Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Warn pe nedreptate!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Warn pe nedreptate!

Mesaj Scris de alfacraft Sam Oct 10, 2015 11:40 pm

Buna ziua ,Am primit un warn pentru nimic,am in total doua warnuri,unul stiu pentru ce e ca am fost anuntat dar al doilea pentru ce e ??Nu am incalcat regulile si nici nu am fost anuntat de ce am warn?t pentru ce l-am primit?? Am intrebat in pm un admin dar nu imi raspunde!
alfacraft

alfacraft
Membru activ

Mesaje : 994
Varsta : 23
Data înscrierii : 02/09/2015
Mulțumiri : 16
Internet Explorer phpBB2

http://alfacraft.forumz.ro/
alfacraft a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Warn pe nedreptate!

Mesaj Scris de Zachary Dum Oct 11, 2015 10:11 am

Bună dimineața,

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], vă rog ca pe viitor să vă abțineți de la aceste subiecte, dat fiind faptul pentru care, advertismentele nu se acordă după cum ne taie capul, ci strict conform regulamentului acestui forum. După cum bine ați precizat și ați susținut, țin să vă dezamăgesc prin atașarea dovezilor prin care dvs. ați silit să respectați regulamentul deja impus.

Cele 2 advertismente provin din:
1) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (unde pot fi vizibile postările duble, în care nu au trecut cele 24h la care puteați să dați atenție acelui subiect)[/b]
2) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (advertismentul a fost acordat pentru încălcarea regulamentului, mai exact: "Este interzisă postarea de linkuri publicitare sau vulgare. Singurele linkuri acceptate sunt cele care permit o mai bună înţelegere a problemei sau sugestiei dumneavoastră. / Este permisă postarea într-un subiect, exclusiv în scop de ajutor, a unei adrese de site cu utilităţi/tutoriale după ce v-aţi asigurat că linkul nu se regăseşte deja în topicul Link-uri utile. / Postarea de linkuri către tutoriale care necesită înregistrarea pentru vizualizare va fi considerată spam, chiar dacă este vorba de un forum aparţinând platformei Forumgratuit."

Mai multe completări referitoare la acest subiect ați primit și în Mesageria Privata.

Cu stimă
Zachary
Zachary

Zachary
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 2394
Localizare : România
Data înscrierii : 08/05/2013
Mulțumiri : 196
Google Chrome phpBB3

https://www.forumgratuit.ro
Zachary a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum