Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Domeniu

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

In cos Domeniu

Mesaj Scris de Andre Valentin Dum Ian 05, 2014 10:13 pm

Rezumarea primului mesaj :

Salut! de curand mi-a expirat domeniu de pe forum si nu am avut atunci bani ca sa il cumpar din nou. Acum cand vreau sa il cumpar din nou la verificarea numelui de domeniu imi spune ca Numele de domeniu romania-farming.com exista deja.

Daca incerc sa intru pe el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] imi apre ca el este gol
Andre Valentin

Andre Valentin
Membru Forumgratuit

Mesaje : 118
Varsta : 28
Data înscrierii : 04/08/2012
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://farming-simulator.forumhit.ro/
Andre Valentin a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Domeniu

Mesaj Scris de Ina Joi Feb 13, 2014 8:26 am

Ina a scris:Avind in vedere ca v-a expirat vechiul domeniu, cumparind domeniu din alta parte va fi nevoie sa asteptati pina ce expira complet domeniul - in jur de 60 de zile, abia apoi veti putea sa-l conectati cu forumul. In acest moment, forumul dvs este legat de vechiul domeniu. Daca il prelungiti cu ajutorul creditelor, domeniul va fi reactivat imediat.

Anon1m, va rog sa va abtineti sa raspundeti daca nu ati inteles despre ce este vorba.

Andre Valentin a scris:Vrei sa spui ca daca as cumpara un domeniu de pe un alt site si l-as pune pe forum nu o sa imi dea voie?..nu o sa pot sa accesez forumul de la noua adresa?

Au trecut cele 60 de zile de la expirarea domeniului, pentru ca el sa se elibereze? Daca nu, deocamdata forumul dvs e atasat vechiului domeniu.
In plus, observ ca apare o problema intre adresa cu www si adresa fara www, aceasta tine de domeniul pe care l-ati cumparat, nu avem cum sa verificam acest lucru deoarece nu l-ati cumparat prin noi.
De ce nu ati urmat pasii pe care vi i-am dat, anume sa-mi trimiteti datele ca sa pot verifica situatia domeniului, inainte de a cumpara din alta parte?
Va rog sa mi le trimiteti cel putin acum, in al 9-lea ceas, ca sa rog tehnicienii sa verifice.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

In cos Re: Domeniu

Mesaj Scris de Zeus Lun Feb 24, 2014 7:01 pm

Avand in vedere ca in ultimele 2 saptamani autorul nu a mai aratat interes pentru acesta problema, topicul va fi inchis si trimis in cos. Daca problema nu a fost rezolvata, va invitam sa deschideti un nou topic, in sectiunea corespunzatoare si avind un titlu explicit.
Domeniu - Pagina 2 Ic210
Zeus

Zeus
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4160
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti, Romania
Data înscrierii : 19/02/2012
Mulțumiri : 644
Google Chrome phpBB3

https://github.com/zeusmaximus
Zeus a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum