Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O solutie pentru servere!

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

O solutie pentru servere! - Pagina 4 Empty O solutie pentru servere!

Mesaj Scris de Luky Vin Oct 16, 2009 2:11 pm

Rezumarea primului mesaj :

Dragi utilizatori,

Am avut de ceva timp, incetiniri sau nefunctionari ale forumurilor dumneavoastra datorita noului furnizor al serverelor noastre. Acest serviciu, care ne-a fost recomandat de catre inginerii de top ai celor de la IBM, a fost menit sa optimizeze si sa anticipeze cresterea de trafic pe forumurile dumneavoastra si pe serverele noastre.

Regretam profund alegerea facuta si faptul ca dupa mai multe zile de cercetare si dezvoltare, nu au fost in stare sa ofere o solutie stabila si fiabila.
De aceea am decis sa parasim serviciul oferit de ei, si sa ne intoarcem la vechiul furnizor. Aceasta schimbare va avea loc in urmatoarele ore si suntem increzatori in rezultate.

Aceste noi servere sunt ultraeficiente si vor oferi ceea ce v-am promis: forumuri mai rapide, mai eficiente, 99,9% timp de functionare si securitate crescuta pentru datele dumneavoastra.

In timpul acestei migratii, forumurile vor suferi incetiniri. Nu va faceti griji, nu exista nici un risc, aceasta manevra este controlata si forumurile dumneavoastra isi vor reveni foarte rapid.

Ne pare in continuare rau pentru inconvenientele create si intelegem foarte bine amaraciunea generata de aceste probleme.
De aceea, de indata ce forumurile vor fi stabilizate pe noile servere, vom face un cadou tuturor utilizatorilor si forumurilor.


Cu respect,
Echipa Forumgratuit


Ultima editare efectuata de catre Luky in Mier Oct 21, 2009 10:34 pm, editata de 2 ori
Luky

Luky
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3467
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 27/12/2007
Mulțumiri : 25
Internet Explorer phpBB3

Luky a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

O solutie pentru servere! - Pagina 4 Empty Re: O solutie pentru servere!

Mesaj Scris de Ina Mar Dec 14, 2010 2:47 am

Orixont, problema aceasta s-a rezolvat de peste un an.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum