Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat"

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Doriti aceasta optiune?

Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat" - Pagina 3 Left1192%Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat" - Pagina 3 Right11 92% 
[ 45 ]
Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat" - Pagina 3 Left118%Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat" - Pagina 3 Right11 8% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 49
 
 
Sondaj inchis

Rezolvat Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat"

Mesaj Scris de Vizitato Joi Noi 20, 2008 6:48 pm

Rezumarea primului mesaj :

Buna tuturor!
Acum ca in sectiunile "Cereri admise" si "Cereri respinse" nu mai au permisiune de a posta/crea un topic nou userii, m-am gandit ca designerii sa aiba 2 iconite una cu acceptat(in cazul in care cererea respectiva este buna) si una cu refuzat(in cazul in care cererea incalca regulamentul sectiunii Graphic Design).
Adica, m-am gandit ca poate userii(nu toti) nu stiu daca topicul respecta regulile sectiunii de design, asa ca designerii pot pune fara sa posteze aceste 2 iconite.
Poate nu gasiti sugestia prea utila, dar eu astfel vad modul cel mai usor prin care designerii pot comunica userilor ca cererea lor incalca/nu incalca regulamentul.
Ei bine, m-am gandit sa va postez exemplele de imagini, imagini luate de pe alt forum de suport dar cel spaniol, am primit permisiunea lui Albert! care este designer si i-a comunicat administratorului cererea mea.
Uitati exemplele:
ACCEPTAT:
Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat" - Pagina 3 Clean

REFUZAT:
Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat" - Pagina 3 Button_cancel
Ei bine astept parerea staff-ului, mai ales a designerului ezlidor dar si parerea lumii.


Ultima editare efectuata de catre Lizzard in Joi Noi 20, 2008 7:07 pm, editata de 1 ori
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat"

Mesaj Scris de TheI0nut Sam Aug 15, 2009 12:34 am

votez DA, pentru ca este buna ideea
TheI0nut

TheI0nut
Membru Forumgratuit

Mesaje : 144
Varsta : 28
Data înscrierii : 07/08/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.alive-team.4umer.com
TheI0nut a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Sugestie Graphic Design:Adaugare iconite "Acceptat" si "Refuzat"

Mesaj Scris de Ina Sam Aug 15, 2009 9:19 am

Aceasta sugestie deja se aplica, la finalizarea cererilor. Insa avind in vedere modificarea rgulamentului, conform careia oricine poate face o cerere grafica, aceasta sugestie va fi inchisa si arhivata.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum