Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

din:Se muta Meni-ul mai jos dc ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos din:Se muta Meni-ul mai jos dc ?

Mesaj Scris de Vizitator Vin Iul 25, 2014 1:18 pm

cosminutzx a scris:Bună seara,
scratch Păi dacă pui o poză mai mare(un logo mai mare) îţi mută conţinutul ca-să aibă loc bannerul,ideal ar fi să redimensionaţi logo-ul dacă doriţi neapărat să îl folosiţi exact pe acela,sau să faceţi altul care să "încapă" în locul destinat logo-ului,fară să deranjeze elementele de sub el Foarte fericit 
În cazul în care doriţi să redimensionaţi logo-ul la dimensiuni exacte/la dimensiuni în procente la sută(%) puteţi căuta pe Google: "Image Resize"
De asemenea pentru a afla ce mărime are logo-ul actual:Descărcaţi-l în PC->Click dreapta->Proprietăţi(Properties)->Tab-ul Detalii(Detalis),şi veţi vedea acolo dimensiunile în pixeli,asta doar dacă folosiţi Windows OS,pentru alte sisteme de operare paşii pot varia  Felicitari 

Offtopic : E incorect ce ai spus , ce legătură are asta cu problema lui ? Lasă-mă cu „Google-ul tău” , o imagine poate fi redimensionată și fără programe , există site-uri online , etc. Lasă reclama. Nu e neapărat să aibă altă dimensiune, eu am incercat cu acelasi logo și la fel, in cazul problemei mele.....Incă folosești bold , dupa o mulțime de avertizări făcute asupra ta de moderatori , chiar nu intelegi ? Presupun că faci intentionat , te crezi pe forumul tău , sau ce? Meriti warn, aici nu e un site de caterincă , e un forum de suport care acceptă numai membri serioși și cu „cei 7 ani de acasă” . Mai mult nu spun , că oricum acest mesaj va fi trimis la coș . Citește regulamentul frățioare  Shocked 

Ontopic : s-ar putea să fie o problemă tehnică ( bug ) , după implementarea template-urilor , sau o problemă de CSS , căci și eu am pus alt logo , și am aceeași problemă (phpbb3) , sau altă problemă , nu știu ce ar putea fi , mi-am dat cu părerea , puteai să ne oferi mai multe detalii Fericit 

Baftă.
Anonymous

Vizitator
Vizitator


Vizitator a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: din:Se muta Meni-ul mai jos dc ?

Mesaj Scris de TheSpeak Sam Iul 26, 2014 10:26 am

Mda da cand a devenit problema mea chat ???? ..
Astept Gradele sa raspunda
TheSpeak

TheSpeak
Membru Forumgratuit

Mesaje : 184
Varsta : 24
Data înscrierii : 16/06/2014
Mulțumiri : 2
Internet Explorer punBB

http://www.redgame.forum.st
TheSpeak a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos din:Se muta Meni-ul mai jos dc ?

Mesaj Scris de Zeus Sam Iul 26, 2014 12:22 pm

Buna ziua,

Mr. Black, va rog sa nu mai raspundeti daca nu sunteti sigur de raspunsul acordat. Daca aveti ceva de impartit cu un utilizator al acestui forum, va rog sa folositi mesageria privata.
Multumesc pentru intelegere!

=> Mesaje trimise in cos
Zeus

Zeus
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4160
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti, Romania
Data înscrierii : 19/02/2012
Mulțumiri : 644
Google Chrome phpBB3

https://github.com/zeusmaximus
Zeus a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum