Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am nevoie de "scripter" si designer pentru forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Am nevoie de "scripter" si designer pentru forum

Mesaj Scris de D3r0z Joi Dec 21, 2017 3:58 pm

Salut.
Am un forum, facut cat de cat deja, doar ca as avea nevoie de cineva care sa ma ajute la rezolvarea diferitor probleme, la adaugarea unor anumite lucruri noi, si asa mai departe.
Forumul o sa aiba domeniu .ro, e pentru o comunitate de gaming care e la inceput momentan, si ma gandesc ca nu ar strica sa am pe cineva de incredere aici, care sa se ocupe de forum.
As avea nevoie de cineva care sa stie destul de bine ce face, pentru ca lucrurile simple sau medii pot sa le fac singur. Si conteaza foarte mult sa stie sa lucreze intr-o echipa, sa fie de incredere, sa aiba rabdare si chestii de genul, si as aprecia mult daca ar putea sa vorbeasca pe skype sau ceva, de preferat voce, nu mereu, poate o data daca se poate. Fericit

Si daca vrea cineva am avea nevoie si de designer, care sa stie sa lucreze cat de cat in photoshop si sa rezolve cereri si asa mai departe.

Daca e cineva interesat si vrea sa vorbim, puteti sa-mi dati un pm sau sa imi scrieti pe skype-ul sters
Mersi mult.
D3r0z

D3r0z
Membru nou

Mesaje : 1
Varsta : 23
Localizare : Romania
Data înscrierii : 21/12/2017
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

https://help.forumgratuit.ro/
D3r0z a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Am nevoie de "scripter" si designer pentru forum

Mesaj Scris de Petronel Joi Dec 21, 2017 5:02 pm

Buna seara , nu o sa aveti DNS aici pe ForumGratuit doar daca adaugati domeniul prin afiliere la un cPanel si dupa creeati un subdomeniu ceva de genu : forum.numedomeniu.ro ca sa poti folosii dns ai nevoie de o gazduire separata si de un redirect catre subdomeniu. Daca vrei sa ai forum de Gaming o sa necesite servere si diferite resurse unice .
Petronel

Petronel
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 1045
Varsta : 21
Localizare : Constanţa & Calarasi
Data înscrierii : 21/05/2016
Mulțumiri : 113
Google Chrome AwesomeBB

https://www.fgdesign.biz/
Petronel a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Am nevoie de "scripter" si designer pentru forum

Mesaj Scris de Cesar Joi Dec 21, 2017 5:58 pm

Salutare,
Pentru orice problema legata de forumul tau Forumgratuit  poti deschide un subiect in sectiunea corespunzatoare.
In caz ca nu ai un forum, iti poti crea gratuit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Astfel de cereri nu sunt permise, asadar voi trimite subiectul in cos.
Am nevoie de "scripter" si designer pentru forum 2py89k10
Cesar

Cesar
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3361
Varsta : 24
Localizare : Sinaia, Prahova
Data înscrierii : 13/09/2012
Mulțumiri : 311
Google Chrome punBB

https://help.forumgratuit.ro/
Cesar a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum