Forum gratuit: forum de suport al utilizatorilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bara de navigare pentru adunarea creditelor

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

DORITI ACEASTA OPTIUNE?

bara de navigare pentru adunarea creditelor Left1157%bara de navigare pentru adunarea creditelor Right11 57% 
[ 8 ]
bara de navigare pentru adunarea creditelor Left1143%bara de navigare pentru adunarea creditelor Right11 43% 
[ 6 ]
 
Total voturi : 14
 
 
Sondaj inchis

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de king atem Lun Aug 29, 2011 3:10 pm

salut. am vazut la un site pe care iti poti crea site gratis ca poti descarca bara lor de navigare si de fiecare data cand cauti ceva cu aceea bara de navigare se pune cate un credit. cand ai un anumit numar x de credite poti cumpara cu ele domenii, spatiu de stocare, latime de banda si alte lucruri interesante.
Cred ca ar fi super tare daca si la forumurile forumgratuit ar exista o asemenea bara de navigare.
king atem

king atem
Membru Forumgratuit

Mesaje : 56
Data înscrierii : 30/07/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://yugiohcamp.forumgratuit.ro
king atem a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Gassy Lun Aug 29, 2011 3:28 pm

bara de navigare pentru adunarea creditelor Laughing-smiley-016 Ce bara de navigare? Ca nu inteleg nimica!
Daca te referi la toolbar, atunci iti spun ca e cea mai mare prostie pe care am auzit-o vreodata! Râs Asa toti ar avea domenii .com! Nu are sens, cauti ceva si se aduna un credit, eu as sta cateva ore si as cauta continuu ceva pana o sa se adune 1600 de credite si "voila" Râs
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 28
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de king atem Lun Aug 29, 2011 4:43 pm

nu. adica sa fie o limita de vreo 10 cautari pe zi sau ceva de genu
king atem

king atem
Membru Forumgratuit

Mesaje : 56
Data înscrierii : 30/07/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://yugiohcamp.forumgratuit.ro
king atem a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Gassy Lun Aug 29, 2011 5:01 pm

Cea mai rea sugestie din toate timpurile Râs
Nici odata nu se va aplica asa ceva, asa ca nu isi are rostul aceasta propunere, ba mai mult...
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 28
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Zack. Lun Aug 29, 2011 6:55 pm

Ideea nu este rea deloc, pentru ca noi am avea de castigat, insa nu se va aplica niciodata cyclops
Zack.

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4830
Localizare : Sibiu
Data înscrierii : 24/06/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

Zack. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Gassy Lun Aug 29, 2011 7:01 pm

Pai, de castigat e bine, dar numai nu prin aceasta metoda, de ce aceasta metoda? Cum? Unde? Shocked De ce anume sa cautam prin toolbar ca sa castigam! De ce sa ne gandim numai la noi? Tehnicienii sa munceasca pentru orice iar noi sa folosim munca cuiva gratuit? Absolut gratuit? Chiar si creditele?

Cel mai bine ar fi sa facem ceva bine, util pentru forumgratuit si sa primim credite prin asa metoda!
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 28
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Zack. Lun Aug 29, 2011 7:04 pm

Gassy a scris:Pai, de castigat e bine, dar numai nu prin aceasta metoda, de ce aceasta metoda? Cum? Unde? Shocked De ce anume sa cautam prin toolbar ca sa castigam!

De ce te-ar deranja daca ai da niste click-uri in fiecare zi si apoi ai primi un "premiu" ? Ce ar fi rau in asta? Tu, ca utilizator obisnuit, de ce ai vrea sa muncesti cat mai mult ca sa primesti ceva? bara de navigare pentru adunarea creditelor Icon_rolleyes Acuma, ca nu le convine tehnicienilor e alta treaba, insa pentru noi ar fi un beneficiu
Zack.

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 4830
Localizare : Sibiu
Data înscrierii : 24/06/2010
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

Zack. a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Gassy Lun Aug 29, 2011 7:09 pm

Cum ai mai zis nu se va aplica niciodata asa metoda!
Poate insa, daca beneficiem cu ceva...
Sincer sa fiu, tehnicienii au o viata personala, si te gandesti cat timp i-au luat ca sa creeze aceasta platforma, plus, sa mai tie sub control un forum de suport, si sa mai aiba grija ca si celelalte forumuri de suport sa fie sub control, multe alte lucruri. Macat ceva bani sa faca si ei pentru asa multa munca!
Sunt sigur ca daca tu erai in locul lor puneai preturi mai mari poate! A face cu ochiul

Deci, nu ma gandesc numai la mine, nu sunt zgarcit!
Le multumesc tehnicienilor pentru ceea ce au facut si le urez bafta in continuare!
Gassy

Gassy
Membru activ

Mesaje : 1255
Varsta : 28
Localizare : Forumgratuit!
Data înscrierii : 11/08/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

Gassy a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de king atem Lun Aug 29, 2011 9:25 pm

cred si ca ar fi posibil daca iei o asemenea bara de navigare si modifici cate ceva la ea. insa poate ca ai dreptate. eu am postat asta ca pe o sugestie,o propunere. deci daca se va aplica vreodata asta nu am de unde sa stiu. trebuie sa gasim o metoda sa fie bine pentru toti. adica e adevarat ca daca asta s-ar intampla forumgratuit va fi asaltat si oamenii si-ar face adrese de e-mail pentru creerea mai multor forumuri dar nu se stie niciodata.
king atem

king atem
Membru Forumgratuit

Mesaje : 56
Data înscrierii : 30/07/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB3

http://yugiohcamp.forumgratuit.ro
king atem a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 05, 2011 3:45 pm

Daca aceasta propunere ar atinge un prag mare de votari ar avea o sansa de a fi acceptata, ceea ce nu cred. Este chiar atat de greu sa achizitionati o adresa de domeniu? Asa toti o sa isi ia domeniu deoarece pot face spam cu proxy.
Forumgratuit ar putea da faliment daca sar aplica aceasta propunere. Râset Un domeniu nu este ieftin, dar nici foarte scump.
Foarte fericit
Anonymous

Vizitato
Vizitator


Vizitato a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de Ina Joi Ian 12, 2012 12:48 am

Depinde, probabil ca acel toolbar are un sistem de prelucrare a datelor care le aduce destui bani celor care l-au implementat - pur si simplu prin vinzarea datelor statistice colectate.
Ina

Ina
Membru onorific
Membru onorific

Mesaje : 13530
Varsta : 52
Data înscrierii : 05/03/2009
Mulțumiri : 79
Mozilla Firefox phpBB3

http://www.goblenul.com
Ina a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

bara de navigare pentru adunarea creditelor Empty Re: bara de navigare pentru adunarea creditelor

Mesaj Scris de .Richard Joi Ian 12, 2012 12:52 am

NU stiu , nu cred ca la membri le place acesta sugestie , dupa cum vad au postat doar gassy si zack totusi am sa votez da.
.Richard

.Richard
Membru activ

Mesaje : 657
Localizare :
Data înscrierii : 06/11/2011
Mulțumiri : 0
Internet Explorer phpBB2

.Richard a fost mulțumit de autorul acestui subiect.

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum