Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezolvat Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Mesaj Scris de fifticent Mar Iun 23, 2009 7:24 pm

Rezumarea primului mesaj :

Cum as putea sami pun si mie intru Widget sau pe pagina de start aceasta chesti ca si la voi? Eu vreau broasca aia sau ce o fi ea.Adica broasca + cele doua baloane pe care scrie Creaza un vorum gratuit Creaza un blog gratuit.O chestie deaia vreau si eu.Adica sami dati un script sau ceva.Dar in loc de Creaza un blog Creaza un forum eu sa pot scrie altceva.Spunetimi si mie acel script.Imi pare rau ca nu am pus o poza dar cred ca stiti la ce ma refer.Daca nu stiti o sa fac o poza.Multumesc frumos.


Ultima editare efectuata de catre fifticent in Mar Iun 23, 2009 7:38 pm, editata de 1 ori
fifticent

fifticent
Membru Forumgratuit

Mesaje : 129
Varsta : 34
Localizare : Cluj
Data înscrierii : 14/06/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

fifticent a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Rezolvat Re: Cum imi pot face si la mine pe forum o broasca sau ce e chestia aceea cu cele doua baloane colorate pe care scrie Creaza un forum gratuit si Creaza un

Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 27, 2009 10:10 am

Topic rezolvat=>Inchis.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum