Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Luky Mier Aug 26, 2009 1:50 am

Rezumarea primului mesaj :

Buna tuturor,

Forumgratuit are placerea de a va anunta ca faza de dezvoltare a testelor Beta pentru urmatoarea actualizare a luat sfarsit.

Actualizarea este deci iminenta! Ideea centrala este simpla ins afoarte importanta: imbunatatirea traficului pentru forumurile voastre gratie tehnologiilor inovante.
Forumgratuit are deci placerea sa va dezvaluie cateva functionalitati minore care vor fi implementate:

  • O noua categorie in panou, intitulata "promovarea forumului", ce face posibila invitarea prietenilor prin serviciile de mesagerie, email si retele sociale.

  • Alegerea paginei de sosire pe forum: pagina index, portalul sau o pagina html.

  • Adeziune automata a membrilor la un grup: posibilitatea de a fi inclus automat intr-un grup daca postezi un anume numar de mesaje pe forum, limita stabilita de admin.

  • Visualizarea descrierii subiectelor: permite publicarea descrierii unui subiect

  • Posibilitatea de a pune codul Google analytics in panoul de administrare fara a interveni in template-uri.

  • ...etc.


Pentru mai multe detalii si mai multe functionalitati, va dam intalnire in curand pe forum;)

Numai bine si pe curand

king
Luky

Luky
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3467
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 27/12/2007
Mulțumiri : 25
Internet Explorer phpBB3

Luky a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de That Dark Lun Sept 28, 2009 3:44 pm

vrun membru staff ne poate spune cand va fi aceasta actualizare? Ca acest topic exista de o luna
That Dark

That Dark
Membru Forumgratuit

Mesaje : 107
Data înscrierii : 24/09/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://wave-club.forumz.ro
That Dark a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de ragazzo Lun Sept 28, 2009 4:22 pm

hai sa nu exageram Fericit
De pe 16 sept pana acum , 28 sept....nu e o luna Fericit
vrem cu totii noutatile si sa se schimbe odata....dar nah,asta e...mai asteptam Foarte fericit
avatar

ragazzo
Membru Forumgratuit

Mesaje : 291
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data înscrierii : 29/05/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://lumeata.com/profile.forum?mode=register
ragazzo a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Mariko21 Mar Sept 29, 2009 11:48 am

Fara suparare, dar ar trebui schimbata faza cu actualizare iminenta... iminenta inseamna "Pe punctul de a se produce; apropiat; inevitabil", ceea ce sugereaza ceva gen dintr-un minut in altul... si nu e cazul inca :-/ Puneti si voi un in curand, cum apare in trailere...


Acest titlu era potrivit daca erau maxim 3 zile, sa zicem, nu sa fie pus asa ca sa ne intarate pe noi mai mult Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Icon_rolleyes
Mariko21

Mariko21
Membru activ

Mesaje : 599
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 08/04/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://zoozez.com
Mariko21 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de StefanN Mar Sept 29, 2009 6:06 pm

luky sau lexa mai asteptam Fericit?
StefanN

StefanN
Membru activ

Mesaje : 457
Varsta : 31
Localizare : iasi
Data înscrierii : 20/05/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://forum.expertcs.info
StefanN a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 29, 2009 7:59 pm

StefanN, inca se mai lucreaza din cate stiu, eu zic sa avem rabdare cu totii, de ce sa faca updateul pe mii de forumuri si sa contina errori? Nu e frumos, mai bine asteptam si face ceva bun dupa cum au spus.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de ragazzo Mar Sept 29, 2009 8:25 pm

RomTimisoara a scris:shining e timp, eu zic sa tina mai mult, dar ne ofera o calitate mai buna. De ce sa puna updateul imediat si sa contina buguri? Mai bine fara buguri.

RomTimisoara a scris:StefanN, inca se mai lucreaza din cate stiu, eu zic sa avem rabdare cu totii, de ce sa faca updateul pe mii de forumuri si sa contina errori? Nu e frumos, mai bine asteptam si face ceva bun dupa cum au spus.

mda.... Foarte fericit Râset scrii aceleasi lucruri la fiecare in parte vad.....apropo, fara suparare, sunt mai carcotas asa Rău Râset
avatar

ragazzo
Membru Forumgratuit

Mesaje : 291
Varsta : 34
Localizare : Romania
Data înscrierii : 29/05/2009
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://lumeata.com/profile.forum?mode=register
ragazzo a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 29, 2009 8:36 pm

ragazzo, eu scriu ca, am vorbit cu domnul Luky...e si normal sa le scriu tot aia, ca e adevarat, dar daca tu nu ai ce face decat sa faci observatii nu ai ales omul potrivit...
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 30, 2009 9:21 am

Actualizarea se va produce in curand, s-ar putea ca si in cursul saptamanii acesteia
Va asigur ca este grea testarea a 24 update-uri noi, plus bug-urile.
Tot ce ne ramane este sa asteptam.
Multumim pentru rabdare,
Noroc


Ultima editare efectuata de catre Lizzard in Joi Oct 01, 2009 9:01 am, editata de 2 ori (Motiv : Corectare)
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 30, 2009 3:48 pm

24?? Nu era vorba ca sunt 17 Fericit) ?
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Mariko21 Mier Sept 30, 2009 3:57 pm

Uhm... cum adica in cursul saptamanii de astazi? e in cursul zilei de astazi? in cursul saptamanii acesteia?


Oricum, important e ca nu mai e mult de asteptat, indiferent de caz :-j
Mariko21

Mariko21
Membru activ

Mesaje : 599
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 08/04/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer punBB

http://zoozez.com
Mariko21 a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Joi Oct 01, 2009 8:37 am

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Actualizarefg00
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta! - Pagina 7 Empty Re: Actualizare Forumgratuit: Beta teste terminate, actualizare iminenta!

Mesaj Scris de Vizitato Joi Oct 01, 2009 9:03 am

Lizzard a scris:Defapt am primit o noua veste ca sunt 24 actualizari in total Râs
Si s-ar putea ca maine sa fei postat anuntul oficial dar nu se stie sigur.

Am scris asta exact in a doua pagina a acestui topic.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum