Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Scandal de mare amploare.

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sunteti de acord cu aceasta propunere?

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Left1150%Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Right11 50% 
[ 1 ]
Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Left1150%Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Right11 50% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 2
 
 
Sondaj inchis

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de anne. ♥ Lun Ian 23, 2017 1:13 pm

Rezumarea primului mesaj :

Îhm, mda, mi-am făcut acest cont special pentru a deschide acest topic și a aduce în atenția dumneavostră o problemă care nu se poate rezolva pe cale amiabilă și continuă să se extindă pe mai multe forumuri de pe această platformă.
Am marea rugăminte să nu îmi răspundeți imediat și să arhivați topicul, pentru că mai sunt și alte fete cu care am vorbit eu și ar avea mai multe de adăugat pe lângă ce zic eu (+dovezi), ca să se vadă că nu am venit să îngăim basme.
Eu una m-am săturat să fiu înjurată și insultată și să nu se ia nicio măsură. Există două persoane pe numelele lor George și Roxana (primul are cont și aici pe support, Alethia, și deschide tot soiul de topicuri tâmpite), mă rog, au diverse pseudonime. Totul a început de la faptul că fiind user pe un forum o prietenă de a mea a întrebat ceva administrativ ce nu înțelegea și a fost făcută nesimțită, iar când eu i-am spus moderatoarei m-a făcut și pe mine vacă proastă. Iar de aici a continuat să ne ștearăgă mesajele și să le șteargă și pe ale ei când a început să ne înjure și să ne dea ban pe nedrept. Ce mă deranjează și mai mult e că tot copiază... ia de pe forumurile noastre imagini cropate, ranguri, giffuri cropate, inclusiv idei de topicuri și la pune la ea fără să aibă acordul nimănui. Avem toate ban la ea pe forum, sincer nu cred că interesează pe nimeni, cum forumul e un focar de spamm și făcut cu picioarele, din singurul motiv că i-am spus să ne șteargă conturile fiindcă nu voiam să mai stăm pe un forum de genul. Mie nu mi se pare deloc okay să vină doi indivizi să mă insulte și să mă facă mahalagioaică, să vină puștoaica asta prost crescută și să zică ” vă dau m... la toate”. Ar trebui sa existe respect, iar ca admin injura si face pe toata lumea cum vrea ea, pentru ca poate. Ne-a banat pe forumul tipului astuia si ne-a trecut la rang GUNOI. Mi se pare totul mult prea deplasat, chiar cred ca ar trebui sa se ia masuri, nu suntem la piata ca ei sa vina pe oriunde vor si sa faca de fiecare data scandal ca nu stiu sa se poarte. Iar chestia cu plagiatul chiar e o chestie de bun simt ... sa isi faca forumul pe munca ei , nu pe munca noastra. Plus ca toate imaginile forumului acestui tip sunt facute de mine, nu le-am public, i le-am dat pe vremea cand inca n u o lasa pe aceasta individa sa ne insulte int oate felurile si i le-am dat prieteneste, dar acum chiar nu vreau sa le mai foloseasca, sunt ale mele, nu le-am dat spre publicare si daca eu nu ii mai dau acordul meu sa se foloseasca de el mi sed pare de bun simt sa le scoata.
anne. ♥

anne. ♥
Membru nou

Mesaje : 5
Varsta : 29
Data înscrierii : 23/01/2017
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://strangelove.forumgratuit.ro/
anne. ♥ a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

  • 0

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de SSYT Lun Ian 23, 2017 5:06 pm

=> Mutat in sectiunea corespunzatoare
SSYT

SSYT
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 1424
Varsta : 29
Localizare : Romania, localhost:80
Data înscrierii : 10/08/2015
Mulțumiri : 199
Opera phpBB3

https://help.forumgratuit.ro
SSYT a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Nicoleta. Lun Ian 23, 2017 5:12 pm

Multumim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pentru mutare.
Cat despre tine George, nu ma mai chinui sa iti explic ceva pentru ca nu intelegi si o tii pe a ta.
Imi pare rau sa iti zic, ca vina iti aparatine in totalitate tie si roxanei, sunt chestii care s-au strans de-a lungul timpului.
Nicoleta.

Nicoleta.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 21
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 16/01/2017
Mulțumiri : 0
Mozilla Firefox phpBB2

http://tainedpurity.forumgratuit.ro
Nicoleta. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.
  • 0

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Alethia Lun Ian 23, 2017 5:12 pm

Scandalul a fost acolo pe History intradevar. Dar ele au generat si intretinut o atmosfera de conflict. Acum vor sa se razbune pe noi pe mine si Roxana pentru acel scandal si sa ne inchida niste forumuri nevonovate doar pe motiv ca forumul prietenei mele l-a depasit in audienta pe a lor.

Si oricum parerea mea e ca forumurile nu au de ce sa fie inchise asa cum vor niste copilite, fiindca nu au incalcat conditiile generale, regulamentul general al domeniului.
avatar

Alethia
Membru Forumgratuit

Mesaje : 132
Data înscrierii : 13/10/2010
Mulțumiri : 4
Internet Explorer

http://anime-stars.forumagic.net/
Alethia a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Japan&Korea Lun Ian 23, 2017 5:19 pm

Alethia a scris:Scandalul a fost acolo pe History intradevar. Dar ele au generat si intretinut o atmosfera de conflict. Acum vor sa se razbune pe noi pe mine si Roxana pentru acel scandal si sa ne inchida niste forumuri nevonovate doar pe motiv ca forumul prietenei mele l-a depasit in audienta pe a lor.
cat despre titlu acrstui topic, a fost facut special ca sa atraga atentia, folosind un termen plin de drama, dupa parerea mea, au facut din tantar armasar. desigur, au facut print screen doar la topicurile unde incercam sa ma apar, dar nu au aratat si mesajele lor de jignire.

Si oricum parerea mea e ca forumurile nu au de ce sa fie inchise asa cum vor niste copilite, fiindca nu au incalcat conditiile generale, regulamentul general al domeniului.

intr-adevar, forumurile noastre sunt active, iar persoanele care au cautat scandal si au deranjat linistea forumurilor, au fost banate, iar topicurile doveditoare se gasesc la arhiva


Ultima editare efectuata de catre Japan&Korea in Lun Ian 23, 2017 5:25 pm, editata de 1 ori
Japan&Korea

Japan&Korea
Membru Forumgratuit

Mesaje : 28
Varsta : 28
Data înscrierii : 27/12/2014
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://unstoppablemind.wikiforum.net/
Japan&Korea a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de anne. ♥ Lun Ian 23, 2017 5:22 pm

În primul rând ai foarte mult tupeu să ne faci pe noi copile imature, când tu îți faci zâne , mașini , centauri - vacă, astfel încât toată lumea te evită și nimeni (exceptând-o pe Roxana) nu vrea să posteze cu tine. Susții sus și tare că e totul ceva personal și singurul motiv pentru care avem ceva cu tine e prietenia ta cu această persoană. Ei bine nu. Comportamentul tău de admin care lasă toți userii să fie insultați în ultimul hal te face să fii izolat, nu știi să administrezi un forum. Iar rpg e tot al tău, history la fel, japan al Roxanei. Niciunul din voi nu merită să aibă aceste forumuri, pentru că prin ele jicniți personal persoane.
Nu m-ai înjurat niciodată, dar m-ai insultat. M-ai făcut mahalagioaică și ne-ai insultat indirect pe toate, lăsând-o pe Roxana să ne înjure și să ne numească în toate felurile, iar tu ca admin nu ai făcut nimic.
Și din nou, zici că DOAR NOI avem ceva cu tine !? Greșit, toată lumea are. Poate ai uitat vremurile când deschideai disperat pe orice forumuri topicuri tâmpite cu ”de ce mă ignorați?” Toată lumea are ceva cu tine, nu numai noi, pentru că o meriți. Nu îți faci treaba ca admin. Nici măcar alte imagini nu ești în stare să pui, te doare mâna. Și ca să fim înțeleși despre plagiat. Orice folosești ce nu e al tău pe un forum, se pune cu credit. De pe devi art dacă ei ceva, dai credit persoanei care a muncit pentru lucru ala, și așa pe baza de skin / ranguri și orice. Voi nu faceți asta, voi nu puneți credit pentru nimic, voi doar furați și vă lăudați cu munca altora. Iar în cazul imaginilor mele... eu nu le-am publicat niciunde, ți-am dat drept de folosință asupra lor, dar când mi-am retras acordul dreptul tău de folosință se stinge. E ceva ce se învață la drept și crede-mă că fiind studentă la drept nu vorbesc aiurea.
Nu am reclamat un forum anume, ci pe voi ca useri și admin de platformă forumgratuit, fiindcă nu aveți ce căuta în această comunitate.
anne. ♥

anne. ♥
Membru nou

Mesaje : 5
Varsta : 29
Data înscrierii : 23/01/2017
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://strangelove.forumgratuit.ro/
anne. ♥ a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Nicoleta. Lun Ian 23, 2017 5:23 pm

Bai, voi chiar nu aveti pic de rusine parerea mea, motiv pentru care tu roxana in loc sa imi dai ban cum le-ai dat celorlalte mi-ai sters contul, asta nu e incalcare de regulament?
Imi pare rau dar cand injuri ca la usa cortului si faci pe sefa, nu esti chiar o admina demna de laudat.
Cat despre audienta voastra putin imi pasa ca sa fiu sincera, asa ca motivul asta cade.
Nicoleta.

Nicoleta.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 21
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 16/01/2017
Mulțumiri : 0
Mozilla Firefox phpBB2

http://tainedpurity.forumgratuit.ro
Nicoleta. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.
  • 0

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Alethia Lun Ian 23, 2017 5:26 pm

Dupa cum se observa se incearca mutarea scandalului aici. Au fost aduse toate care au ciuda pe noi aici, sa aduca dovezi dintr-un scandal vechi si mort care sa il reinvie aici.

Miroase de la o posta a inscenare.
avatar

Alethia
Membru Forumgratuit

Mesaje : 132
Data înscrierii : 13/10/2010
Mulțumiri : 4
Internet Explorer

http://anime-stars.forumagic.net/
Alethia a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Nicoleta. Lun Ian 23, 2017 5:29 pm

Sincer, te-ai uitat prea mult pe Axn, aici nu e vorba numai de scandalul vechi ci si cel recent, in care eu am fost stearsa doar pentru ca am indraznit sa o intreb de ce mi-a luat un png facut de mine?!
Voi vedeti ce scrieti? cititi inainte sa dati "trimiteti", cu imaginea mea nici macar nu i-am dat-o, a fost facuta strict pentru mine, iar ea o fura fara macar sa puna credit.
Imi pare rau ca o tii pe a ta si te lasi in halul asta manipulat. Pacat ai o varsta, dar o ai degeaba.
In plus nu este o cearta, este o discutia in contradictoriu, cauta in dex daca nu stii ce inseamna.


Ultima editare efectuata de catre Nicoleta. in Lun Ian 23, 2017 5:32 pm, editata de 1 ori
Nicoleta.

Nicoleta.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 21
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 16/01/2017
Mulțumiri : 0
Mozilla Firefox phpBB2

http://tainedpurity.forumgratuit.ro
Nicoleta. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de anne. ♥ Lun Ian 23, 2017 5:31 pm

Tu stii ce inseamna frauda / inscenare si tot ce arunci pe aici ca sa scapi nepedepsit ?
Inseamna ca aduci ceva fals / neadevarat ca sa pedepsesti pe cineva pe nedrept.
Noi am spus doar adevarul.
Ne-am luat toate ban, dupa ce Roxana a fost cea care ne-a injurat, pe History.
Pe Japan avem toate ban, pentru ca nu ne suporta Roxana (noi am cerut stergerea conturilor)
Iar pe fairy a fost cea mai tare chestie, doar am scris ceva la discutii (lipsit de conflict) si a doua zi eu, Panda si Arya aveam la rang GUNOI
Voi nu respectati propriile reguli, ce inscenare e aici?
E purul adevar
Doar ca trebuia sa spunem tot de atunci
Si ati fi ramas asa, dar nuuu, ati sarit repede sa le acuzati pe fete ca sunt admine abuzive, cand nici nu e cazul si sa raportati aiurea un forum abia deschis
anne. ♥

anne. ♥
Membru nou

Mesaje : 5
Varsta : 29
Data înscrierii : 23/01/2017
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://strangelove.forumgratuit.ro/
anne. ♥ a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Alethia Lun Ian 23, 2017 5:38 pm

Inscenarea o faceti voi. Voi vreti sa mutati scandalul aici. Si cu asta am zis tot. Nu va merge.
avatar

Alethia
Membru Forumgratuit

Mesaje : 132
Data înscrierii : 13/10/2010
Mulțumiri : 4
Internet Explorer

http://anime-stars.forumagic.net/
Alethia a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Nicoleta. Lun Ian 23, 2017 5:41 pm

N-ai zis nimic de fapt, incerci sa te scoti nevinovat, dar adevarul este ca nu prea esti.
Nici tu, nici Roxana.
Nicoleta.

Nicoleta.
Membru Forumgratuit

Mesaje : 21
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 16/01/2017
Mulțumiri : 0
Mozilla Firefox phpBB2

http://tainedpurity.forumgratuit.ro
Nicoleta. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Scandal de mare amploare. - Pagina 2 Empty Re: Scandal de mare amploare.

Mesaj Scris de Japan&Korea Lun Ian 23, 2017 5:46 pm

voi vreti sa va razbunati pe vou si v-ati da tot ce aveti pe voi pentru a fi sterse aceste 3 forumuri, facandu-va pe voi fericite. Tie Nicoleta ti-am sters contul pentru ca nu ai mai postat de atata timp si ai revenit brusc, deschizand un topic special pentru scandal. eu nu accept asa ceva si cu mare dreptate v-am banat sau sters conturile si arhivat topicurile care murdaresc imaginea forumului. A da, se vede ca voi ati inscenat foarte bine acest minuscul scandal doar pentru a scapa de forumurile noastre care sunt populare si active.


Ultima editare efectuata de catre Japan&Korea in Lun Ian 23, 2017 5:53 pm, editata de 1 ori
Japan&Korea

Japan&Korea
Membru Forumgratuit

Mesaje : 28
Varsta : 28
Data înscrierii : 27/12/2014
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://unstoppablemind.wikiforum.net/
Japan&Korea a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum