Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sunteti de acord cu modificarea plajei de caractere permise in titlul uni topic, de la actualul 0 - 150, la 35 - 200 (250)

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Left1175%Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Right11 75% 
[ 6 ]
Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Left1125%Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Right11 25% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 8
 
 
Sondaj inchis

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Empty Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult

Mesaj Scris de 1960 Sam Oct 31, 2009 11:47 pm

Rezumarea primului mesaj :

Avind in vedere bataia de joc ce nu inceteaza in niciun fel, as propune ca in forumul de suport sa modificati numarul minim de caractere pentru a compune un titlu, de la 0 ( zero , acum!!! ) la o cifra cuprinsa intre 30 sau 40 de caractere, iar maximul sa il mariti , aproape de limita maxima.

Astfel ,cei ce pun titluri de tot risul, de 10 - 20 de litere, vor fi pusi in fata unei dileme.
Ce fac, imi storc creieri 20 de secunde, sa incropesc un titlu foarte clar, ori ce fac ?
Stau si ma uit cu privirea pierduta in zare, poate ma ajuta cineva sa scriu si eu cum ar fi corect.

Daca tot nu ati inteles ce am cerut, duceti-va cu mouse-ul in caseta de titlu, si veti vedea aparind un mesaj care arata asa :

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Caractereintitlu00

Ei, in loc de acel 0 - 150, sa se puna 35 - 200, sau chiar max, 255, ca nu deranjeaza cu nimic.
Complicat ? Nu.
Principalul este sa intelegeti ca eu nu vreau raul acestui forum, iar singura cale e cea prin care ma exprim direct in forum, nu ma feresc de nimeni, si nu mi-e rusine de cum m-am comportat aici, de cind sunt membru forumgratuit.


Multumesc.


Ultima editare efectuata de catre Ina in Sam Noi 13, 2010 2:44 am, editata de 4 ori (Motiv : Corectare erori tastare - mi-e rusine sa lasa asa, nu vreau sa jignesc pe cei din jur cu scrisul meu mizerabil)
Anonymous

1960
Vizitator


1960 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Empty Re: Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult

Mesaj Scris de Vizitato Lun Noi 02, 2009 11:00 pm

Nu am votat contra,defapt nu am votat deloc, am zis ca sunt deacord dar nici de 30 in colo'
Indecis pe moment..
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Empty Re: Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult

Mesaj Scris de d3xter Lun Noi 02, 2009 11:21 pm

Votez da!

Idem manky A face cu ochiul
avatar

d3xter
Membru Forumgratuit

Mesaje : 284
Varsta : 28
Localizare : ANONIM
Data înscrierii : 03/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.cstrike-zone.2forum.biz
d3xter a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult - Pagina 2 Empty Re: Numarul de caractere ale unui titlu sa inceapa de la 30 sau 40 pina la 150 sau mai mult

Mesaj Scris de Ina Mar Noi 03, 2009 1:31 am

Titlul unui topic poate fi explicit si fara sa fie lung. Important nu este doar textul ci si amplasarea in cadrul forumului de suport.
Radio Zu de exemplu este un titlu explicit daca este amplasat in sectiunea "Probleme legate de un script/cod" idem daca este in sectiunea Discutii Generale.
Nu vom restrictiona accesul userilor la suport pe motiv ca sint mai putin vorbareti.
Propunere respinsa. Sondaj inchis.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum