Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Trebuie adaugata o sectiune de "Propuneri Tutoriale?"

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Left1161%Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Right11 61% 
[ 11 ]
Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Left1139%Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Right11 39% 
[ 7 ]
 
Total voturi : 18
 
 
Sondaj inchis

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Empty Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale

Mesaj Scris de Necros Sam Dec 13, 2008 5:37 pm

Rezumarea primului mesaj :

Am observat ca pe forum nu exista un loc anume unde sa propui un tutorial.
De aceea ma gandeam ca se poate pune o sectiune ( locul unde va fi pusa sectiunea poate fi oricare, dar as sugera la Sugestii si Propuneri ).
In aceasta sectiune se va alege de catre Staff, tutorialele care pot ajuta si care nu incalca regulamentul forumurilor si se vor muta in sectiunea deja existenta Tutoriale.
Cele refuzate vor fi sterse pentru a nu da idei ( ma refer la acele tutoriale care incalca regulile ).
Necros

Necros
Membru activ

Mesaje : 458
Varsta : 32
Data înscrierii : 19/06/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

http://www.duelmasters.forumz.ro
Necros a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Empty Re: Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale

Mesaj Scris de Vizitato Sam Dec 13, 2008 9:53 pm

crysa
Ai dreptate, se vede si din timpul alocat voua aici , de catre mine , ca nu ma bag.
Nu ma bag atunci cind nu stiu, sau unde consider ca nu imi am rostul.

Cine a venit cu un tutorial, facut cu cap, nu o prosteala, i-a fost mutat tutorialul in sectiunea de tutoriale.

Am votat NU. Urmati calea deja existenta , pe care v-a indicat-o mai sus ezlidor.

Daca nu reusiti sa descoperiti din postarea aceea , uitati linkul in clar :

https://help.forumgratuit.ro/tutoriale-f6/cum-propuneti-un-tutorial-t367.htm

Succes in citirea lui !


EDIT :
darkspectre, lizzard au folosit aceasta metoda, si vad ca nu au fost refuzati, tutorialele lor sunt in sectiunea de tutoriale.
Chiar sub nick-ul lor.

Evident, eu, nu voi accepta niste tutoriale , cum am scris mai sus, o prosteala, insa cele facute bine, scrise corect, nu korekt, fiti siguri ca vor fi acceptate.
Aveti exemple de cum arata un tutorial bine cladit, in sectiunea dedicata acestora.
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Empty Re: Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale

Mesaj Scris de campionatuldewhist Mier Ian 21, 2009 11:37 am

Eu am votat da. Motivul este ca s-ar centraliza mai bine aceste tutoriale, s-ar face o munca comuna intre userii forumului si moderatorii acestuia. Asa moderatorii vor simti ca sunt sprijiniti intr-o oarecare masura.
avatar

campionatuldewhist
Membru Forumgratuit

Mesaje : 285
Varsta : 43
Localizare : Dortmund
Data înscrierii : 17/01/2008
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://www.campionatuldewhist.niceboard.com
campionatuldewhist a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Empty Re: Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale

Mesaj Scris de Ina Mier Mar 25, 2009 5:09 pm

Avind in vedere obiceiul unor colegi de forum - din pacate hiperactivi - de a posta fara discernamint orice, oriunde, cred ca este mai intelept ca tutorialele sa fie trimise prin PM. Altfel cine stie cu ce ne mai trezim si in acea sectiune.
Am votat NU.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale - Pagina 2 Empty Re: Sugestie adaugare sectiune Propuneri tutoriale

Mesaj Scris de Vizitato Mier Mar 25, 2009 6:31 pm

Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum