Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Doriti ca servimg.com sa fie valabil pentru toti userii din nou?

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Left1183%Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Right11 83% 
[ 34 ]
Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Left1117%Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Right11 17% 
[ 7 ]
 
Total voturi : 41
 
 
Sondaj inchis

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Vizitato Joi Mai 07, 2009 5:46 pm

Rezumarea primului mesaj :

Nu stiu ce credeti voi, dar mie unul numi place de loc ce sa intamplat cu butonul de upload imagini
anul trecut era altfel, uploadam imagini imediat pe orice forum, dar acuma trebuie sa ai administrator pentru a il folosi, ca daca nu, ai la indemana doar imageshack ... , nu-mi place sa fiu prea badaran, dar mie nu imi place imageshack nici macar un pic, cu servimg era mult mai usor, dar cu imageshack, nu stiu ce sa zic pare mai neobijnuit. Sugestia mea ar fi ca toti userii sa aibe acces la servimg cum era inainte.

https://help.forumgratuit.ro/intrebari-frecvente-f5/servimg-t526.htm?highlight=servimg

Cum sa va explic, mi se pare un serviciu impecabil si rapid.
Dar voi ce credeti despre acest aspect ?

Va rog sa argumentati raspunsul vostru.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Ina Sam Iul 25, 2009 11:24 pm

Eu nu sustin nimic, aduc doar contraargumente la propunere. Este o dezbatere, nu?
Asupra oportunitatii schimbarii imageshack cu servimg. Si aduc argumente pentru ideea ca nu este necesara aceasta schimbare pentru ca nu aduce facilitati noi, ci chiar reduce din numarul acestora. Atit si nimic mai mult.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Vizitato Dum Iul 26, 2009 12:25 am

Ai citit si postul meu leoiri ?
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Ina Dum Iul 26, 2009 6:04 am

Da. De ce?
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Vizitato Dum Iul 26, 2009 1:15 pm

lasa.. nu conteaza..
ziceam ca nu avem de toate avantajele in plus ale lui imageshack daca vre sa uploadam repejor o imagine si s-o postam, nu sa asteptam sa se incarce tot site-ul...
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Ina Dum Iul 26, 2009 1:23 pm

Probabil de asta este disponibil Servimg pentru administratori Foarte fericit
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Vizitato Dum Iul 26, 2009 1:31 pm

leoiri23 a scris:Probabil de asta este disponibil Servimg pentru administratori Foarte fericit

E disponibil si in Panou asa ca nu cred ca conteaza...
Dar ceilalti membri?!
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii - Pagina 3 Empty Re: Servimg.com sa fie valabil pentru toti userii

Mesaj Scris de Ina Mar Mar 15, 2011 5:42 pm

Este clar ca Servimg nu va fi din nou disponibil pentru toti utilizatorii, pina la urma acest lucru tine de contractele pe care le are firma si nu este propriu-zis o functionalitate suplimentara. Iar imageshack a fost imbunatatit si are mai multe facilitati pentru utilizatorii fara cont, deci revenirea ar fi chiar dezavantajoasa. In plus, probabil ca prin reducerea numarului de imagini incarcate pe servimg, aceasta asigura o mai mare stabilitate a imaginilor pentru grafica forumurilor pe care le incarcam direct din PA.
Inchis si trimis in arhiva.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum