Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adaugare categorie noua la Graphic design

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Adaugare categorie noua la Graphic design!

Adaugare categorie noua la Graphic design Left1175%Adaugare categorie noua la Graphic design Right11 75% 
[ 3 ]
Adaugare categorie noua la Graphic design Left1125%Adaugare categorie noua la Graphic design Right11 25% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 4
 
 
Sondaj inchis

Adaugare categorie noua la Graphic design Empty Adaugare categorie noua la Graphic design

Mesaj Scris de Extreme - Games Vin Apr 10, 2009 9:19 am

As sugera ca administratorii sa faca o categorie noua in Graphic design in care membrii,sa poata posta tutoriale despre Photoshop.Asa putem invata unii de la altii mai multe lucruri ce se pot face cu Photoshop.Sunt sigur ca sunt destul de multi care se pricep la Designer si nu stiu sa foloseasca Photoshop si vor sa invete sa umble cu Photoshop dar din pacate nu se gasesc tutoriale destul de bune;daca gasesc siteuri cu tutoriale bune nu inteleg deoarece pentru un incepator este greu.Si eu sunt incepator.
Extreme - Games

Extreme - Games
Membru nou

Mesaje : 8
Data înscrierii : 08/04/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://www.extremegames.forumz.ro
Extreme - Games a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Adaugare categorie noua la Graphic design Empty Re: Adaugare categorie noua la Graphic design

Mesaj Scris de Stefan12 Vin Apr 10, 2009 9:25 am

Am votat DA
am votat da ca sa invat si eu sa umblu cu photshop Foarte fericit
avatar

Stefan12
Membru Forumgratuit

Mesaje : 249
Varsta : 31
Localizare : Targu Frumos
Data înscrierii : 20/03/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://moldova.ace.st/
Stefan12 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Adaugare categorie noua la Graphic design Empty Re: Adaugare categorie noua la Graphic design

Mesaj Scris de Vizitato Vin Apr 10, 2009 9:37 am

Un citat din regulamentul foorumului de suport:
Descrierea problemei / întrebarii:
Când aveţi o întrebare sau o problemă încercaţi să descrieţi cât mai exact problema respectivă astfel încât să puteţi primi un răspuns corect în legătură cu problema dumneavoastră.
Nu oferim suport si tutoriale pentru softuri / aplicaţii.
Problemele discutate aici ţin strict de FORUMGRATUIT.RO
Tin minte ca aceasta problema a fost dezbatuta si in staff si s-a dat acest citat din regulament.
Topic inchis.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum