Revizuire complexa: HeaD Cs

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Terminat Revizuire complexa: HeaD Cs

Mesaj Scris de Mycula la data de Sam 9 Feb - 19:11

Numele forumului: HeaD Cs
Adresa forumului: www.head.taro.tv
Categoria din care face parte forumul*: Jocuri & RPG
Data de creare a forumului: 26/04/2012
Tipul de analizare dorita**: Complexa
Doriti realizarea insignei de revizuire?: Da

Mycula
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 21
Localizare : Scornicesti
Data de inscriere : 07/04/2011
Multumiri : 0
1 avertisment

http://www.head.taro.tv

Sus In jos

Terminat Re: Revizuire complexa: HeaD Cs

Mesaj Scris de Emanuel la data de Sam 9 Feb - 20:46

Revizuire complexa: HeaD Cs

Primele impresii:
Prima inpresie lasata de forumul dvs. este una foarte buna. Imi plac forumurile care sunt axate pe partea de gaming, iar forumul dvs. este printre ele Foarte fericit
Insa, ma inpresioneaza sa vad pe un forum de gaming ca se discuta despre "caini" Fericit
Este o idee buna pentru a atrage lume catre acesta.
Aspect:
La aceasta parta nu stati deloc bine, daca vreti sa dati un aspect mai placut forumului ar trebui la fiecare categorie sa mai adaugati cateva iconuri specifice categoriei (ex: la counter-strike un icon counter-strike)
Iar acea culoare de ROSU nu da deloc bine aspectului.

Organizarea forumurilor si a categoriilor:
Aici stati foarte bine, categoriile si forumurile sunt asezate foarte bine insa prea multe forumuri la categoria Counter-Strike Foarte fericit

Activitatea forumului:
Ce pot spune? La acest capitol dominati total..
Cod:

Membrii nostri au postat un numar de 12951 mesaje | Avem 5481 membri inregistrati
Membrii conectati in decursul ultimelor 99 ore: 123457, 12345ze5usw, 1921, 3mY, absen7, adiblade, aeromaniaX, alexana12, alexbuha, amorezatii, andrey14, ArAgOrN, BogdanNn, bonealexez, cincea96, clau2013, coke, Cr3ativ3, cric444, culita_40, cuticaadrian, da hood, darkmagic12, dEATH., dragomirdarius, edytzu, ericutzdevil, error92, exedus, florin1411, Fr3Sh # jaja;d, geani112, Grafa, H4cK3R*uL, herkoandrei, imnot1234, ionut09, ionuz, jigsaw, KALUTZ2013, kDrew, kingman, kosmin, loka210, LolWesta, luciano4love, madalin1997, manbulan, marihoanamarihoana, messi2010, mic123, mihaita112, mTz, Mufarina, Mycula, Neo , Night Watcher, norbert1234, nuztu, occt98, pepe0011, PeTRo, pisoi, Pitbulls, popraul, prowarz, razvansuciu87, razvyfk, reb3l, robbybubble555, robert500, Roby23247, rogerboss123, roxiii3, San4os, sarbu, Sc[h]iTz, spank, stylunikat, terius35, trecator, Trwshk, TwixQ#, UnSt, valy99nebun, valytzu79, veteranu94, VioReL^, xcx, y0nuts.wOw ~, GameplaY

In general forumurile de gaming nu sunt prea populate deoarece sunt multe :d, dar forumul dvs. este printre putinele forumuri populate si cu o activitate mare din parte membrilor si a staff-ului.

Staff-ul si grupurile forumului:
Cea ce ma mira este numarul mic de membrii in staff... doar 2 membrii?
Pentru un forum cu asemenea statistici ca ale dvs. trebuia sa aveti minim 10-20 membrii in staff.

Grupurile forumului? No Comment.
Doar un lucru am de spus, grupul Moderatori ajutor si Moderator Global nu isi au rostul, este unul si acelasi lucru cu Moderatori.
Originalitate:
Nici aici nu stati bine, deoarece multe fisiere/tutoriale de pe forumul dvs. le putem regasi si pe alte forumuri/site-uri.
Atentie! Aceasta nu a fost o revizuire oficiala iar ce am postat mai sus sunt parerile mele despre forumul dvs.

Emanuel
Administrator
Administrator

masculin

Varsta : -12
Data de inscriere : 06/11/2012
Multumiri : 822
Niciun avertisment

http://www.infinigame.org/

Sus In jos

Mesaj Scris de EaSy_wy la data de Sam 9 Feb - 23:53

Revizuire: HeaD-Cs

Primele impresii:

M-am simtit destul de bine cand am intrat pe forum . Am Aruncat o scurta privire si deja vedeam o activitate foarte mare din partea membrilor . Am ramas placut surpins pentru optiunea de cautare de sus [ toolbar ] care contine reclama la forum gratuit

Design și aspect:

Aici acel rosu e destul de bine integrat , avand in vedere ca el predomina . Iconitele lipsesc , ar fi o imbunatarie . Foarte multi vizitatori 'admira' aceste iconite , dar oricum adauga stil forumului . In rest totul este ok nu vad nimic nepotrivit la acest capitol .

Activitatea forumului:

Activitatea forumului este chiar " WOW " Nu cred ca e prea simplu sa ai asemenea numere :
Cod:
Membrii nostri au postat un numar de 12972 mesaje | Avem 5483 membri inregistrati
Aici stati extrem de bine . Nu am ce comenta

Staff-ul și grupurile forumului:

Nu prea vad rostul grupului " Moderator Ajutator " . In rest grupurile sunt bine gandite . Este strictul de grupuri de care aveti nevoie . Cat despre activitatea staff-ului , este foarte ok din ce m-am uitat , Au grija de forum .

Originalitate și conținut:
Aici am o singura obiectie , La sub-sectiunea " Counter-Strike" puteati toate acele resurse sa le pune-ti intr-o singura sub-sectiune , " Resurse " . Originalitatea nu prea apare , dar este de asteptat sunt foarte multe forumuri de gaming si pe aproape toate gasesti aceleasi lucruri , dar la dvs. pe forum m-a surprins categoria " caini" dar si acea sub-sectiuni " probleme de logica " .

Atenție! Aceasta nu a fost o revizuire oficială.

Cod:
[center][size=19][color=#1675BC][b][font=Trebuchet MS]Revizuire: HeaD-Cs [/font][/b][/color][/size][/center]

[font=Trebuchet MS][size=15][color=red][b]Primele impresii:
  [/b][/color][/size] [/font]
M-am simtit destul de bine cand am intrat pe forum . Am Aruncat  o scurta privire si deja vedeam o activitate foarte mare din partea membrilor . Am ramas placut surpins pentru optiunea de cautare de sus [ toolbar ] care contine reclama la forum gratuit

[font=Trebuchet MS][size=15][color=darkblue][b]Design și aspect:
Aici acel rosu e destul de bine integrat  , avand in vedere ca el predomina . Iconitele lipsesc , ar fi o imbunatarie . Foarte multi vizitatori 'admira' aceste iconite , dar oricum adauga stil forumului . In rest totul este ok nu vad nimic nepotrivit la acest capitol .

[font=Trebuchet MS][size=15][color=olive][b]Activitatea forumului:
Activitatea forumului  este chiar " WOW "  Nu cred ca e prea simplu  sa ai asemenea numere :
[code]Membrii nostri au postat un numar de 12972 mesaje | Avem 5483 membri inregistrati[/code] Aici stati extrem de bine . Nu am ce comenta

[font=Trebuchet MS][size=15][color=indigo][b]Staff-ul și grupurile forumului:
Nu prea vad rostul grupului " Moderator Ajutator " . In rest grupurile sunt bine gandite . Este strictul de grupuri de care aveti nevoie . Cat despre activitatea staff-ului , este foarte ok din ce m-am uitat , Au grija de forum .

[font=Trebuchet MS][size=15][color=darkred][b]Originalitate și conținut: [/b][/color][/size][/font]
Aici am o singura obiectie , La sub-sectiunea " Counter-Strike" puteati toate acele resurse sa le pune-ti intr-o singura sub-sectiune  , " Resurse "  .  Originalitatea nu prea apare , dar este de asteptat sunt foarte multe forumuri de gaming si pe aproape toate gasesti aceleasi lucruri  , dar la dvs. pe forum m-a surprins categoria  " caini" dar si acea sub-sectiuni " probleme de logica " .

[size=9][color=red][b]Atenție! Aceasta nu a fost o revizuire oficială.[/b][/color][/size]

EaSy_wy
Membru Forumgratuit

masculin

Localizare : Iasi
Data de inscriere : 02/01/2013
Niciun avertisment

http://designworld.wikiforum.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Ina la data de Dum 10 Feb - 0:39

In prumul rind am observat ca anul creatiei este 2011 si nu 2012 A face cu ochiul

Prima impresie: Prima impresie a fost buna, pina sa intru efectiv in forum pagina de start arata profesionist si ofera o multitudine de optiuni.
Un mare plus este lipsa oricaror scripturi deranjante, videoclipuri sau altele care ingruneaza incarcarea si ametesc vizitatorul.
Chiar si forumul la prima vedere da o idee destul de buna despre tema principala. Doua minusuri observate dupa ce am accesat forumul a fost 1. ferestra pop-up de conexiune care are un font complet diferit de restul forumului si 2. multitudinea de subforumuri.

Aspect: Tema arata tipic pentru un forum cu servere pentru jocuri, dar dupa un timp contrastul negru/rosu si caracterele prea mici devin obositoare pentru ochi.

Organizare: Daca judecam dupa gruparea forumurilor pe categorii, este bine realizata.
La o privire mai atenta, zona tematica este destul de bogata asa ca nu se justifica numarul enorm de subforumuri in zonele de divertisment.
Interesanta e si distributia mesajelor. De pida, Jocuri - Games Zone are 240 subiecte, cu doar 612 mesaje in timp ce zona Design are 273 Subiecte si 1423 mesaje, deci e mai activa cu mult. De asemenea aveti forumuri fara subiecte, daca nu ati fost sau nu a fost nimeni interesat, ce sens are pastrarea lor?
Daca va reorientati spre un nou hobby, va trebui sa reginditi si structura forumului incit sa-i asigurati un echilibru. Daca vreti sa pastrati ambele tematici, le puteti separa. Puteti folosi citeva trucuri, cum ar fi intrarea din pagina de start direct in zona de design, eliminarea butonului Home si inlocuirea lui cu butoane separate pentru categoriile jocuri, diverse si design...
Observ ca aveti ca hobby si ciinii si doriti sa profitati de prezenta membrilor deja existenti in loc sa creati un forum nou. Totusi, un singur subforum in zona divertisment ar fi fost suficient, in loc de cite un forum pentru fiecare rasa.

Activitatea:
Mai buna decit in multe alte forumuri similare. Numarul de membri este impresionant, insa numarul de mesaje nu prea reflecta numarul acesta. Se pare ca membrii sint mai atrasi de informatiile puse la dispozitie si mai vorbareti in zonele de relaxare, insa nu sint atit de doritori sa contribuie la rindul lor cu informatii sau chiar sa multumeasca sau sa comenteze. Poate se simt coplesiti si nu indraznesc sa deschida subiecte noi? Administratorul a scris practic un sfert din mesaje, ceea ce la un numar atit de mare de membri este enorm. Un mesaj pe an, aceasta este media postarilor. Daca fiecare membru ar fi scris cu adevarat un mesaj pe an...ehe!
Sau discutati mai mult pe chat si mai putin in forum? Multi sint membri doar pentru a participa la jocuri? Avind in vedere tema forumului, mi-e greu sa aleg, insa dumneavoastra cunoasteti adevarul.
Chiar daca activitatea e relativ buna, puteti sa mai faceti curatenie in lista de membri.

Staff-ul si grupurile: Cum a observat si emy [;x], aveti grupuri fara membri, sau ai caror membri nu sint vizibili. Nici macar ca prezenta in forum, nu doar ca activitate. Nu am acces la lista membrilor, deci mai mult nu pot spune.
Daca aveti doar 2 moderatori, este absolut suficient pentru activitatea forumului. Va felicit pentru ca ati gasit oameni potriviti.
Cita vreme sinteti principalii postatori, prea mult de moderat nu ar fi. In acest caz, nu mai pastrati restul grupurilor doar pentru decor.
Daca veti reusi sa-i atrageti si pe restul membrilor sa posteze, va fi nevoie probabil de inca 1 persoana sau 2 in staff, jocurile si designul fiind amindoua zone cu risc mare de postari ilegale - hackuri, download ilegal.

Originalitate: Am vazut destule forumuri de gaming, majoritatea la fel de amestecate cu design si altele asemenea, si sint convinsa ca multe informatii se regasesc si in alte parti. Totusi eu dau un plus la capitolul originalitate datorita structurii interesante, informatiei bogate si organizarii corecte. Un minus provine de la tema, incercati sa renuntati la negru si sa alegeti o tema mai high-tech sau SF.

Pe scurt, un forum mult mai bine administrat decit multe care au solicitat revizuiri pina acum. Cel mai important pentru dezvoltarea in viitor este sa atrageti membri care sa posteze la fel de mult sau chiar mai mult decit dumneavoastra. Al doilea aspect este reducerea numarului de forumuri, pentru usurarea navigarii: pierzindu-se in atit de multe ramificatii, multi se pot simti intimidati si pot renunta sa participe la discutii sau chiar sa mai intre in forum. Cum spune Da Vinci: "Simplitatea este sofisticarea extrema." A face cu ochiul
Succes in continuare!

Ina
Membru activ

feminin

Varsta : 45
Data de inscriere : 05/03/2009
Multumiri : 79
Niciun avertisment

http://www.goblenul.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Cassius Dio la data de Mar 12 Feb - 21:10

Revizuire oficiala complexa: HeaD Cs

Spoiler:

Primele impresii: 9/10
Accesand forumul, mi-am reamintit in scurt timp de vechea atmosfera a acestuia. Imi era cunoscuta atat pagina de start cat si pagina de index a forumului. Ok, primele mele impresii sunt foarte bune, motiv pentru care v-am punctat cu nota 9 la acest capitol. Din pacate insa, nu pot sa spun ca am fost surprins in asa fel, incat sa va acord un punctaj maxim. Mi-ar fi placut sa vad o tema mai vie in culori. Dar despre asta, vorbim la urmatorul criteriu. Ceea ce tine de acest aspect insa, pot spune ca am apreciat din totdeauna forumurile care nu au o multime de script-uri deranjante, si felicitari pentru acest lucru! clap

Aspectul paginii de start: 9/10
Aspectul paginii de start este unul foarte personalizat. Totusi, ati uitat sa actualizati unele imagini de acolo, care probabil au expirat de pe site-ul pe care le-ati incarcat. Incercati sa readaugati imaginile sau sa alegeti altele in locul celor inexistente. Un alt sfat ar fi sa reduceti latimea forumului la 90% si sa adaugati o imagine de fundal, cu niste culori rosii, aceasta fiind deja culoarea secundara a forumului. Imaginea de fundal a categoriilor poate fi folosita ca imagine de fundal si pentru bara de instrumente (toolbar). Ma refer la aceasta imagine. Daca nu stiti cum sa faceti acest lucru puteti in orice moment apela la sectiunea de suport privind design-ul forumului. A face cu ochiul

Banner si meniu de navigare: 9/10
Cu siguranta puteti ajunge la punctajul maxim pentru ca de fapt, meniul este ideal dupa parerea mea. Foarte mare pacat ca nu pot spune acelasi lucru si pentru banner. Este unul mult prea simplist, sau mai detaliat vorbind, textul de pe banner este prea simplu. Mi-ar fi placut sa vad aici si niste efecte mai spectaculoase, mai ales avand in vedere ca forumul este unul axat pe jocuri video.

Imagini si icon-uri: 10/10
Iconitele care arata statutul forumului (mesaje noi, nu sunt mesaje noi) sunt foarte ok. Nu cred ca e cazul sa adaug prea multe comentarii la acest criteriu de analizare, pentru ca totul pare de a fi bine. V-a mai ramas sa completati tabelul "Cine este conectat" inlocuind iconitele expirate de pe site-ul pe care acestea au fost urcate, cu unele valide.
Nota 10 la acest criteriu!

Culori: 9/10
Culorile sunt foarte bine alese si se combina minunat intre ele. Nu exista nici o culoare, nici cea mai mica culoare care sa defavorizeze forumul la acest aspect. Totusi, textul ar fi fost mai usor de citit daca nu avea o culoare gri, pentru ca se cam "bate cap in cap" cu fundalul acestuia. Si colega mea a mentionat mai sus ceva despre asta. Rău Pentru favoarea forumului la acest aspect, puteti urma al doilea sfat din "aspectul paginii de start", care, consider eu, este unul crucial.

Activitatea forumului: 10/10
Activitate pe forum este, si chiar foarte multa. Pe forum se posteaza zilnic si nu putin. Aveti unul dintre rarele forumuri Forumgratuit.ro care se descurca atat de bine la acest capitol. Nu inteleg totusi cum ati reusit sa atrageti un numar atat de mare de membri, care in raport cu numarul de mesaje este mult prea mare. Nu considerati asta ca o critica, dar sigur sunt reale statisticile in legatura cu numarul de membri? Cum a spus si colega mea mai sus, numarul de mesaje postat de fiecare membru pe an este 1. Neutru Deci, ceva m-a facut sa adresez intrebarea...

Originalitatea si calitatea: 10/10
Forumul dispune de niste subiecte interesante, pe langa cele legate de Counter Strike, - lucru pe care il apreciez foarte mult la forumul dumneavoastra. Imi place ca puteti mentine un astfel de forum "in viata" chiar si cand este vorba despre alte subiecte decat cele ce au vreo legatura cu jocurile video.
Nici nu pun la indoiala calitatea acestora. Am mentionat atat eu cat si colegul meu (fostul analist) in nenumarate randuri ca forumul este pe calea cea buna.

Organizarea forumurilor si a categoriilor: 9/10
Mi-ar fi placut sa acord un punctaj maxim si la acest capitol dar nu pot. M-am speritat cand am vazut ca despre caini se poate vorbi atat de general, incat s-a creat o categorie destinata doar acestora. Shocked Nu ar fi mai ok sa redenumiti categoria in "Animale" unde puteti grupa mai multe subforumuri gen "caini", "pisici", "cai" etc? Eu zic sa urmati acest sfat pentru o organizare cat de cat mai buna a forumurilor si categoriilor. A face cu ochiul

Modul de scriere corect in limba romana: 10/10
Zece pentru faptul ca respectati si promovati limba romana din toate punctele de vedere. Pe un forum de jocuri video, in mod obisnuit, la noi romanii, limba romana este tratata ca pe o limba straina, ceea ce insa nu se intampla pe acest forum. Ma bucura enorm faptul ca tratati limba romana cumsecade. drink

Statistici: 10/10
Cum am mai spus si anterior, statisticile sunt foarte mari dar si foarte meritabile. Felicitari pentru 13.000 de mesaje. La mai multe! Foarte fericit

Nota finala a forumului: 9.5

Cod:
[center][img]http://i45.tinypic.com/2aj2c5v_th.png[/img][/center]
[spoiler]http://i45.tinypic.com/2aj2c5v_th.png[/spoiler]

[justify][color=#007FFF][b][size=14]Primele impresii: 9/10[/size][/b][/color]
Accesand forumul, mi-am reamintit in scurt timp de vechea atmosfera a acestuia. Imi era cunoscuta atat pagina de start cat si pagina de index a forumului. Ok, primele mele impresii sunt foarte bune, motiv pentru care v-am punctat cu nota 9 la acest capitol. Din pacate insa, nu pot sa spun ca am fost surprins in asa fel, incat sa va acord un punctaj maxim. Mi-ar fi placut sa vad o tema mai vie in culori. Dar despre asta, vorbim la urmatorul criteriu. Ceea ce tine de acest aspect insa, pot spune ca am apreciat din totdeauna forumurile care nu au o multime de script-uri deranjante, si felicitari pentru acest lucru! :clap:

[color=#3D2B1F][b][size=14]Aspectul paginii de start: 9/10[/size][/b][/color]
Aspectul paginii de start este unul foarte personalizat. Totusi, ati uitat sa actualizati unele imagini de acolo, care probabil au expirat de pe site-ul pe care le-ati incarcat. Incercati sa readaugati imaginile sau sa alegeti altele in locul celor inexistente. Un alt sfat ar fi sa reduceti latimea forumului la 90% si sa adaugati o imagine de fundal, cu niste culori rosii, aceasta fiind deja culoarea secundara a forumului. Imaginea de fundal a categoriilor poate fi folosita ca imagine de fundal si pentru bara de instrumente (toolbar). Ma refer la [url=http://hitskin.com/themes/19/53/03/i_back_title.png]aceasta[/url] imagine. Daca nu stiti cum sa faceti acest lucru puteti in orice moment apela la sectiunea de suport privind design-ul forumului. ;)

[color=#CC0000][b][size=14]Banner si meniu de navigare: 9/10[/size][/b][/color]
Cu siguranta puteti ajunge la punctajul maxim pentru ca de fapt, meniul este ideal dupa parerea mea. Foarte mare pacat ca nu pot spune acelasi lucru si pentru banner. Este unul mult prea simplist, sau mai detaliat vorbind, textul de pe banner este prea simplu. Mi-ar fi placut sa vad aici si niste efecte mai spectaculoase, mai ales avand in vedere ca forumul este unul axat pe jocuri video.

[color=#004225][b][size=14]Imagini si icon-uri: 10/10[/size][/b][/color]
Iconitele care arata statutul forumului (mesaje noi, nu sunt mesaje noi) sunt foarte ok. Nu cred ca e cazul sa adaug prea multe comentarii la acest criteriu de analizare, pentru ca totul pare de a fi bine. V-a mai ramas sa completati tabelul "Cine este conectat" inlocuind iconitele expirate de pe site-ul pe care acestea au fost urcate, cu unele valide.
Nota 10 la acest criteriu!

[color=#D73B3E][b][size=14]Culori: 9/10[/size][/b][/color]
Culorile sunt foarte bine alese si se combina minunat intre ele. Nu exista nici o culoare, nici cea mai mica culoare care sa defavorizeze forumul la acest aspect. Totusi, textul ar fi fost mai usor de citit daca nu avea o culoare gri, pentru ca se cam "bate cap in cap" cu fundalul acestuia. Si colega mea a mentionat mai sus ceva despre asta. :twisted: Pentru favoarea forumului la acest aspect, puteti urma al doilea sfat din "aspectul paginii de start", care, consider eu, este unul crucial.

[color=#DA9100][b][size=14]Activitatea forumului: 10/10[/size][/b][/color]
Activitate pe forum este, si chiar foarte multa. Pe forum se posteaza zilnic si nu putin. Aveti unul dintre rarele forumuri Forumgratuit.ro care se descurca atat de bine la acest capitol. Nu inteleg totusi cum ati reusit sa atrageti un numar atat de mare de membri, care in raport cu numarul de mesaje este mult prea mare. Nu considerati asta ca o critica, dar sigur sunt reale statisticile in legatura cu numarul de membri? Cum a spus si colega mea mai sus, numarul de mesaje postat de fiecare membru pe an este 1. :| Deci, ceva m-a facut sa adresez intrebarea...

[color=#6082B6][b][size=14]Originalitatea si calitatea: 10/10[/size][/b][/color]
Forumul dispune de niste subiecte interesante, pe langa cele legate de Counter Strike, - lucru pe care il apreciez foarte mult la forumul dumneavoastra. Imi place ca puteti mentine un astfel de forum "in viata" chiar si cand este vorba despre alte subiecte decat cele ce au vreo legatura cu jocurile video.
Nici nu pun la indoiala calitatea acestora. Am mentionat atat eu cat si colegul meu (fostul analist) in nenumarate randuri ca forumul este pe calea cea buna.

[color=#FF004F][b][size=14]Organizarea forumurilor si a categoriilor: 9/10[/size][/b][/color]
Mi-ar fi placut sa acord un punctaj maxim si la acest capitol dar nu pot. M-am speritat cand am vazut ca despre caini se poate vorbi atat de general, incat s-a creat o [b]categorie[/b] destinata doar acestora. :shock: Nu ar fi mai ok sa redenumiti categoria in "Animale" unde puteti grupa mai multe subforumuri gen "caini", "pisici", "cai" etc? Eu zic sa urmati acest sfat pentru o organizare cat de cat mai buna a forumurilor si categoriilor. ;)

[color=#1034A6][b][size=14]Modul de scriere corect in limba romana: 10/10[/size][/b][/color]
Zece pentru faptul ca respectati si promovati limba [b]romana[/b] din toate punctele de vedere. Pe un forum de jocuri video, in mod obisnuit, la noi romanii, limba romana este tratata ca pe o limba straina, ceea ce insa nu se intampla pe acest forum. Ma bucura enorm faptul ca tratati limba romana cumsecade. :drink:

[color=#696969][b][size=14]Statistici: 10/10[/size][/b][/color]
Cum am mai spus si anterior, statisticile sunt foarte mari dar si foarte meritabile. Felicitari pentru [b]13.000[/b] de mesaje. La mai multe! :D

[hr][center][color=#3B444B][b][size=18]Nota finala a forumului: 9.5[/size][/b][/color][/center]
[hr]
[/justify]

Revizuire realizata de SGSS

Data la care puteti solicita o noua analizare: 14.03.2013.

Numai bine,
Echipa Forumgratuit

Cassius Dio
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Varsta : 18
Localizare : Strawberry Fields
Data de inscriere : 13/07/2012
Multumiri : 78
Niciun avertisment

http://beatles.forummo.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Mycula la data de Mar 12 Feb - 21:19

Multumesc mult pentru revizuire, o sa tin cont de sfaturi-le date si o sa le pun in practica.

Mycula
Membru Forumgratuit

masculin

Localizare : Scornicesti
Data de inscriere : 07/04/2011
1 avertisment

http://www.head.taro.tv

Sus In jos

Mesaj Scris de Cassius Dio la data de Mar 12 Feb - 21:21

Pentru putin. Sper ca la urmatoarea revizuire sa ne vedem cu un punctaj mai mare. drink

Cassius Dio
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Varsta : 18
Localizare : Strawberry Fields
Data de inscriere : 13/07/2012
Multumiri : 78
Niciun avertisment

http://beatles.forummo.com/

Sus In jos