script redirectionare la topic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

script redirectionare la topic

Mesaj Scris de Profaci la data de Joi 28 Apr - 22:09

salut.. as vrea si eu un script de redicretionare la topic.. adica : cand dau click pe un topic sa ma trimita la link-ul pe care vreau eu.. si acolo unde scrie Subiecte ; Mesaje si Ultimele Mesaje.. sa numai apara asa.. sa apara : Redirectionare de "99999" ori... cred ca ati inteles.. din pacate nu am nici o poza.. dar stiu ca exista si merge.. voi cauta si revin cu EDIT..dar pana atunci macar incercati sa lasati cod-uri chiar daca nu sunteti siguri..

Profaci
Membru Forumgratuit

masculin

Varsta : 17
Data de inscriere : 15/04/2011
Multumiri : 0
Membru exclus

http://pro-gaming.ro.cm

Sus In jos

Re: script redirectionare la topic

Mesaj Scris de Ina la data de Dum 1 Mai - 16:07

Nu este posibila contorizarea redirectionarilor pe forumgratuit. Puteti introduce un cod de redirectionare in descrierea unui forum, sau intr-un mesaj oarecare dintr-un topic, insa nu veti putea sti de cite ori a fost utilziat linkul.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ina
Membru activ

feminin

Varsta : 44
Data de inscriere : 05/03/2009
Multumiri : 79
Niciun avertisment

http://www.goblenul.com

Sus In jos

Re: script redirectionare la topic

Mesaj Scris de Zack. la data de Sam 7 Mai - 20:00

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Nu este posibila contorizarea redirectionarilor pe forumgratuit. Puteti introduce un cod de redirectionare in descrierea unui forum, sau intr-un mesaj oarecare dintr-un topic, insa nu veti putea sti de cite ori a fost utilziat linkul.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Aceasta fiind singura solutie, voi inchide topicul si-l voi marca ca rezolvat

Totusi daca doriti acele categorii cu redirectionari puteti vota aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si cine stie, poate se va aplica in curand A face cu ochiul

Zack.
Membru onorific
Membru onorific

masculin

Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 24/06/2010
Multumiri : 0
Niciun avertisment

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: