Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Istorie (history) la editarea mesajelor.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Istorie (history) la editarea mesajelor?

Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Left1177%Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Right11 77% 
[ 10 ]
Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Left1123%Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Right11 23% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 13
 
 
Sondaj inchis

Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Empty Istorie (history) la editarea mesajelor.

Mesaj Scris de Gassy Sam Sept 17, 2011 11:18 am

Rezumarea primului mesaj :

Salut.

Propunerea mea este de a se putea vedea ce mesaj a scris utilizatorul, chiar daca l-a editat. Daca cineva injura (ca exemplu) apoi celalalt injura, primul ar putea edita mesajul si sa scrie altceva... La fel cu bold-ul, l-am prins pe unul pe forumul de suport apoi si-a editat mesajul, si scapa de pedeapsa... Nu mi se pare corect asa.

Mai pe scurt sa se poata vedea ce a scris utilizatorul daca a editat mesajul (o data, sau de mai multe ori)...
La fel si cu titlul subiectului! A face cu ochiul

Ce ziceti?
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 29
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Empty Re: Istorie (history) la editarea mesajelor.

Mesaj Scris de Keira Lun Noi 07, 2011 7:28 pm

Votez pentru da, am inteles la ce te-ai referit, cu toate ca nu cred ca sunt unii care s-ar complia cu atatea chestii imbarligate.
avatar

Keira
Membru Forumgratuit

Mesaje : 77
Data înscrierii : 05/06/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://red-center.boardlog.com/
Keira a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Istorie (history) la editarea mesajelor. - Pagina 2 Empty Re: Istorie (history) la editarea mesajelor.

Mesaj Scris de Ina Joi Ian 12, 2012 10:06 am

Asta suna ca si cum ati dori sa faceti o lista de dusmani, incepind cu primii care v-au furat biberonul in pruncie. Si daca a fost o injuratura, si a fost stearsa, va mai deranjeaza in vreun fel?
Forumul este un loc pentru discutii, nu un tribunal si nici o arhiva de documente. Va dati seama ca ar apare acolo toate greselile de tastare pina cind mesajele ar deveni ceva ilizibil? Asa ceva ar descuraja pur si simplu utilizatorii.
Editarea poate fi blocata din PA, daca doriti sa revedeti toate erorile.

Sugestie respinsa. Inchis si trimis in arhiva.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum