Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Modul de adresare.

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

modul - Modul de adresare. - Pagina 5 Empty Modul de adresare.

Mesaj Scris de Magic Viv Mar Dec 13, 2011 8:47 pm

Rezumarea primului mesaj :

Nu stiu daca ati observat dar multi dintre utilizatorii nostrii au inceput sa foloseasca ,,domnule ,doamna,dvs.'' etc. Fericit .Bun este ceva folositor nu este nimic rau,dar este patetic.De ce?Eu inteleg staff-ul care trebuie sa aiba un limbaj de acest gen cu restul utilizatorilor,dar sa vezi copii de 12,13 ani ca isi spun domnule intre ei...?Scuzati-ma, dar pe forumotion si pe cel german n-am intalnit asemena.Inteleg i te adresezi asa unei persoane cu o varsta cu mult mai mare decat a ta 30 de ani ,40 cum este Ina de exemplu ,dar in rest sa stiti ca nu pareti mai respectuosi si cadeti sub ochii tuturor A face cu ochiul.Nu fac mare caz din cauza asta ,dar vreau sa stiu daca nu mai eu am observat si daca mai este cineva de acceasi parere cu mine.
Magic Viv

Magic Viv
Membru activ

Mesaje : 632
Varsta : 29
Localizare : Nu ofer suport prin Mesaj Privat sau pe messenger.
Data înscrierii : 31/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://code.forumgratuit.ro/
Magic Viv a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

modul - Modul de adresare. - Pagina 5 Empty Re: Modul de adresare.

Mesaj Scris de Mihai Vin Iul 21, 2017 9:57 pm

Magic Viv a scris:Nu stiu daca ati observat dar multi dintre utilizatorii nostrii au inceput sa foloseasca ,,domnule ,doamna,dvs.'' etc. Fericit .Bun este ceva folositor nu este nimic rau,dar este patetic.De ce?Eu inteleg staff-ul care trebuie sa aiba un limbaj de acest gen cu restul utilizatorilor,dar sa vezi copii de 12,13 ani ca isi spun domnule intre ei...?Scuzati-ma, dar pe forumotion si pe cel german n-am intalnit asemena.Inteleg i te adresezi asa unei persoane cu o varsta cu mult mai mare decat a ta  30 de ani ,40 cum este Ina de exemplu ,dar in rest sa stiti ca nu pareti mai respectuosi si cadeti sub ochii tuturor A face cu ochiul.Nu fac mare caz din cauza asta ,dar vreau sa stiu daca nu mai eu am observat si daca mai este cineva de acceasi parere cu mine.
în primu rând, când ești pe un asemenea forum ca forumgratuit, trebuie să respecți fondatorii, ca să nu cauzezi probleme prin topic-uri, să nu faci reclamă la forum, să respecți regulamentu, sau mai știu eu ce...
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1552
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome phpBB3

http://fgsuport.forumgratuit.ro
Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum