Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stergerea forumurilor

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Stergerea Forumurilor

Stergerea forumurilor - Pagina 3 Left1144%Stergerea forumurilor - Pagina 3 Right11 44% 
[ 4 ]
Stergerea forumurilor - Pagina 3 Left1156%Stergerea forumurilor - Pagina 3 Right11 56% 
[ 5 ]
 
Total voturi : 9
 
 
Sondaj inchis

In cos Stergerea forumurilor

Mesaj Scris de ZOLTAN777 Mar Sept 02, 2014 3:16 am

Rezumarea primului mesaj :

As vrea si propun ca forumurile facute la vrajeala doar pentru a face teste de scripturi si alte chesti sa fie sterse si cele mai vechi de 1 an care nu a intrat nimeni niki macar o data si se vede ca fondatorul nu mai are treaba cu acel forum sa fie sterse pentru ca daca eu imi caut forumul pe net si e cu forumz.ro la sfarsit imi da numai rezultate de forumuri vechii care nu au pe ele decat 2 subiecte create si un singur utilizator, ati putea trimete un emali de avertizare fondatorului care are forumul ca sa stie etc...sunt multe si fara rost numai eu stiu o persoana care a facut 8 forumuri de phpbb3 si 2 doar pt a face teste de scripturi  si alte chesti as vrea sa vad daca sunteti de acord sau cei care au facut forumul acum 1 an si nu mai este utilizat sa lase mesaj pe prima pagina cu  un motiv ca se va intoarce etc dau un exemplu sau sa se faca un topik aici pe forumul general cu adresa de la forum nick fondator si id care a facut forumul... astept pareri din partea voastra Grozav


Ultima editare efectuata de catre ZOLTAN777 in Sam Sept 06, 2014 2:55 am, editata de 1 ori
ZOLTAN777

ZOLTAN777
Membru Forumgratuit

Mesaje : 15
Varsta : 28
Localizare : Valcea
Data înscrierii : 02/09/2014
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://renegati.forumz.ro/
ZOLTAN777 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Stergerea forumurilor

Mesaj Scris de Denisches Mier Sept 10, 2014 5:04 am

ZOLTAN777 a scris:Nu mai zic nimic aici o sa ne mai auzim stai calm A face cu ochiul  eject
fara amenintari ca-ti sterge modu contu Nu este bine
ca la urma urmei, iti place stergerea lol!
Denisches

Denisches
Membru Forumgratuit

Mesaje : 38
Varsta : 24
Data înscrierii : 09/09/2014
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://tfmforum.forumgratuit.ro/
Denisches a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Stergerea forumurilor

Mesaj Scris de Vizitator Mier Sept 10, 2014 6:38 pm

Salut ,

Nu știu de ce te deranjează pe tine acest lucru , crezi ca iti vei pierde sub-domeniul? Unde vrei să testăm scripturi , teme,etc ? 
Totul e gratuit , unii chiar se bucură de sprijinul Forumgratuit . Dacă așa de tare te enervează acest lucru , eu chiar acum imi fac 10 forumuri , si sa vad ce fac. Eu pe un forum de teste imi las „amintirile” , adică scripturi vechi,imagini , care nu le pot tine oriunde, nu imi iau webhosting . Nu degeaba această firmă e gratuită ...

Ce idei mai aveti si voi .... vreti interzicerea smilies-urilor,avatarelor,semnaturilor,stergerea forumurilor, indată a celor bbcode, dacă se poate sa te prezinti sau să ceri ajutor sau să deschizi un topic donand credite.... chestii aiurea. Transformati un forum plăcut ,  intr-o puscarie , sa zic asa.

NU.
Anonymous

Vizitator
Vizitator


Vizitator a fost mulțumit de autorul acestui subiect.
  • 0

In cos Re: Stergerea forumurilor

Mesaj Scris de Zeus Sam Sept 13, 2014 10:09 am

Toti cei implicati in acest conflict sunt rugati ca pe viitor sa foloseasca mesageria privata atunci cand au ceva de impartit cu unul sau mai multi utilizatori ai acestui forum. Acest forum nu este o arena de certuri, utilizatorii acestui forum trebuie sa aiba un comportament civilizat, in caz contrar se poate ajunge la avertizarea/banarea utilizatorilor in cauza.

ZOLTAN777, fiecare utilizator al acestui forum are dreptul la o opinie, fie ea pro sau contra. Nu toti avem aceias mentalitate, daca dumneavoastra vedeti aceasta propunere drept potrivita, poate alt utilizator o vede nepotrivita. Daca pe viitor va hotarati sa deschideti o propunere noua, va rog ca inainte de a face acest lucru, sa cititi regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. De asemenea, va rog sa folositi fontul de origine al forumului deoarece mesajele dumneavoastra sunt greu de inteles de catre utilizatorii acestui forum.

Denisches, va rog sa nu mai moderati alti membri, acest lucru este rezervat pentru staff. Folosirea imaginilor de moderarare se considera drept moderare daca nu sunteti autorul acestui subiect.
Multumesc pentru intelegere!


Trimis in cos
Zeus

Zeus
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4160
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti, Romania
Data înscrierii : 19/02/2012
Mulțumiri : 644
Google Chrome phpBB3

https://github.com/zeusmaximus
Zeus a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum