Aflarea ipului la membrii fara sa scrie mesaje!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sunteti de acord cu aceasta propunere?

50% 50% 
[ 1 ]
50% 50% 
[ 1 ]

Total voturi : 2

In cos Aflarea ipului la membrii fara sa scrie mesaje!

Mesaj Scris de alfacraft la data de Joi 17 Sept - 21:20

Am o propunere foarte buna,ce ar fi daca am putea sa vedem ip la playeri fara ca ei sa scrie vreun mesaj,fiindca asa nu putem vedea ip lor daca nu scriu mesaje si din cauza asta deseori hackerii napadesc pe forumuri si nici nui putem bana ca nu le stim ip,E o propunere care tine si de securitata!Nu e complicat!

alfacraft
Membru activ

Varsta : 16
Data de inscriere : 02/09/2015
Multumiri : 16
2 avertismente

http://alfacraft.forumz.ro/

Sus In jos

In cos Re: Aflarea ipului la membrii fara sa scrie mesaje!

Mesaj Scris de Zeus la data de Joi 17 Sept - 21:53

Buna seara,

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], noi intelegem ca doriti foarte mult implementarea acestei propuneri, insa insistentele dumneavoastra nu vor grabi in nici un fel punerea in aplicare a acesteia. Cum am precizat si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], acest lucru depinde doar de tehnicieni si nu de echipa forumului de suport.

Va rugam sa nu mai deschideti sugestii care au mai fost propuse in trecut, deoarece ele au fost deja traduse si transmise catre cei de la firma, de aici in colo depinde doar de ei daca le vor pune in aplicare.
Multumesc pentru intelegere!

Trimis in cos

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Zeus
Administrator
Administrator

masculin

Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 19/02/2012
Multumiri : 599
Niciun avertisment

http://help.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare