Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mi-am facut o categorie cu doua randuri si doua coloane si nu pot muta subiectele acolo

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Mi-am facut o categorie cu doua randuri si doua coloane si nu pot muta subiectele acolo

Mesaj Scris de Quick Silver Lun Iul 13, 2009 3:28 pm

Rezumarea primului mesaj :

Dupa cum spune si titlul,mi-am facut o categorie cu doua coloane si doua randuri,si as vrea sa mut subiectele din vechile forumuri si nu pot...Cand mut subiectele intr-un forum ales,nu mi-l afiseaza,in schimb mi-l baga in titlul forumului...Cand apasa pe regulament si puncte importante nu sunt acolo subiectele mutate.Cand apas pe titlul forumului adic Administrare forum,gasesc subiectele acolo...Ma poate ajuta cineva?
Aici aveti si o poza care explica mai bine decat mine
Mi-am facut o categorie cu doua randuri si doua coloane si nu pot muta subiectele acolo - Pagina 2 Profilcu2randurisi2colo
Quick Silver

Quick Silver
Membru Forumgratuit

Mesaje : 223
Varsta : 32
Localizare : Brasov
Data înscrierii : 28/01/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://tuned-cars.all-up.com
Quick Silver a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Mi-am facut o categorie cu doua randuri si doua coloane si nu pot muta subiectele acolo

Mesaj Scris de MNiko Sam Ian 29, 2011 11:29 am

Avind in vedere ca pentru moment acest topic nu mai prezinta interes pentru autor, iar intrebarea sa a primit raspuns, il voi inchide si marca "rezolvat".
MNiko

MNiko
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2226
Data înscrierii : 03/07/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://mamicreativ.com
MNiko a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum