Revizuire Resurse-FG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Revizuire Resurse-FG Empty Revizuire Resurse-FG

Mesaj Scris de Jason_Walter Mar Apr 20, 2021 4:24 pm

Numele forumului: Resurse-FG
Adresa forumului: www.resurse-fg.forumgratuit.ro
Categoria din care face parte forumul*: Calculatoare si Internet
Data de creare a forumului: 15/12/2014
Tipul de analizare dorita**: Complexa
Jason_Walter

Jason_Walter
Membru Forumgratuit

Varsta : 24
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 21/12/2014
Mulțumiri : 1
Pachetul Gratuit Internet Explorer phpBB2

http://resurse-fg.forumgratuit.ro/
Jason_Walter a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Revizuire Resurse-FG Empty Re: Revizuire Resurse-FG

Mesaj Scris de Mihai Mar Iun 01, 2021 1:35 am

Revizuire: Resurse-FG

Primele impresii:
Forumul văd că este cât de cât original, mai puțin la descrierea categoriilor (observ că le ați copiat după forumul nostru de suport)

Aspectul general al forumului:
Unele categorii le văd goale, spre exemplu: Resurse Counter-Strike 1.6, Resurse Minecraft, și secțiunea de Reclamă, recomand să scrieți în ele!

Activitate si statistici:
Activitatea este una foarte slabă, recomand să îl promovați pe site-urile sociale, sau în secțiunea noastră „Promovări forumuri”!

Staff-ul şi grupurile forumului:
Din ce observ, aveți pe cineva în echipă, doar că acele personale numai activează de mult, recomand să căutați echipă nouă!

Originalitate si calitate:
Nu observ nimic original la comunitatea dvs. spre exemplu: acel mesaj cu covid-19, a fost făcut de către fostu nostru coleg @Teodor, și nu cred că aveți permisiunea să îl preluați după forumul nostru de suport!

P.S: Observ că în acest topic, ați furat modelul nostru de aderare în echipă, ceea vă poate pune într-o lumină foarte proastă!

P.S (2): Din ce observ din topic-urile postate de dvs, aveți imagini cu ”Echipa”, imagini care conțin copyright pe ele!

Organizarea forumurilor si a categoriilor:
Organizarea forumurilor este bine, aici nu am ce să reproșez!

Modul de scriere corecta in limba română:
Nu am timp să văd în detaliu cât de corect este scris, deoarece nu am verificat tot forum-ul!

Atenţie: Aceasta nu a fost o revizuire oficială!
Cod:
[center][size=19][color=#1675BC][b]Revizuire: Resurse-FG[/b][/color][/size][/center][hr]
 [size=15][color=#DA9100][b]Primele impresii:[/b][/color][/size]
Primele impresii: forumul văd că este cât de cât original, mai puțin la descrierea categoriilor (observ că le ați copiat după forumul nostru de suport)

[size=15][color=#007FFF][b]Aspectul general al forumului:[/b][/color][/size]
Unele categorii le văd goale, spre exemplu: Resurse Counter-Strike 1.6, Resurse Minecraft, și secțiunea de Reclamă, recomand să scrieți în ele!

[size=15][color=#66B032][b]Activitate si statistici:[/b][/color][/size]
Activitatea este una foarte slabă, recomand să îl promovați pe site-urile sociale, sau în secțiunea noastră „Promovări forumuri”!

[size=15][color=#1034A6][b]Staff-ul şi grupurile forumului:[/b][/color][/size]
Din ce observ, aveți pe cineva în echipă, doar că acele personale numai activează de mult, recomand să căutați echipă nouă!

[size=15][color=#5076AF][b]Originalitate si calitate:[/b][/color][/size]
Nu observ nimic original la comunitatea dvs. spre exemplu: acel mesaj cu covid-19, a fost făcut de către fostu nostru coleg @Teodor, și nu cred că aveți permisiunea să îl preluați după forumul nostru de suport!

[i]P.S[/i]: Observ că în [url=https://resurse-fg.forumgratuit.ro/t472-aderarea-in-echipa-resurse-fg]acest topic[/url], ați furat modelul nostru de aderare în echipă, ceea vă poate pune într-o lumină foarte proastă!

[i]P.S (2)[/i]: Din ce observ din topic-urile postate de dvs, aveți imagini cu ”Echipa”, imagini care conțin copyright pe ele!

[size=15][color=#004225][b]Organizarea forumurilor si a categoriilor:[/b][/color][/size]
Organizarea forumurilor este bine, aici nu am ce să reproșez!

[size=15][color=#CC0000][b]Modul de scriere corecta in limba română:[/b][/color][/size]
Nu am timp să văd în detaliu cât de corect este scris, deoarece nu am verificat tot forum-ul!

[size=12][color=red][b][color=#E60000]Atenţie:[/color] Aceasta nu a fost o revizuire oficială![/b][/color][/size]
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Varsta : 23
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 87
Pachetul Premium Google Chrome phpBB3

http://fgsuport.forumgratuit.ro
Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum