Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caut Ajutor...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Caut Ajutor...

Mesaj Scris de Mihai Vin Ian 30, 2015 12:49 am

Salut! , caut și eu ajutor pentru forum-ul Crazy-Gaming , știți am mai avut comunitatea asta ... dar am primit prin e-mail un link de ștergere, așa că dacă l-am șters am mers la: [url=forumgratuit.ro/unelte]ca să recuperez forum-ul.[/url] și am pierdut parola .. și numai am știut ce să fac ... și uite l-am creeat așa că caut ajutor pentru o temă nouă că văd că @Forumgratuit are tema albă și un băiat mi-a spus să bag tema albă , niște categorii sub-forumuri ... mai multe detalii pe crazy-gaming / sau pe : [url=forumgratuit.ro]Forumgratuit.ro[/url] Trimite-ți un PM, mai multe detalii. cam asta a fost tot ... cred

Comunitatea este în lucru, deocamdată nu avem Partenerii, Categorii, Nimic. dacă doriți să ne ajutați dați add la id-ul de mess: --. după terminarea forum-ului, vă oferim așa: Fondator + Acces „ Panou de Administrate. ” - nu contează dacă: nu ai activitate sau post-uri, grad-ul rămâne (Permanent), pentru că ne-ai ajutat - Mulțumim.

Important este, să nu modifice ceva la forum sau să adauge fără permisiunea mea! ... cam asta a fost tot... (cred)

Edit: este mult de muncă ... știți și voi un singur fondator care creează face bagă javascript ... și multe altele ... un ajutor ... eu fac o treabă, celălant alta ... Fericit

Adresa Forum-ului : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mihai

Mihai
Administrator
Administrator

Mesaje : 1551
Varsta : 26
Localizare : București, România
Data înscrierii : 25/09/2014
Mulțumiri : 101
Google Chrome phpBB3

http://fgsuport.forumgratuit.ro
Mihai a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Caut Ajutor...

Mesaj Scris de Vizitator Vin Ian 30, 2015 1:28 pm

Din câte am putut înțelege din mesajul dvs., sunteți în căutare de o persoană care să vă ajute la administrarea forumului.

Astfel de anunțuri nu sunt bine-venite pe forumul de suport, vă recomand să căutați persoana respectivă în altă parte, eventual în cercul de prieteni pentru a nu vă trezi cu surprize neplăcute.
Trimis in cos
Anonymous

Vizitator
Vizitator


Vizitator a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare
» Ajutor
» Ajutor
» Ajutor
» Ajutor
» AJutor

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum