Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Din: Probleme de conectare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Din: Probleme de conectare

Mesaj Scris de Petronel Dum Noi 12, 2017 8:03 am

roccambolle a scris:si eu am un forum, nu am probleme! dar sunt membru la respectivul forum, [url=Sporttable1.forumhit.ro]Sporttable1.forumhit.ro[/url].
nu vad explicatia ca eu, ca si membru fondator al forumului meu, pot intra, iar ceilalti membri nu pot intra! are dretate colegul vasilica! deci, ce cred membrii de pe forum, cand vad site inselator? nu credeti ca forumul gratuit trebuie sa ia atitudine si sa se implice mai mult? eu nu am probleme dar trebuie sa fim solidari cu totii! altfel, mergem si gasim gazduire in alta parte! cred ca ar trebui realizat ca multi nu stiu cand le apare acea pagina cu site inselator! ar fi cazul sa fiti si voi mai implicati si sa explicati cauza aparitiei acestei pagini, pentru ca noi, ca si voi, avem membrii, care trebuie sa stie!
am vazut nenumarate explicatii a ceea ce se intampla! spuneti-mi una plauzibila pe care sa o impartasim si noi la membrii! multumesc!

Buna dimineata , [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu are cum sa remedieze sau un membru din staff de aici ! Totul depinde de Francezi / Englezi , problema a fost anuntata mai departe ! Acum asteptam solutionarea problemei .
Petronel

Petronel
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 1045
Varsta : 21
Localizare : Constanţa & Calarasi
Data înscrierii : 21/05/2016
Mulțumiri : 113
Google Chrome AwesomeBB

https://www.fgdesign.biz/
Petronel a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Din: Probleme de conectare

Mesaj Scris de Dani David Dum Noi 12, 2017 9:51 am

Va salut,intradevar este foarte jenant cand ai un forum cu cateva sute de membri si vizitatori multi cu inscrieri zilnice de cateva zeci sa se trezeasca cu acest mesaj ca este un site inselator ,nu cred ca este corect ca noi sa suportam acest lucru pentru vina altora cu reclamele lor ,atentia trebuie sa o aiba cei care permit aceste reclame sa ruleze pe forum . Corect era sa apara un alt mesaj cu ,,mentenanta,, si nu site inselator pentru ca se pierde mult din cauza asta ,eu unul in cele 2 zile cu aceasta problema am incercat sa bag forumul in mentenanta dar nu a avut efect nu mai zic de zeci de mesaje de la membri daca este adevarat ca este site inselator plus membri noi pierduti.Acum nu o luati in nume de rau stiu ca forumul de suport din romania nu are nici o vina si pe viitor ar fi bine sa fim instiintati din timp cand se mai face acest lucru pentru ca sa stiut din momentul in care se introduc forumurile in google console se va va intampla asta ,trebuia sa primim adminii un mail de instiintare sa stim si noi sa anuntam membrii.Cred ca asa este corect nu sa ne trezim in fata faptului implinit si sa nu putem face nimic .Sper ca in viitor cand se va sti de acest lucru cei de la centru sa ne anunte din timp si nu e corect nici faptul ca forumurile de suport nu au fost nici ele instiintate din timp au aflat odata cu noi.
Dani David

Dani David
Membru activ

Mesaje : 551
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 04/06/2017
Mulțumiri : 9
Google Chrome ModernBB

Dani David a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Din: Probleme de conectare

Mesaj Scris de Ionut_FG Dum Noi 12, 2017 11:14 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link],

Pe cine te -a anunțat pe tine că problema a fost anunțată de către tehnicienii forumgratuit, deja devii cam patetic după câte se observă. Sincer mă dezgust! Administratorii de pe forumul Românesc pot da această problemă tehnicienilor, forumurilor de suport din alte țări, utilizatorul e Român și a dat problema aici nu pe alte site-uri. Deci ți-am zis mă dezgusti te crezi atât de deștept încât îmi faci scârbă să mai stau pe forumul de suport.

După câte se observă forumul merge nu mai are nimic.


Eu știu că acea problemă din câte știu apare din cauza încălcării unei reguli sau a unor reguli de la google, au început să pună și avertismente . Gen piratarea, unele link - uri și multe altele nu sunt permise dacă vei citi regulile vei vedea despre ce e treaba. Poți întra doar în Panel presupun, încearcă să verifici ultimele postări din panoul de administrare de la data în care a început această problemă. De când cu implementarea (HTTPS) google a adăugat niște restricții pe care noi trebuie să le respectam nu doar pe această platformă ci pe toate indiferent că e gratuită sau plătită. Am văzut site - uri .ro cu aceaș problemă.
avatar

Ionut_FG
Membru activ

Mesaje : 777
Varsta : 25
Data înscrierii : 01/11/2015
Mulțumiri : 123
Google Chrome Invision

http://invisionpower.rpgwars.net/
Ionut_FG a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Din: Probleme de conectare

Mesaj Scris de Dani David Lun Noi 13, 2017 8:23 am

Nu va certati!!!


Ultima editare efectuata de catre Dani David in Lun Noi 13, 2017 10:23 am, editata de 1 ori
Dani David

Dani David
Membru activ

Mesaje : 551
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data înscrierii : 04/06/2017
Mulțumiri : 9
Google Chrome ModernBB

Dani David a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Din: Probleme de conectare

Mesaj Scris de Petronel Lun Noi 13, 2017 10:09 am

Ionut a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link],

Pe cine te -a anunțat pe tine că problema a fost anunțată de către tehnicienii forumgratuit, deja devii cam patetic după câte se observă. Sincer mă dezgust! Administratorii de pe forumul Românesc pot da această problemă tehnicienilor, forumurilor de suport din alte țări, utilizatorul e Român și a dat problema aici nu pe alte site-uri. Deci ți-am zis mă dezgusti te crezi atât de deștept încât îmi faci scârbă să mai stau pe forumul de suport.

După câte se observă forumul merge nu mai are nimic.


Eu știu că acea problemă din câte știu apare din cauza încălcării unei reguli sau a unor reguli de la google, au început să pună și avertismente . Gen piratarea, unele link - uri și multe altele nu sunt permise dacă vei citi regulile vei vedea despre ce e treaba. Poți întra doar în Panel presupun, încearcă să verifici ultimele postări din panoul de administrare de la data în care a început această problemă. De când cu implementarea (HTTPS) google a adăugat niște restricții pe care noi trebuie să le respectam nu doar pe această platformă ci pe toate indiferent că e gratuită sau plătită. Am văzut site - uri .ro cu aceaș problemă.


Aici nu este topic de '' Cearta '' , iar de informatii le am de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .
Petronel

Petronel
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 1045
Varsta : 21
Localizare : Constanţa & Calarasi
Data înscrierii : 21/05/2016
Mulțumiri : 113
Google Chrome AwesomeBB

https://www.fgdesign.biz/
Petronel a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Din: Probleme de conectare

Mesaj Scris de SSYT Lun Noi 13, 2017 8:28 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], va rog sa va abtineti sa postati daca nu cunoasteti raspunsul.
Multumesc pentru intelegere!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], va rog sa va rezolvati problemele personale prin intermediul mesagerie private, la urmatoare abatere fiind nevoit sa actionez ca atare, pentru un astfel de comportament.
Multumesc pentru intelegere!

*** Postari trimise la cos.
SSYT

SSYT
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 1424
Varsta : 29
Localizare : Romania, localhost:80
Data înscrierii : 10/08/2015
Mulțumiri : 199
Opera phpBB3

https://help.forumgratuit.ro
SSYT a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum