Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Culori grupuri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Culori grupuri

Mesaj Scris de TheSharp90 Mar Iul 20, 2010 12:53 am

Buna...am si eu o problema care ma streseaza de mult tim ..eu am creat grup pentru Moderatori , Administratori , Sysop (adica eu) ...! Si problema sta in felul urmator ...daca pe Administraotri ii las sa editeze si sa stearga topicuri imi apre la forum la descriere acolo sub..... Moderatori: Administratori ...! Iar daca pun acel grup invizibl nu imi mai arata la descriere pe forum ...dar nu mai are culoare pusa de mine ? Cum pot rezolva sa aiba si permisiuni , sa nu imi arete la forum la descriere si sa isi pastreze si culoare ?

Pentru Moderatori am pus : verde
Pentru Administratori : Portocaliu
Iar pentru mine Sysop: ROSU ...!

Uitati niste poze ..!

Acestia sunt moderatori (culmea si pe Administratoru (assassin il arata ca si moderator):grupuri - Culori grupuri 47208794

Aicia sunt permisiunile lui "assassin" : grupuri - Culori grupuri 29288980

Daca ii las cu permisiunile puse in poza de sus imi arata acolo la forum sub fiecare topic "ADMINISTRATOR" iar pentru asta am pus grupul invizibl dar atunci am scapat de acea problema doar ca nu mai are culoare portocalie o are galbena ..am facut acelas lucru si la moderatori ia facut si pe ei galbeni in loc de verzi Poza :grupuri - Culori grupuri 68997995 ..!

Daca scot grupu de pe invizibil imi arata culorile cum trebuie dar imi arata si la Forum la descriere foarte urat cu Moderatori : Moderatori , Administrator ! Ce sa fac sa decurga totul normal ...! Multumesc mult ..! Numai bine !

Rog pe cineva din staff sa intre sa vada ....Sa rezolve problema pentru ca le-am incurcat foarte taree .. ! Multumesc !

Sters tga bold si culoare


Ultima editare efectuata de catre Lizzard in Mar Iul 20, 2010 3:24 pm, editata de 5 ori (Motiv : Update)
TheSharp90

TheSharp90
Membru Forumgratuit

Mesaje : 14
Data înscrierii : 18/07/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://thesharp90.bossforum.net
TheSharp90 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Culori grupuri

Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 20, 2010 1:17 am

Ingrosarea si culorile sunt rezervate pentru moderare, te rog sa nu le mai folosesti.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Culori grupuri

Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 20, 2010 8:44 am

Mai inatai de toate, administratorii pot face orice chiar daca nu le-ati dat drept de moderare pe o categorie A face cu ochiul
Incercati asta:
PA=>Afisare=>Generalitati=>Structura si ierarhie=>Afisare moderatori forum=>Nu=>Inregistrare.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Culori grupuri

Mesaj Scris de TheSharp90 Mar Iul 20, 2010 2:11 pm

Multumesc mult Lizzard esti exceptional ...! se poate inchide ..! Va multumesc si ma scuzati ca v-am rapit timpul Fericit Numai bine !
TheSharp90

TheSharp90
Membru Forumgratuit

Mesaje : 14
Data înscrierii : 18/07/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://thesharp90.bossforum.net
TheSharp90 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Culori grupuri

Mesaj Scris de Vizitato Mar Iul 20, 2010 3:24 pm

Cu placere A face cu ochiul
Topic rezolvat=>Inchis.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum