Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse"

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Va place sugestia?

Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse" - Pagina 2 Left1191%Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse" - Pagina 2 Right11 91% 
[ 10 ]
Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse" - Pagina 2 Left119%Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse" - Pagina 2 Right11 9% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 11
 
 
Sondaj inchis

Rezolvat Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse"

Mesaj Scris de Vizitato Mar Noi 18, 2008 4:01 pm

Rezumarea primului mesaj :

Cred ca m-am facut destul de explicit prin titlu.
Am vazut ca majoritatea userilor fac topicuri de cerere la cereri admise, ma gandeam ca in cele 2 sub-forumuri(Cereri admise si Cereri respinse) sa posteze doar staff-ul Forumgratuit.ro
In felul acesta puteti impiedica userii sa posteze aiurea in cereri admise si ar putea face si ei o cerere calumea unde trebuie.
Ok, poate nu o sa vi se para cine stie ce utila sugestia mea, dar daca toti ne-am apuca sa postam 10000 de subiecte in Cereri admise le-ar trebuii moderatorilor si designerilor "ani de zile" ca sa mute toate topicurile unde trebuie sau sa le respinga.
Acum astept parera voastra, in special parerea lui ezlidor, deorece vad ca el conduce ostilitatile in sectiunea aceea.


Ultima editare efectuata de catre Lizzard in Joi Noi 20, 2008 6:19 pm, editata de 2 ori
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse"

Mesaj Scris de ezlidor Vin Noi 21, 2008 8:52 pm

*** te rugam sa dai edit si sa iti argumentezi votul
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 35
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse"

Mesaj Scris de Vizitato Vin Noi 21, 2008 8:55 pm

ezlidor, te rog sa inchizi acest topic pentru evitarea viitoarelor posturi ca acestea.
Oricum, sugestia a fost acceptata de administratorul lexa si implementata in forum.
Multumesc!
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Sugestie Graphic Design:Doar staff-ul sa poata posta in "Cereri admise" si "Cereri respinse"

Mesaj Scris de ezlidor Vin Noi 21, 2008 8:57 pm

eu asteptam raspunsul lui lexa ... dar daca spui ca s-a implementat (ma refer la permisiuni, eu le am vezibile si nu pot sa stiu daca s-a acceptat sau nu) ... notez rezolvat si il trimit in rahiva

multumesc !
ezlidor

ezlidor
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4045
Varsta : 35
Localizare : Iasi
Data înscrierii : 07/02/2008
Mulțumiri : 9
Internet Explorer punBB

https://help.forumgratuit.ro
ezlidor a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum