Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum imi reactivez contul de forumgratuit sters

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Cum imi reactivez contul de forumgratuit sters

Mesaj Scris de airmid Mier Feb 04, 2015 7:29 pm

Buna ziua! Am avut pe cineva care mi-a sters contul si acest aspect este irelevant, explicat, scuzabil. Doresc sa stiu cum sa procedez si unde sa dau toate datele pentru a fi ajutata in aceasta privinta cu detalii neexpuse aici pentru securitate. Contul meu este inregistrat din anul 2008 in luna martie si a fost sters astazi 4.02.2015. Numele contului este : mirey.forumgratuit.ro

Am accesat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si am pus emailul, adresa, parola si nu a mers deloc. Am nevoie de ajutor pentru a-mi reactiva din nou contul. Multumesc si astept raspuns in ciuda explicatiei de acolo asa cum s-a cerut dupa cate am inteles. Este o pasiune, am multe informatii si unde pot trimite deci mai multe informatii daca imi sunt solicitate.
airmid

airmid
Membru nou

Mesaje : 2
Varsta : 55
Data înscrierii : 04/02/2015
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://mirey.forumgratuit.ro
airmid a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Cum imi reactivez contul de forumgratuit sters

Mesaj Scris de Cesar Mier Feb 04, 2015 8:29 pm

Buna ziua,
Am sa trimit acest subiect la cos, deoarece va voi oferi rezolvare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Trimis in cos
Cesar

Cesar
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 3361
Varsta : 24
Localizare : Sinaia, Prahova
Data înscrierii : 13/09/2012
Mulțumiri : 311
Google Chrome punBB

https://help.forumgratuit.ro/
Cesar a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum