeTz

DuHuLeTz
Membru Forumgratuit

Mesaje : 275
Data înscrierii : 05/08/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.algozone.forumz.ro
DuHuLeTz a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de ragazzo Sam Sept 19, 2009 3:33 pm

nu conteaza cat asteptam , conteaza ca merita... :X
pot sa zic ca sunt o persoana fff curioasa...si...cam nasoala situatia pentru mine Fericit) dar asta e....voi astepta si eu cum fac si restu.....
ForumGratuit rules Noroc
avatar

ragazzo
Membru Forumgratuit

Mesaje : 291
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data înscrierii : 29/05/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://lumeata.com/profile.forum?mode=register
ragazzo a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de MaNkY™ Sam Sept 19, 2009 3:59 pm

hai sa tragem putini mozii si admini de limba nu ne ziceti macar asa o idee mica mica o singura functie mai importanta A face cu ochiul Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Icon_rolleyes asa ca prea suntem curiosi si vrem sa dormim si noi la noapte Râset
MaNkY™

MaNkY™
Membru Forumgratuit

Mesaje : 211
Varsta : 38
Localizare : Intr-o Romanie distrusa => undeva prin sinaia
Data înscrierii : 12/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.mamici-unite.com/
MaNkY™ a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de kobr4 Sam Sept 19, 2009 4:36 pm

Am si eu 2 intrebari:

1. Cat vom mai astepta ?
2. Ne veti spune care sunt functionalitatile noi sau va trebuie sa le descoperim singuri ? Neutru
kobr4

kobr4
Membru Forumgratuit

Mesaje : 357
Varsta : 29
Localizare : Romaniax/IS
Data înscrierii : 28/06/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.help.forumgratuit.ro
kobr4 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Louk Sam Sept 19, 2009 5:37 pm

kobr4 a scris:Am si eu 2 intrebari:

1. Cat vom mai astepta ?
2. Ne veti spune care sunt functionalitatile noi sau va trebuie sa le descoperim singuri ? Neutru
1. Din moment ce anuntul a fost facut, inseamna ca tehnicienii nu mai au mult de lucru. In plus, pare a fi o surpriza, deci, nu se mentioneaza termenul. A face cu ochiul
2. La fiecare update efectuat, Forumgratuit.ro posteaza un anunt pe forumul de suport in care explica orice functie noua implementata (cum se procedeaza in cazul oricarei noi functii adaugate).
Louk

Louk
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 9392
Localizare : România - o ţară din ce în ce mai ocupată.
Data înscrierii : 25/04/2009
Mulțumiri : 172
Mozilla Firefox phpBB3

https://help.forumgratuit.ro/
Louk a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de MaNkY™ Dum Sept 20, 2009 8:58 am

haide lexa , luky sau un alt moderator soptiti si voi ceva ca ne tineti de ceva zile in suspans ..... un mic amanunt Foarte fericit
MaNkY™

MaNkY™
Membru Forumgratuit

Mesaje : 211
Varsta : 38
Localizare : Intr-o Romanie distrusa => undeva prin sinaia
Data înscrierii : 12/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.mamici-unite.com/
MaNkY™ a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de DuHuLeTz Dum Sept 20, 2009 10:40 am

Mie nu imi este mare graba... dar eu vreau sa vad noile functionalitati
DuHuLeTz

DuHuLeTz
Membru Forumgratuit

Mesaje : 275
Data înscrierii : 05/08/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.algozone.forumz.ro
DuHuLeTz a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de upTime Dum Sept 20, 2009 1:45 pm

ma intreb si eo cat o sa dureze Foarte fericit
upTime

upTime
Membru Forumgratuit

Mesaje : 332
Varsta : 29
Data înscrierii : 01/03/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.inca-nu.ro
upTime a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 4 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de ragazzo Dum Sept 20, 2009 2:02 pm

uite cati curiosi sunt , ma gandeam ca sunt singurul ,dar....o sa murim toti repede Fericit)
avatar

ragazzo
Membru Forumgratuit

Mesaje : 291
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data înscrierii : 29/05/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://lumeata.com/profile.forum?mode=register
ragazzo a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum