Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum gratuit ESTE VARZA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Forum gratuit ESTE VARZA

Mesaj Scris de Alethia Sam Mai 11, 2024 5:37 pm

Sa le transmita cineva sefilor din Polonia sau Franta sau pe unde naiba mai au sediu acum ca FORUM GRATUIT E O PLATFOPRMA VARZA. Nu exista reguli pentru adminii si moderatorii foumurilor. Drept urmare se permite tot felul de tampenii ca de exemplu razbunari copilaresti. Sa iti iei ban pe forum fara ca in fapt sa fi incalcat regulile forumului sau mai nou pe un forum unde am fost banat degeaba m-au debanat dar mi-au impus limita de o ora/zi si bot de supraveghere.

Si totul a porit de la fapul ca i-am dat report pe whatsapp unui membru a forumului care ma injura si ma jignea pe whatsapp.
avatar

Alethia
Membru Forumgratuit

Mesaje : 135
Data înscrierii : 13/10/2010
Mulțumiri : 4
Internet Explorer

http://anime-stars.forumagic.net/
Alethia a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Forum gratuit ESTE VARZA

Mesaj Scris de Mihai Sam Mai 11, 2024 11:34 pm

Alethia a scris:Sa le transmita cineva sefilor din Polonia sau Franta sau pe unde naiba mai au sediu acum ca FORUM GRATUIT E O PLATFOPRMA VARZA. Nu exista reguli pentru adminii si moderatorii foumurilor. Drept urmare se permite tot felul de tampenii ca de exemplu razbunari copilaresti. Sa iti iei ban pe forum fara ca in fapt sa fi incalcat regulile forumului sau mai nou pe un forum unde am fost banat degeaba m-au debanat dar mi-au impus limita de o ora/zi si bot de supraveghere.

Si totul a porit de la fapul ca i-am dat report pe whatsapp unui membru a forumului care ma injura si ma jignea pe whatsapp.

Salut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link],

Țin să vă reamintesc că forumul vostru nu este creeat pe platforma Forumgratuit orice problemă care o aveți, aveți forumul de suport englezesc la dispoziție.

P.S: Forumurile de suport nu sunt făcute pentru reclamații Haha


Forumul Forumurilor

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] |
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



*** Forumul de suport nu vă va solicita niciodată adresa de e-mail sau parola, așa că vă rugăm să nu le postați nicăieri! ***
Nu ofer suport prin PM!
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1572
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome Forum gratuit ESTE VARZA  Be_110

http://fgsuport.forumgratuit.ro

Unstoppable Mind apreciază acest mesaj

Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Forum gratuit ESTE VARZA

Mesaj Scris de Unstoppable Mind Sam Mai 11, 2024 11:41 pm

Da, pentru ca asa rezolva el problema. Daca încalcă regulile și face scandal pe tot forumul, asa face. Măcar nu ii mai da idei sa nu avem treaba și cu aia din Anglia.
Unstoppable Mind

Unstoppable Mind
Membru Forumgratuit

Mesaje : 14
Varsta : 28
Data înscrierii : 13/05/2020
Mulțumiri : 0
Google Chrome phpBB3

https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Unstoppable Mind a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Forum gratuit ESTE VARZA

Mesaj Scris de Mihai Sam Mai 11, 2024 11:43 pm

Unstoppable Mind a scris:Da, pentru ca asa rezolva el problema. Daca încalcă regulile și face scandal pe tot forumul, asa face. Măcar nu ii mai da idei sa nu avem treaba și cu aia din Anglia.
Dacă aveți chef de războaie vă rog să o faceți în mesaje private pe forumul vostru, la a-3-a abatere de făcut topic-uri în prostie va trebui să îi înterzic access-ul de a mai posta pe forum.
Topic blocat


Forumul Forumurilor

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] |
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



*** Forumul de suport nu vă va solicita niciodată adresa de e-mail sau parola, așa că vă rugăm să nu le postați nicăieri! ***
Nu ofer suport prin PM!
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1572
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome Forum gratuit ESTE VARZA  Be_110

http://fgsuport.forumgratuit.ro

Unstoppable Mind apreciază acest mesaj

Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum