Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

A-ti dori sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit?

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Left1195%Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Right11 95% 
[ 80 ]
Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Left115%Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Right11 5% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 84
 
 

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de valentin000100 Vin Apr 02, 2010 8:47 pm

Rezumarea primului mesaj :

Ar fi super daca am pute vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit . Ne-ar ajuta foarte mult atunci, cand am vrea sa facem schimb de bannere cu alte forumuri la fel de populata ca ale noastre.
avatar

valentin000100
Membru Forumgratuit

Mesaje : 152
Varsta : 29
Localizare : Craiova
Data înscrierii : 12/03/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://www.trasnitii.com/
valentin000100 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de HappyFighter Sam Iun 18, 2011 2:25 am

valentin000100, respect.. vot:da!
HappyFighter

HappyFighter
Membru Forumgratuit

Mesaje : 272
Localizare : aici..
Data înscrierii : 21/01/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://support.forumgratuit.ro/
HappyFighter a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de DuLaP Sam Iul 09, 2011 12:32 pm

Pro, dar e mult de munca.
avatar

DuLaP
Membru Forumgratuit

Mesaje : 26
Data înscrierii : 03/07/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://cs-arena.wikiforum.ro/
DuLaP a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Qouk Sam Iul 09, 2011 12:48 pm

Am votat da!
Mi se pare utila propunerea. Un top general...
Asa ne vom vedea forumurile noastre unde se afla, eu mi-as dori asta.. Fericit
Qouk

Qouk
Membru Forumgratuit

Mesaje : 314
Varsta : 29
Localizare : ForumGratuit
Data înscrierii : 03/07/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Qouk a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de KingOfAngels Dum Iul 10, 2011 6:19 pm

Votez da ar fi minunat! Noroc
avatar

KingOfAngels
Membru nou

Mesaje : 1
Data înscrierii : 29/06/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer

http://www.xmetin2extremex.bossforum.net
KingOfAngels a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Vizitato Joi Iul 21, 2011 4:50 pm

Nu mă încântă foarte mult această idee.Uitându-vă la analizele pe care le-aţi cerut şi le-au cerut şi alţii pe forumgratuit, este clar unde vă poziţionaţi şi vedeţi acolo sfaturi, aşa analizele n-ar avea rost că-şi dau seama din acel top de ce mai trebuie sau nu.

S-ar creea certuri între administratori şi nici n-ar mai exista parteneriate, toţi vor fi dornici să aibe membrii şi cine doreşte să-şi facă un nou forum nu va avea succes, toţi din top în primele locuri vor face tot posibilul să nu se afle de acel forum.

Aşa forumgratuit ar fi tărâmul obsedaţilor de reputaţie, aici este ceva gratuit pentru toţi şi fiecare consideră să zicem un anumit forum pe locul ¤1 în topul tuturor forumurilor.


Contra şi vă rog să vă uitaţi şi la ce-am argumentat, mai ales stafful nu cred că vrea să fie reclamaţii: X mi-a furat 100 de membrii, afară cu el din top, fură membrii!
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Black Fire Joi Iul 21, 2011 5:27 pm

Eu votez NU Jenat
Chiar nu vreau sa stiu pe unde se afla forumul meu,..oricum joss de tot..
Si chiar toate forumurile forumgratuit.ro?
Mai bine doar forumurile din romania..
Black Fire

Black Fire
Membru Forumgratuit

Mesaje : 93
Varsta : 31
Data înscrierii : 30/03/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://graphic-world.one-forum.net
Black Fire a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Vizitato Joi Iul 21, 2011 5:28 pm

Pe forumgratuit sunt doar forumuri din Romania...
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de AnThRaX Joi Iul 21, 2011 8:27 pm

Pai daca o sa se creeze un top acel top va fi creat exclusiv ptr platforma FG Fericit
AnThRaX

AnThRaX
Membru Forumgratuit

Mesaje : 190
Varsta : 30
Localizare : Index.php/PS
Data înscrierii : 02/06/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://rographic.forumers.ro/
AnThRaX a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Vizitato Joi Iul 21, 2011 8:42 pm

De fapt, pentru toate, nu poate forumgratuit sa aibe ceva in plus.Asa si forumotion sa zicem ne pune la dispozitie toate temele noastre de pe fg, iar noi sa nu le putem vedea.Odata ce se face pe forumgratuit, se face pe toate!
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Gassy Sam Sept 17, 2011 12:32 am

Mi se pare o idee buna! Am votat da!
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 29
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit - Pagina 4 Empty Re: Sa putem vedea pe ce pozitie se afla forumul nostru intr-un top general al tuturor forumurilor de pe forum gratuit

Mesaj Scris de Ina Joi Feb 14, 2013 1:46 pm

Aceasta sugestie este complet nefolositoare. Nu este relevant pe ce loc va situati in comparatie cu forumuri de cu totul alta factura. Un forum de socializare va avea intotdeauna mai multe mesaje decit un forum dedicat unei asociatii, iar acesta la rindul sau va avea mai multe decit un forum de tutoriale. Fiecare forum urmareste ceva, de pilda un forum creat pentru un eveniment sau pentru o scoala nu va fi in concurenta cu alte forumuri similare.
In catalogul forumurilor va puteti compara cu forumuri similare, iar Google Analytics sau rangul Alexa va pot oferi situarea in raport cu inregul internet - acestea sint lucrurile care conteaza cu adevarat in promovarea unui forum.

Sugestie inutila. Inchisa si arhivata.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum